Każdy może zostać Prezydentem!

Dział forum z komentarzami do aktualności
red
Posty: 468
Rejestracja: 20-09-2010 09:54

Każdy może zostać Prezydentem!

Post autor: red » 05-01-2012 12:38

"Obrazek

Chcesz zasiąść w prezydenckim gabinecie i spróbować swoich sił jako Prezydent Tarnobrzega? Nic prostszego. Wystarczy, że w najbliższą niedzielę zjawisz się na Placu Bartosza Głowackiego i weźmiesz udział w licytacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Prezydent Norbert Mastalerz przekazał tarnobrzeskiemu sztabowi WOŚP swój gabinet w jednodniowe władanie.Osoba, która wylicytuje gabinet przez jeden dzień będzie mogła poczuć się jak Prezydent Tarnobrzega. Oczywiście szczęśliwiec nie będzie mógł podejmować żadnych wiążących decyzji, ale za to będzie mógł zobaczyć od kuchni jak wygląda zarządzanie miastem. ? Mam nadzieję, że znajdzie się jakiś zapaleniec, który włączy się w zabawę, nie będzie szczędził grosza i wylicytuje prezydencki gabinet. W ubiegłym roku w prezydenckim fotelu zasiadł Tadeusz Zych, prezes firmy SanTa-EKO i jak sam przyznał, bardzo mu się to podobało. Dlatego zachęcam wszystkim do licytacji ? mówi Prezydent Norbert Mastalerz.Certyfikat potwierdzający przekazanie gabinetu odebrał dziś z rąk Prezydenta Łukasz Raźniewski z tarnobrzeskiego sztabu WOŚP. Dodatkowo otrzymał także wyjątkowe kalendarze z Jeziorem Tarnobrzeskim i albumy fotograficzne wydane przez tarnobrzeski Urząd Miasta. Wszystkie te rzeczy trafią na licytacje i loterię. W zamian Łukasz Raźniewski przekazał Prezydentowi mini puszkę Wielkiej Orkiestry, aby Prezydent poćwiczył zbieranie pieniędzy przed niedzielnym finałem. Norbert Mastalerz wspólnie z Anną Czaplińską, naczelnikiem Wydziału Edukacji, Zdrowia, Kultury i Sportu, Wojciechem Malickim, dyrektorem Kancelarii Prezydenta Miasta oraz ponad setką młodych wolontariuszy wyruszy w niedzielę na ulice miasta, aby zapełniać pieniędzmi wośpowe puszki. Fot. Agata Rybka, Info: UM.

http://www.tarnobrzeg.info/index.php?mo ... y&sid=2782"
Ostatnio zmieniony 05-01-2012 12:38 przez red, łącznie zmieniany 1 raz.

keniu
Posty: 731
Rejestracja: 12-10-2007 08:36

Każdy może zostać Prezydentem!

Post autor: keniu » 05-01-2012 13:22

"1050 zł."
Ostatnio zmieniony 05-01-2012 13:22 przez keniu, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Każdy może zostać Prezydentem!

Post autor: grassownik » 05-01-2012 14:21

"Admin jest zbyt stonowany :-P
ale nuno mogą spełnić się marzenia,w końcu może zacznie spokojnie zasypiać ! :-)"
Ostatnio zmieniony 05-01-2012 14:21 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

keniu
Posty: 731
Rejestracja: 12-10-2007 08:36

Każdy może zostać Prezydentem!

Post autor: keniu » 05-01-2012 14:33

"I tak się nie ujawni ;-) Daję drugą stówę."
Ostatnio zmieniony 05-01-2012 14:33 przez keniu, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Każdy może zostać Prezydentem!

Post autor: grassownik » 05-01-2012 15:02

"
To byśmy mieli MMA w magistracie.
telewizje za to słono zapłacą a cel przecież szczytny !
ujawni ? mi tam nie zależy na tym by się ujawniał wszak wiadomo skąd dopadłyby go represje :-)


Albo by się okazalo, że to jedna osoba, która nas robi w jajo ;-)
:lol:
kto wie czy tak by nie było :-P"
Ostatnio zmieniony 05-01-2012 15:02 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

A1313
Posty: 2271
Rejestracja: 24-09-2006 12:29

Każdy może zostać Prezydentem!

Post autor: A1313 » 05-01-2012 18:39

"Zrobić taki prezent nunowi po jedynie rocznej rozłące z UM -nazbyt wiele.

Bez kozery powiem sto złotych na Admina,niech w tym wieku coś człowiekowi się należy.

grasownik skąpcu dawaj stówę na Admina bo jak nie to wylicytuje dla ciebie i przy odbiorze pewnie jakiś niezależny dziennikarz zrobi tobie sweet focie przy uściskach z prezydentem a potem wrzucę je gdzie się da zaczynając od leda na bezkolizyjnych a kończąc ścianą podstawówki na przeciw nowej trybuny, w słusznym rozmiarze.



Edytowany przez A1313 o 05-01-2012 - 17:41. "
Ostatnio zmieniony 05-01-2012 18:39 przez A1313, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19275
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Każdy może zostać Prezydentem!

Post autor: admin » 05-01-2012 19:33

"
grassownik pisze:Admin jest zbyt stonowany :-P
A może w gabinecie bym się zde'tonował? :-)

Chyba podziękuję za ten zaszczyt, ale bardzo mi miło."
Ostatnio zmieniony 05-01-2012 19:33 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19275
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Każdy może zostać Prezydentem!

Post autor: admin » 05-01-2012 20:52

"
krass pisze:Albo by się okazalo, że to jedna osoba, która nas robi w jajo. ;-)
Czasem mam takie podejrzenia. Najlepsza opozycja to taka, którą się kontroluje i w razie potrzeby można ją np. ośmieszyć albo skompromitować.
Chyba więc najbezpieczniej być samemu swoją najgłośniejszą opozycją, chociaż można się pogubić we wpisach.
MT pisze:zawsze mógłbyś scedować ten zaszczyt na kogoś kto w Twoim mniemaniu nadawał by się do tego lepiej.
Brak pomysłów, co w połączeniu z niską samooceną (w tym zakresie), świadczyć może o krytycznej opinii na temat lokalnej sceny politycznej.

Szczerze: to byłaby dobra okazja reklamowa, ale pasuje mi obecna sytuacja, kiedy nie jestem szeroko rozpoznawany na ulicy."
Ostatnio zmieniony 05-01-2012 20:52 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

nuno
Posty: 502
Rejestracja: 14-02-2010 15:08

Każdy może zostać Prezydentem!

Post autor: nuno » 06-01-2012 09:13

"Obrazek

Tradycja, tradycją, ale widać tę złość w oczach pierwszego. Ktoś mu w końcu na cały dzień zabierze zabawki :)
Ja nie nie chcę ściągać złości mściwie panującego na pracowników UM i otoczenie prezydenta. Dam pieniążki na WOŚP, ale do puszki."
Ostatnio zmieniony 06-01-2012 09:13 przez nuno, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Każdy może zostać Prezydentem!

Post autor: grassownik » 06-01-2012 09:44

"
grasownik skąpcu dawaj stówę na Admina bo jak nie to wylicytuje dla ciebie i przy odbiorze pewnie jakiś niezależny dziennikarz zrobi tobie sweet focie przy uściskach z prezydentem a potem wrzucę je gdzie się da zaczynając od leda na bezkolizyjnych a kończąc ścianą podstawówki na przeciw nowej trybuny, w słusznym rozmiarze.
to są jeszcze niezależni dziennikarze ?
kiedy ta licytacja ?
dorzucę się,a co ?!

a nuż Admin się zdetonuje :-) bylibyśmy na czołówkach serwisów na świecie :-P"
Ostatnio zmieniony 06-01-2012 09:44 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

Sztab_WOŚP
Posty: 54
Rejestracja: 19-10-2004 13:21

Każdy może zostać Prezydentem!

Post autor: Sztab_WOŚP » 06-01-2012 10:40

"
Tradycja, tradycją, ale widać tę złość w oczach pierwszego. Ktoś mu w końcu na cały dzień zabierze zabawki :)
Ja nie nie chcę ściągać złości mściwie panującego na pracowników UM i otoczenie prezydenta. Dam pieniążki na WOŚP, ale do puszki.
Drodzy,
Na wstępnie przypomnę, że do polityki to my nigdy nie nawiązujemy, jesteśmy absolutnie obok.
Ale kilka słów o współpracy z samym Norbertem Mastalerzem, bo nie mogę nie odnieść się do zarzuconej "złości w oczach pierwszego".

Dziś (bo dziś Orbita) zaczynamy XX Finał.
Bez negatywnych emocji, złych podpowiadaczy i nielubienia świata. Bez złości w czyichkolwiek oczach.

20-ty raz z rzędu zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Tarnobrzegu, a wraz z nią ponad setka fantastycznych wolontariuszy i sztabowiczów. Dziesiątki sponsorów, przyjaciół, dobrych ludzi.
Sam, obecny, Prezydent nie gra z nami od kiedy jest Prezydentem. Gra od kiedy pamiętam (coś koło 1999, a pewnie i wcześniej). O wielu wątkach jego wsparcia nie wiecie i pewnie już nigdy się nie dowiecie. Tak jak o wsparciu setek innych osób naszego miasta, nie sposób wymienić każdej formy i uczestnika pomocy.

Co do samego przekazania gabinetu, inicjatywa wyszła z obu stron. Kiedyś to Norbert Mastalerz wylicytował gabinet, teraz, kiedy sam jest Prezydentem, naturalnie (!) wręcz przychodzi kwestia - tym razem - oddania gabinetu.
Gwarantuje, tu nie ma złych emocji. Nie podczas tej imprezy.
I niech tak będzie ona przez Was odbierana.

Polityka wraca 9 stycznia, do ósmego jest Rock&Roll naszych - wszystkich - serc dla chorych serc naszych dzieci.
Niech od dziś tak pozostanie na Placu Bartosza, na terenie całego miasta i na orkiestrowych wątkach tego forum także.

Życzę wygranych licytacji!
Łukasz Raźniewski
Tarnobrzeski Sztab WOŚP"
Ostatnio zmieniony 06-01-2012 10:40 przez Sztab_WOŚP, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19275
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Każdy może zostać Prezydentem!

Post autor: admin » 06-01-2012 10:57

"howgh!"
Ostatnio zmieniony 06-01-2012 10:57 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

nuno
Posty: 502
Rejestracja: 14-02-2010 15:08

Każdy może zostać Prezydentem!

Post autor: nuno » 06-01-2012 11:24

"
Sztab_WOŚP pisze: Drodzy,
Na wstępnie przypomnę, że do polityki to my nigdy nie nawiązujemy, jesteśmy absolutnie obok.
Ale kilka słów o współpracy z samym Norbertem Mastalerzem, bo nie mogę nie odnieść się do zarzuconej "złości w oczach pierwszego".

Polityka wraca 9 stycznia, do ósmego jest Rock&Roll naszych - wszystkich - serc dla chorych serc naszych dzieci.
Niech od dziś tak pozostanie na Placu Bartosza, na terenie całego miasta i na orkiestrowych wątkach tego forum także.

Życzę wygranych licytacji!
Łukasz Raźniewski
Tarnobrzeski Sztab WOŚP
Krótko mówiąc love and peace!

WOŚP jest obok polityki, ale polityka wchodzi do WOŚP (przynajmniej w Tarnobrzegu). I to jest niezaprzeczalny fakt.
Dowód? Wystarczy przypomnieć kampanię wyborczą z fotelem prezydenta w tle z 2005 i pajacowanie po urzędniczych korytarzach.

http://wiadomosci.gazeta.pl/kraj/1,34309,3011124.html

Dlatego życzę jak największej kwoty za "fotel" a następnie naprawdę dobrych i uczciwych intencji przy realizacji wygranej :)

Siema!



Edytowany przez nuno o 06-01-2012 - 10:28. "

ODPOWIEDZ