Sprzątanie po psach - szykujcie się...

Dział forum z komentarzami do aktualności
grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Sprzątanie po psach - szykujcie się...

Post autor: grassownik » 03-01-2012 10:44

"i Pan to rozumiesz a niejaka apokalipsa licytuje się na inne zbrodnie jakie są udziałem społeczeństwa byle tylko migać się od elementarnej odpowiedzialności za swojego pupila."
Ostatnio zmieniony 03-01-2012 10:44 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

apokalipsa
Posty: 94
Rejestracja: 10-08-2011 13:07

Sprzątanie po psach - szykujcie się...

Post autor: apokalipsa » 03-01-2012 10:55

"tylko że ktoś ma troszkę inne zdanie na ten temat to jest wyzywany od pustaków ,''nie dorosłych''itp. przykre"
Ostatnio zmieniony 03-01-2012 10:55 przez apokalipsa, łącznie zmieniany 1 raz.

latacz
Posty: 418
Rejestracja: 01-07-2011 01:05

Sprzątanie po psach - szykujcie się...

Post autor: latacz » 03-01-2012 11:05

"Apokalipsa
"Kiedyś wszedł przepis ,aby nie palić w miejscu publicznym i co ??? dalej palimy co innym przeszkadza ,a małym dzieciom szkodzi .Nie sprzątamy po sobie ,wywozimy gruz lub tony odpadów w miejsca zalesione i to nikogo nie razi ."
oj razi razi.
mam silne przekonanie, że jesteś nieprzejednaną kandydatką na buntowniczkę wobec zasad i praw które pozwalają nam funkcjonować w grupie czy społeczeństwie.
Mówiąc takie rzeczy stawiasz się w jednym rzędzie z tymi, którzy pozostawiają śmiecie tam gdzie zasiądą i wyrzucają butelki przez balkon."
Ostatnio zmieniony 03-01-2012 11:05 przez latacz, łącznie zmieniany 1 raz.

GAGATA
Posty: 140
Rejestracja: 07-01-2005 14:57

Sprzątanie po psach - szykujcie się...

Post autor: GAGATA » 03-01-2012 21:27

"Akcja Kupa

http://www.youtube.com/watch?v=Cmu5Air3 ... r_embedded



Edytowany przez GAGATA o 03-01-2012 - 20:28. "
Ostatnio zmieniony 03-01-2012 21:27 przez GAGATA, łącznie zmieniany 1 raz.

do_mina
Posty: 542
Rejestracja: 02-12-2008 00:59

Sprzątanie po psach - szykujcie się...

Post autor: do_mina » 03-01-2012 21:37

"A wiecie co mnie najbardziej śmieszy? Jak ludzie zwracają uwagę dzieciom, żeby nie deptały trawy, wychodzi na to, narobić na trawnik pies może ale dziecko chodzić po trawie już nie (wiem, wiem, w obecnych czasach chodzenie po trawie wiąże się z dużym ryzykiem ;) A już totalnie rozwala mnie rozanielona mina pani z pieskiem wpatrującej się w wypróżniającego psa. Nie rozumiem dlaczego ludzie fundują sobie psa skoro jedynym spacerem dla niego jest niekiedy 5 - 10minutowe osikanie pod blokiem ;/
Dziś widziałam pana idącego z pieskiem na długiej smyczy i piesek radośnie podbiegł do chłodni stojącej przed kioskiem i obsikał ją ;/"
Ostatnio zmieniony 03-01-2012 21:37 przez do_mina, łącznie zmieniany 1 raz.

GAGATA
Posty: 140
Rejestracja: 07-01-2005 14:57

Sprzątanie po psach - szykujcie się...

Post autor: GAGATA » 03-01-2012 21:46

"
do_mina pisze: Dziś widziałam pana idącego z pieskiem na długiej smyczy i piesek radośnie podbiegł do chłodni stojącej przed kioskiem i obsikał ją ;/
wystarczy, że jakiś pies wcześniej ją obsikał i każdy kolejny chce to obsikać, żeby jego było na wierzchu, psi mocz niesie wiele informacji dla innych psów jest to swego rodzaju wiadomość "JA TU BYŁEM"

ja moim psom nie pozwalam obsikiwać kiosków i tych nieszczęsnych lodówek, ale nie jest to łatwe kiedy się obok przechodzi"
Ostatnio zmieniony 03-01-2012 21:46 przez GAGATA, łącznie zmieniany 1 raz.

do_mina
Posty: 542
Rejestracja: 02-12-2008 00:59

Sprzątanie po psach - szykujcie się...

Post autor: do_mina » 03-01-2012 21:52

"Rozumiem, czym kierował się piesek, praw natury się nie zmieni, ale właściciel ma coś więcej niż instynkt :) W moim przykładzie pan miał długaśną smycz (pewnie po to żeby się psina "wybiegała") problemu z utrzymaniem go nie było, tyle że pan nie był zainteresowany, myślę że własnej chłodni nie dałby oblać :D
Niestety - żeby oddać sprawiedliwość - zapaszek pozostawiony przez kocury (podejrzewam bezpańskie) też jest uciążliwy - zwłaszcza np koło sądu błe"
Ostatnio zmieniony 03-01-2012 21:52 przez do_mina, łącznie zmieniany 1 raz.

słodko-gorzka
Posty: 195
Rejestracja: 02-02-2009 17:05

Sprzątanie po psach - szykujcie się...

Post autor: słodko-gorzka » 03-01-2012 22:01

"
krass pisze:slodko-gorzka, powinnaś też być oburzona, że Ci nikt nie przychodzi czyścić kuwety i że czujesz się szykanowana i dyskryminowana. ;-)

skoro powinnam to niniejszym oświadczam, że jestem oburzona, czuję się szykanowana i dyskryminowana, że nikt nie przychodzi do domu czyścić kuwety mojego kota, oraz że żwirek nie jest dostępny bezpłatnie w jakikolwiek miejscach ogólnodostępnych (bez znaczenia czy to przy śmietnikach czy w UM) toż to skandal, przecież płacę podatki! LOL :)"
Ostatnio zmieniony 03-01-2012 22:01 przez słodko-gorzka, łącznie zmieniany 1 raz.

wiliams
Posty: 75
Rejestracja: 05-08-2006 19:05

Sprzątanie po psach - szykujcie się...

Post autor: wiliams » 04-01-2012 01:26

"Widzę, że mocna koalicja celebrytów na tym forum zajęła się gównianym problemem. Tsunami gówniane zalewa chodniki w Tbg. Już tylko jezdnie są wolne od psich kup, bo może rozjezdżaje je samochody. Jak tak czytam wasze wypociny to mi sie zdaje, że Waszym celem w życiu jest walka z wszech otaczającym nas psim gównem. Wy wogóle nie czytacie co piszą ludzie innego zdania niż Wasze. Przecież apokalipsa i ja pisaliśmy, ze sprzątamy po swoich psach. Chcę rozmawiać o rozwiązaniu problemu, a nie paniach przyglądających się jak sra ich pupil. Zresztą nie bardzo mam czas zajmować się wyolbrzymionym problemem psich kup jeżeli dyskusja skupia /pasuje ten czasownik/ się na ataku na właścicieli psów. Pies sra i sika na polu. Tego się nie zmieni i bez obrazy słodko-gorzka, ale kota się z niego nie zrobi. Jeśli chodzi o podatki, to oczywiście nie doczytaliście i przekręcacie sedno sprawy. Szanowna Pani słodko-gorzka i Panowie z koalicji celebrytów z tego forum wyrażnie napisałem: Ja oprócz swojego podatku, który płacę w urzędzie skarbowym, płace także podatek za swojego psa do urzędu miejskiego to jest całkiem inny podatek na który tu się powołujecie. Jeżeli Wy uważacie, że płacąc swoje podatki możecie śmiecić w mieście do woli, bo ktoś to postrząta to konkluzja nasuwa się sama. Jeżeli ja płacę podatki za mojego psa to na co one idą? Oczywiście dalej informuję, że sprzątam po swoim psie. Natomiast są ludzie i ludziska i jeżeli Pan Panie krass myśli, że jak Pan zużytego oleju nie wyleje gdzie popadnie to wszyscy tak robią. Otóż nie, śmiem twierdzić, że 80% tych co sami wymieniają olej leją go w kanalizację deszczową. Tylko tego nie widać. Taki przykładów jest tysiące już tu ktoś wspomniał o gruzie pod śmietnikami / najśmieszniejsze jest to, że sąsiedzi wiedzą czyj on jest/. Jeżeli w dalszym ciągu uważacie, że trzeba rozstrzelać to całe psie społeczeństwo to wg. mnie jesteście na tyle krótkowzroczni, że widzici8e tylko swój koniuszek nosa. Szkoda, że nie mam tyle czasu co Wy, bo mogłby jeszcze popisać o np. wyższości Świąt Wielkiejnocy nad Swiętami Bożego Narodzenia, ale ten problem rozstrzygniecie znakomicie sami. Życzę Wam powodzenia w walce z tsunami psich kup."
Ostatnio zmieniony 04-01-2012 01:26 przez wiliams, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Sprzątanie po psach - szykujcie się...

Post autor: grassownik » 04-01-2012 09:55

"
Jeżeli Wy uważacie, że płacąc swoje podatki możecie śmiecić w mieście do woli, bo ktoś to postrząta to konkluzja nasuwa się sama.
ale kto tak uważa ? przykłady a najlepiej cytaty !

kolejny pokrzywdzony tak jakbyśmy co najmniej wyłapywali te psy i przerabiali je na sajgonki ;-)

czy ja dumnym mianem celebryty też mogę się mianować ? :-D"
Ostatnio zmieniony 04-01-2012 09:55 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

słodko-gorzka
Posty: 195
Rejestracja: 02-02-2009 17:05

Sprzątanie po psach - szykujcie się...

Post autor: słodko-gorzka » 04-01-2012 16:21

"
wiliams pisze: Jeżeli ja płacę podatki za mojego psa to na co one idą?
Sugeruję wycieczkę do urzędu miasta i zadanie tego pytania w odpowiednim okienku. Jeżeli nie wiesz, to chyba jest to najprostszy sposób.

wiliams pisze:Szanowna Pani słodko-gorzka i Panowie z koalicji celebrytów
Czy to, że zostałam tak z osobna wymieniona oznacza, że nie zaliczam się do koalicji celebrytów? Ojej, jakże mi przykro.

A na przyszłość sugeruję więcej dystansu, bo moja odpowiedź była zwykłym żartem."
Ostatnio zmieniony 04-01-2012 16:21 przez słodko-gorzka, łącznie zmieniany 1 raz.

msk
Posty: 543
Rejestracja: 20-10-2006 11:11

Sprzątanie po psach - szykujcie się...

Post autor: msk » 04-01-2012 16:38

"
słodko-gorzka pisze:Sugeruję wycieczkę do urzędu miasta i zadanie tego pytania w odpowiednim okienku. Jeżeli nie wiesz, to chyba jest to najprostszy sposób.
Które okienko w urzędzie miasta jest właściwe do zadawania takich pytań. W sumie w każdym można zadać, a co, ale z którego okienka uzyska się odpowiedź? Skoro to taki prosty, wręcz najprostszy sposób to odpowiedź winna być banalna...
W sumie można się udać do urzędu miasta i we właściwym okienku zadać pytanie o okienko w którym pytanie można zadać. Tylko jaką metoda wybierzemy właściwe okienko do zadania pytania o okienko...

słodko-gorzka pisze:skoro powinnam to niniejszym oświadczam, że jestem oburzona, [...] toż to skandal, przecież płacę podatki! LOL :)
Płacisz podatek za kota?



Edytowany przez msk o 04-01-2012 - 15:39. "
Ostatnio zmieniony 04-01-2012 16:38 przez msk, łącznie zmieniany 1 raz.

hardnheavy
Posty: 348
Rejestracja: 17-04-2007 09:51

Sprzątanie po psach - szykujcie się...

Post autor: hardnheavy » 04-01-2012 20:37

"A jak taki opodatkowany pies ma pchły? Nie uważacie, że właściciel powinien płacić wyższy podatek, znaczy się od tych pcheł. No bo to przecież zagrożenie epidemiologiczne na rejonach wzrasta, no i ogólnie - jak słusznie zauważył mój nad mówca - zwierząt w przestrzeni publicznej jest zgoła więcej...



Edytowany przez hardnheavy o 04-01-2012 - 19:38. "
Ostatnio zmieniony 04-01-2012 20:37 przez hardnheavy, łącznie zmieniany 1 raz.

wiliams
Posty: 75
Rejestracja: 05-08-2006 19:05

Sprzątanie po psach - szykujcie się...

Post autor: wiliams » 04-01-2012 21:24

"
ale kto tak uważa ? przykłady a najlepiej cytaty !
Proszę bardzo, cytat z Pana krassa:
Ale im zaplaciliśmy za to, żeby sprzątaly NASZE śmieci. cala wypowiedż na str. 3.


czy ja dumnym mianem celebryty też mogę się mianować ?
po ilości postów na tym forum jesteś głównym celebrytą.

Czy to, że zostałam tak z osobna wymieniona oznacza, że nie zaliczam się do koalicji celebrytów? Ojej, jakże mi przykro.
no niestety jeszcze z parę setek pustych postów i może..... trzeba mieć nadzieję.

Panowie czy sposób pisania "cytat-odpowiedż" Was nie razi? Przecież to wyrywanie z kontekstu , tylko po to aby przywalić adwersarzowi jest wg. mnie niesmaczne. Niestety jak widać wyżej korzystam z tej nie smaczności, ale obiecuję poprawę."
Ostatnio zmieniony 04-01-2012 21:24 przez wiliams, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ