Bezpłatne szkolenia komputerowe

Dział forum z komentarzami do aktualności
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19251
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Bezpłatne szkolenia komputerowe

Post autor: admin » 07-08-2019 19:10

Obrazek

Gmina Tarnobrzeg realizuje projekt grantowy pn. „Rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców Gminy Tarnobrzeg” w ramach konkursu grantowego. Celem projektu jest zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z Internetu, w tym e-usług publicznych przez 100 mieszkańców Gminy Tarnobrzeg w wieku 25-74 lata.

Projekt zakłada realizację szkoleń w obszarze kompetencji cyfrowych obejmujących takie tematy jak:

„Rodzic w Internecie”
„Moje finanse i transakcje w sieci”
„Mój biznes w sieci”
„Działam w sieciach społecznościowych”,
„Tworzę własną stronę internetową (blog)”
„Rolnik w sieci”,
„Kultura w sieci”
Szkolenia zostaną przeprowadzone w wymiarze 16 godzin przez wykwalifikowanych instruktorów, w 10 osobowych grupach. Udział w szkoleniach jest bezpłatny. Planowany termin rozpoczęcia szkoleń początek września.

Efektem realizacji mikroprojektu będzie rozwój podstawowych kompetencji cyfrowych mieszkańców gminy oraz zwiększenie poziomu e-włączenia społecznego.

Rekrutacja na szkolenia rozpoczęła się w 1 sierpnia br. w pokoju 53 Urzędu Miasta przy ul. Mickiewicza 7. Regulamin oraz szersze informacje dotyczące projektu dostępne są na stronie internetowej Urzędu Miasta oraz pod numerem 15 81 81 265.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozwojem swoich kompetencji cyfrowych.

ODPOWIEDZ