Jak zjadłem psa

Dział forum z komentarzami do aktualności
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19275
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Jak zjadłem psa

Post autor: admin » 11-10-2017 00:07

"Obrazek

Przyjdź i spotkaj się oko w oko z rosyjskim rezerwistą, który nie będzie szczędził opowieści o losie żołnierskim, przysmakach z kantyny i przyjemnościach szorowania pokładu lodowatą wodą. Mateusz Załuska w roli, jakiej nie widzieliście!

?Jak zjadłem psa? to intrygujący tytuł monodramu autorstwa Jewgienija Griszkowca. Nieco zapomniany tekst odkurzył Mateusz Załuska, aktor grupy teatralnej Pozytywnie Skopani i tarnobrzeskiego Teatru Czwartek. Ale to przedsięwzięcie nie ma nic wspólnego z poprzednimi jego wcieleniami. Tym razem jest głównym i jedynym bohaterem, który podzieli się z nami swoją opowieścią. W niecodziennej scenerii, zerwawszy z tradycyjnym teatralnym i scenicznym otoczeniem poprowadzi widzów do świata, który wydaje się niezwykle odległy. Ale tylko z pozoru!

Odważna i brawurowo zagrana sztuka miała swoją premierę wiosną w Tarnobrzeskim Domu Kultury i spotkała się z dużym entuzjazmem widowni. Aktor zaprezentował ją także m.in. w Bydgoszczy, czy Starogardzie Gdańskim.
W najbliższą niedzielę 15 października Mateusz Załuska wystąpi także dla mieszkańców Skopania i okolic. Monodram ?Jak zjadłem psa? można będzie zobaczyć w sali widowiskowej Środowiskowego Domu Kultury o godz. 18.15. Wstęp jest wolny.
Info: rd

http://www.tarnobrzeg.info/index.php?mo ... y&sid=4750"

ODPOWIEDZ