Grzegorz Ciszewski podał się do dymisji

Dział forum z komentarzami do aktualności
komentatol
Posty: 238
Rejestracja: 19-02-2011 22:41

Grzegorz Ciszewski podał się do dymisji

Post autor: komentatol » 03-09-2011 01:34

"i oto poprzednik marcin wspomniał w czym rzecz, były zakusy na teren aktualnego stadionu, byli już potencjalni kupcy którzy planowali nowy market lub tego typu inwestycje na przeszkodzie stanął Dziubiński i jego nowa trybuna, następnie przeszkadzał prezes bowiem zostały jeszcze tereny zielone na Zwierzyńcu aktualnie boiska, ktoś pomyślał: "czemuż mają się one marnować skoro można je w odpowiedni sposób spieniężyć" o czym przekonamy się niebawem.



Edytowany przez komentatol o 02-09-2011 - 23:36. "
Ostatnio zmieniony 03-09-2011 01:34 przez komentatol, łącznie zmieniany 1 raz.

olala
Posty: 82
Rejestracja: 28-07-2011 02:03

Grzegorz Ciszewski podał się do dymisji

Post autor: olala » 03-09-2011 03:06

"
nowaczek pisze:
nuno pisze: Dlatego, że są lepiej wykształceni, sympatyczniejsi i obdarzeni szacunkiem nie tylko przez starych komuchów i ludzi interesu ale zwykłych mieszkańców miasta.
Szkoda.
I dlatego są groźni. Bo być może kiedyś staną się konkurencją.

Zwróć uwagę, że w Polsce nie uda się nigdy wybić w polityce osobie działającej na rzecz i dobro społeczeństwa. Taka osoba działa wbrew interesom polityków jako takich, bo próbuje przesunąć korzyści w stronę społeczeństwa.

Ilość korzyści jest ograniczona, więc przesuwając je w stronę społeczeństwa, zostaje mniej dla rządzących.
I, jak czarną owcę, stado takiego polityka eliminuje.

Gdyby prezes Ciszewski zyskał nadmierne poparcie lokalnego społeczeństwa, a tak by mogło być, gdyby prezesował przez dłuższy czas i doprowadził do awansu klubu, to wtedy stałby się zbyt groźny. Bo gdyby, niedajbóg, zechciał w następnych wyborach kandydować na prezydenta, to mógłby wygrać.

A tak?
A tak, wróci do swoich prawniczych zajęć i z tego będzie żył. Po kilku latach pamiętać o nim będzie garstka wiernych kibiców, a on sam nie będzie stanowił zagrożenia dla miłościwie nam panującego.
Ale jest rzeczą dość powszechnie wiadomą, że prezes chciał za wszelką cenę zachować apolityczność i nie był zainteresowany nigdy karierą polityczną. Podobno odmówił kandydowania do Rady Miasta."
Ostatnio zmieniony 03-09-2011 03:06 przez olala, łącznie zmieniany 1 raz.

jamWilhelm
Posty: 1099
Rejestracja: 30-04-2005 04:18

Grzegorz Ciszewski podał się do dymisji

Post autor: jamWilhelm » 03-09-2011 04:25

"Dwa wpisy połączono i ocenzurowano.
Administracja
"
Ostatnio zmieniony 03-09-2011 04:25 przez jamWilhelm, łącznie zmieniany 1 raz.

jamWilhelm
Posty: 1099
Rejestracja: 30-04-2005 04:18

Grzegorz Ciszewski podał się do dymisji

Post autor: jamWilhelm » 03-09-2011 04:53

"zbierajcie na dziłke na zwierzyńcu :) tanio:) byle znajomości......."
Ostatnio zmieniony 03-09-2011 04:53 przez jamWilhelm, łącznie zmieniany 1 raz.

nuno
Posty: 502
Rejestracja: 14-02-2010 15:08

Grzegorz Ciszewski podał się do dymisji

Post autor: nuno » 03-09-2011 07:52

"Jestem przekonany, że wydarzenia z ostatnich dni wyraźnie wskazują że to jest początek końca Masztalenki w tym mieście. W trakcie meczu, gdy został wywieszony transparent z podziękowaniami dla Dziubińskiego, nikt z obecnych kibiców, nie-kibiców, zwolenników, przeciwników Mastalerza nie miał wątpliwości, kto włożył najwięcej wysiłku w budowę tego obiektu. To było według mnie naturalne, z dala od politycznego dymu. Nie zrozumie jednak tego mały, prosty i zakompleksiony człowiek. Z powodu swojej urażonej dumy był w stanie zniszczyć pełnego energii i mądrości młodego, ambitnego prezesa klubu. Tego nie zapomną mu kibice i mieszkańcy miasta."
Ostatnio zmieniony 03-09-2011 07:52 przez nuno, łącznie zmieniany 1 raz.

looxoos
Posty: 125
Rejestracja: 26-09-2009 00:21

Grzegorz Ciszewski podał się do dymisji

Post autor: looxoos » 03-09-2011 10:12

"
bruno30 pisze:
Kamyl pisze:Nie zwyczajnie Grzegorz Ciszewski respektuje wolność słowa w przestrzeni publicznej.

Nie wiem Kamyl , czy jesteś żonaty. Jeśli nie, proponuję Ci, abyś na swoim weselu, pierwszy toast wzniósł za swoją poprzednią dziewczynę. Najlepiej za tę, która uczyniła Cię mężczyzną. Najlepiej podziękuj jej z nazwiska.

Jestem pewien, że Twoja żona będzie zachwycona i z całą pewnością doceni Twoje umiłowanie do wolności słowa w przestrzeni publicznej.Edytowany przez bruno30 o 02-09-2011 - 23:33.
'obre! 10/10 :-D"
Ostatnio zmieniony 03-09-2011 10:12 przez looxoos, łącznie zmieniany 1 raz.

bbts
Posty: 1404
Rejestracja: 01-02-2009 13:13

Grzegorz Ciszewski podał się do dymisji

Post autor: bbts » 03-09-2011 12:06

"Tak kończy każdy PISowiec. Znalazł się nie po tej stronie barykady. Teraz Prezydent wstawi swoich ludzi i orkiestra będzie grała. Komuna wraca."
Ostatnio zmieniony 03-09-2011 12:06 przez bbts, łącznie zmieniany 1 raz.

qwejt
Posty: 2
Rejestracja: 03-09-2011 13:45

Grzegorz Ciszewski podał się do dymisji

Post autor: qwejt » 03-09-2011 13:54

"Dla osob, ktorym sie wydaje, że Mastelaszenko to uczciwy, konsekwentny człowiek, któremu zależy na dobru miasta polecam przeczytać jego blog z października ub. roku.
http://norbertmastalerz.blog.onet.pl/1, ... index.html
Dobra zmiana w KS Siarka

Choć od zmiany zarządu KS Siarka mineło zaledwie parę tygodni, już mogę stwierdzić, że wyszła ona klubowi na dobre. Widzę bowiem, że nowy zarząd z prezesem Grzegorzem Ciszewskim wziął się ostro do roboty. Nowi szefowie mają chęć do działania, dobre pomysły i pierwsze sukcesy.
Przykład? Pozyskanie Jacka Kurantego, świetnego piłkarza - wychowanka Siarki, który do niedawna z powodzeniem występował na boiskach ekstraklasy. I na pewno poważnie wzmocni naszą trzecioligową ekipę.

Transfer Jacka, to nie tylko sukces sportowy, ale i PR-owski. Konferencja prasowa, wręczenie piłkarzowi koszulki z jego nazwiskiem, uroczyste złożenie podpisów na kontrakcie, kamery, flesze - to obrazki, jakich w Siarce nie oglądaliśmy nawet za jej największych sukcesów.

A tak właśnie prowadzi się dzisiaj piłkarski biznes. Tak kręci się sportowy show. Tak się walczy i kibiców i sponsorów.

Kolejnym sukcesem promocyjnym i organizacyjnym była niedzielna impreza "Zwierzyniec bramą stadionów świata". Wziął w niej udział były selekcjoner Polski - Jerzy Engel - co dla młodych piłkarzy Siarki na lata pozostanie wielkim przeżyciem.

[size=large]Zaangażowanie, praca, ciekawe pomysły, bezpośrednio przekładają się na dobrą atmosferę w klubie. I na świetne wyniki piłkarzy Siarki w tym sezonie.

Tak trzymać panowie!

PS - Do pełni szczęścia brakuje tylko tego, aby władze miasta doceniły starania nowego Zarządu i wspomogły klub finansowo. Na ostatniej sesji Rady Miasta zapadła, co prawda, decyzja o przyznaniu Siarce 180 tys. zł. Niestety, to za mało. Dużo za mało, bo nie starczy nawet na spłatę bieżącego zadłużenia.
[/size]
Chyba tylko naiwni, nie widzą, że G. Ciszewski nie chciał dołączyć do bandy pochlebców NM, nie chciał się pchać do polityki, co więcej chciał kontynuować zdrowy system zarządzania klubem(bez układów) i to irytowało Małego Księcia."
Ostatnio zmieniony 03-09-2011 13:54 przez qwejt, łącznie zmieniany 1 raz.

Malamut
Posty: 339
Rejestracja: 01-04-2005 11:21

Grzegorz Ciszewski podał się do dymisji

Post autor: Malamut » 03-09-2011 13:59

"Adminie mam nadzieje ze post ktory w nocy napisal jamWilhelm o Prezydencie i zostal usuniety jest gdzies w archiwum. Zostaly napisane jawne oskarzenie pod adresem urzednika, niezaleznie czy mi sie podoba Pan Prezydent czy nie, ale tym powinien zajac sie prokurator i mam nadzieje ze tak sie stanie. Jestem zwyklym mieszkancem i obrazanie publiczne mnie irytuje, a ten post przekroczyl wszelakie granice. Dla zasady powinen byc wytoczony proces !"
Ostatnio zmieniony 03-09-2011 13:59 przez Malamut, łącznie zmieniany 1 raz.

nuno
Posty: 502
Rejestracja: 14-02-2010 15:08

Grzegorz Ciszewski podał się do dymisji

Post autor: nuno » 03-09-2011 15:05

"
Malamut pisze:Adminie mam nadzieje ze post ktory w nocy napisal jamWilhelm o Prezydencie i zostal usuniety jest gdzies w archiwum. Zostaly napisane jawne oskarzenie pod adresem urzednika, niezaleznie czy mi sie podoba Pan Prezydent czy nie, ale tym powinien zajac sie prokurator i mam nadzieje ze tak sie stanie. Jestem zwyklym mieszkancem i obrazanie publiczne mnie irytuje, a ten post przekroczyl wszelakie granice. Dla zasady powinen byc wytoczony proces !
Jeśli Masztalenko pójdzie drogą, którą napisałeś wyżej to lada chwila nie opędzi się od procesów. Rozmawiałem z kilkoma osobami i z dnia na dzień Masztalenko staje się persona non-grata w wielu środowiskach."
Ostatnio zmieniony 03-09-2011 15:05 przez nuno, łącznie zmieniany 1 raz.

nuno
Posty: 502
Rejestracja: 14-02-2010 15:08

Grzegorz Ciszewski podał się do dymisji

Post autor: nuno » 03-09-2011 15:24

"
bruno30 pisze:Wywieszenie transparentu z podziękowaniami w trakcie meczu było grubymi nićmi szytą prowokacją przeciw obecnemu prezydentowi. To jest tak jasne, że nawet nuno powinien zrozumieć.
Bo nie kąsa się ręki, która karmi. Tak mówi stara, mądra zasada.
Czyli mieli dziękować Mastalerzowi? Dla kibiców i mieszkańców Mastalerz jest w tym przypadku wyłącznie cieciem z kluczami, który otworzył stadion. Za co mają mu dziękować? Za to, że przyszedł na gotowe i wie w którą stronę przekręcić klucz? Stadion to nie jedyna taka inwestycja w Tarnobrzegu. Po prostu kibice potrafili to wyartykułować, nie bojąc się nagonki i zwolnień z pracy w Republice Białoruskiej."
Ostatnio zmieniony 03-09-2011 15:24 przez nuno, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19275
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Grzegorz Ciszewski podał się do dymisji

Post autor: admin » 03-09-2011 23:22

"@Malamut
Rzeczywiście oba wpisy były niestosowne. Nie mam kopii. Bez zastanowienia wziąłem i skasowałem. Nie ten poziom, nie to forum.
Jeśli chodzi o oskarżenia, to te same względem tego samego urzędnika wiszą sobie na lokalnym forum gazety od wielu miesięcy i nikt ich nie kasuje. Ja skasowałem od razu. Także ze względu na słownictwo i inne poza oskarżeniami aspekty."
Ostatnio zmieniony 03-09-2011 23:22 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

silvan
Posty: 237
Rejestracja: 25-01-2011 13:16

Grzegorz Ciszewski podał się do dymisji

Post autor: silvan » 05-09-2011 01:19

"Trudno mi uwierzyć że stosunki z magistratem po wywieszeniu transparentu na meczu aż tak się pogorszyły że prezes zrezygnował. Jeśli tak było na prawdę aż włos się na głowie jeży, na jakim my świecie żyjemy ?!. Ciszewski i grupa reprezentująca kibiców która mu pomagała byli najlepszą rzeczą jaka spotkała ten klub, z nimi u steru byłem pewien że zmierza on w we właściwym kierunku. Objęcie klubu przez GC w momencie beznadziejnym było dowodem że nie chodziło o pieniądze czy układy... Tak umotywowanego do pracy człowieka spotyka się bardzo rzadko, podjęte inicjatywy na rzecz klubu i sprowadzenie takich zawodników jak Jacek Kuranty, a także robienie dużo pozytywnego hałasu wokół klubu dowiodły że poza pasją był też plan który zaczynał się sprawdzić. Jeśli El Prezidente zniszczył tego człowieka z jakiejś chorej zawiści to nie mam pytań. Jak pisali ludzi wyżej przy okazji następnych wyborów będziemy o tym pamiętać..."
Ostatnio zmieniony 05-09-2011 01:19 przez silvan, łącznie zmieniany 1 raz.

olala
Posty: 82
Rejestracja: 28-07-2011 02:03

Grzegorz Ciszewski podał się do dymisji

Post autor: olala » 05-09-2011 01:34

"Myślę, że to nie stało się z dnia na dzień. Paszkwile w Echu Dna ukazywały się już o wiosny. Pierwszy atak N.M.- majowa sesja RM- gdzie już nawoływał do dymisji publicznie mówiąc mniej więcej takie słowa- że jak ktoś się nie zna na zarządzaniu klubem to niech lepiej odejdzie, drugi- czerwcowe Walne Zgromadzenie Członków Klubu, gdzie N.M. atakuje , stawia bepodstawne zarzuty i oskarżenia według zasady , że kłamstwo często powtarzane staje się prawdą, po czym wstrzymuje się od głosu w sprawie udzielenia absolutorium. Niedbałowski przeciw absolutorium, prawie 40 osób za- to mówi samo za siebie Jak w tym czasie wyglądały bezpośrednie relację pomiędzy obydwoma Panami- nietrudno się domyśleć. Eksterminacja była rozłożona w czasie. Kropla drąży kamień nie siłą, lecz częstością padania"

ODPOWIEDZ