Nowy samochód dla Straży Miejskiej

Dział forum z komentarzami do aktualności
Honka
Posty: 520
Rejestracja: 17-04-2008 02:36

Nowy samochód dla Straży Miejskiej

Post autor: Honka » 23-08-2012 00:18

"A u nas dumnie się wożą nowym autem i sobie mecze oglądają :)"
Ostatnio zmieniony 23-08-2012 00:18 przez Honka, łącznie zmieniany 1 raz.

hardnheavy
Posty: 348
Rejestracja: 17-04-2007 09:51

Nowy samochód dla Straży Miejskiej

Post autor: hardnheavy » 23-08-2012 01:26

"
Ślęzak jest idiotą,który z miejskiej kasy wydaje pieniądze by stworzyć możliwości jakiejś firmie by ta zatrudniała później tubylców.
grassownik Cię proszę, nie rób bydła w rezydenckim stylu, SZLĘZAK."
Ostatnio zmieniony 23-08-2012 01:26 przez hardnheavy, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Nowy samochód dla Straży Miejskiej

Post autor: grassownik » 23-08-2012 09:44

"
grassownik Cię proszę, nie rób bydła w rezydenckim stylu, SZLĘZAK.
błagam wręcz o wybaczenie i sypię głowę popiołem !

Nawet w takim Staszowie mają za nic jego jedynie słuszne nauki i utworzyli własnie straż gminną. Premier Tusk właśnie zwiększył uprawnienia Strazy miejskiej o kolejne możliwości nakładania mandatów karnych
to akurat bardzo łatwo wytłumaczyć tak w skali ogólnej czy centralnej jak kto woli jak i w skali samorządowej.
otóż każda władza z rozmysłem i celowo marnuje pieniądze podatników na kolejne spółki,formacje i innych pasożytów byle tylko związać wdzięcznych za to ludzi ze sobą i zrobić z nich swoich politycznych klientów.to zresztą dosyć skuteczny mechanizm."
Ostatnio zmieniony 23-08-2012 09:44 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

headshrinker
Posty: 1070
Rejestracja: 13-09-2011 12:11

Nowy samochód dla Straży Miejskiej

Post autor: headshrinker » 24-08-2012 19:42

"
taszowie mają za nic jego jedynie słuszne nauki i utworzyli własnie straż gminną.
Ich pieniądze, ich sprawa. Widocznie mieli sporo znajomych i za mało etatów.
Normalnie nikt nie chce słuchac jego głoszonych nauk.
Wydaje mi się, że prezydent Stalowej w dupie ma to czy ktoś będzie słuchał "jego nauk" - on po prostu dba o pieniądze miasta. I chyba dobrze mu to idzie bo o ile mnie pamięć nie myli to nie jest jego pierwsza kadencja.

Klasyczny wyjątek potwierdzajacy regułę,że straże istnieją i bedą istniec oraz sie rozwijać.
Primo - nie ma czegoś takiego jak wyjątek potwierdzający regułę - może być wyjątek OD reguły.

Secundo - będą się rozwijać - chyba, że do samorządów dostaną się ludzie szanujący nieco bardziej (od własnej dupy i kolegów) pieniądze podatników oraz swoich wyborców.

Tertio - ciekawym co Twoim zdaniem stoi na końcu tego "rozwoju" Straży? Takie same uprawnienia jak ma policja? :)"
Ostatnio zmieniony 24-08-2012 19:42 przez headshrinker, łącznie zmieniany 1 raz.

headshrinker
Posty: 1070
Rejestracja: 13-09-2011 12:11

Nowy samochód dla Straży Miejskiej

Post autor: headshrinker » 24-08-2012 22:18

"
Cytat "Ich pieniądze, ich sprawa. Widocznie mieli sporo znajomych i za mało etatów " prznikliwośc godna uznania graniczaca z pomówieniem.
To jest bardzo duża granica. Od tego co napisałem - do pomówienia jest odległość mniej więcej taka jak stąd do Alfa Centauri. I każdy prawnik Ci to powie :)
Czyli Ci prezydenci czy burmistrzowe którzy sa kolejne kadencje i maja straże nie dbaja o pieniadze podatników.
To już Twoje gdybanie - ja twierdzę, że mieszkańcy STALOWEJ WOLI doceniają to co robi PREZYDENT STALOWEJ WOLI. Rzecz jasna nie mam wpływu na to jak to zrozumiałeś.
Od burmistrza Janowa Lubelskiego Pana Krzysztofa Kołtysia to prezydent Szlęzak może sie uczyc w pozyskiwaniu środków unijnych.
Hm - prezydent Stalówki może sobie nie dbać o środki unijne - bo udaje mu się ściągać do miasta inwestorów (Choćby Kołków).
O poparciu w ostatnich wyborach samorzadowych przekraczajacych 80 % to pan Szlezak może tylko pomarzyć.
Wygrał? Wygrał! I to przewagą 5 tysięcy głosów uzyskując 63% poparcia - jakby wygrał 1 głosem - mógłbyś sobie pleść androny o tym jaki to on kiepski i jak go ludzie "niekochajom".
Zwracam uwagę,ze do samorzadów dostaja sie ludzie dzieki mojemu i Twojemu poparciu wiec żale do siebie.
Owszem - mam żal do siebie za to, że zaufałem naszemu obecnemu prezydentowi. Choć tak po prawdzie to nie bardzo był wybór - albo Norbert albo kontynuacja genialnych rządów Jana - tym niemniej Admin ma racje - "niebycie" Janem nie wystarcza.
U nas nastapiła zmiana władzy o180 stopni a straz istnieje i majac poparcie obecnej ekipy rzadzacej a i opozycja tez jest za istnieniem tej formacji.
Hm - ludzie na stołkach się pozmieniali o 180 stopni - mechanizmy ich zatrudniania - ni cholery (wtykanie znajomych do wszelkiej maści rad nadzorczych obecnej władzy wychodzi koncertowo). Przypominam nadto, że dopóki kolega Prezydenta nie został szefem SM - SM była bardzo BE.
Sugerowanie,że nasi przedstawiciele dbaja tylko o własny tyłek i kolegów a wyborców mają w małym poważaniu dla wielu z nich jest krzywdzace bo nie brakuje wsród nich prawdziwych pasjonatów pracy na rzecz samorządu tak z lewej jak i prawej miejscowej sceny politycznej
Bardzo być może - tylko efektów działań tych pasjonatów ani widu ani słychu."
Ostatnio zmieniony 24-08-2012 22:18 przez headshrinker, łącznie zmieniany 1 raz.

latacz
Posty: 418
Rejestracja: 01-07-2011 01:05

Nowy samochód dla Straży Miejskiej

Post autor: latacz » 25-09-2012 09:57

"A wracając do wątku, to ciekawe czy tarnobrzeska Straż Miejska jeżdżąc po mieście nowym samochodem nie widzi samochodu zaparkowanego na parkingu przy skrzyżowaniu Kopernika z 11 listopada? Ciężarówka parkująca na postoju, tuż za znakiem "tylko dla samochodów osobowych". Zmniejsza widoczność samochodom jadącym na wprost."
Ostatnio zmieniony 25-09-2012 09:57 przez latacz, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ