KTS walczy o Puchar Europy

Dział forum z komentarzami do aktualności
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19379
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

KTS walczy o Puchar Europy

Post autor: admin » 26-04-2013 21:38

"W sobotę o godzinie 18 w hali MOSiR zawodniczki KTS Zamek Tarnobrzeg stoczą najważniejszy bój o Puchar Europejskiej Unii Tenisa Stołowego.Do Tarnobrzega przyjechała już silna reprezentacja drużyny Fenerbahce Spor Kulubu z m. in. utytułowaną Białorusinką Wiktorią Pawlowicz.

Tarnobrzeżanki, które pierwszy finałowy mecz przegrały na wyjeździe 1:3 są gotowe na zaciętą walkę o każdy punkt.- Rozmawiałem z trenerem Nęckiem i wiem, że nikt tu u nas tanio skóry nie sprzeda. Zapowiada się wyjątkowo zacięty i ciekawy pojedynek, z którego wierzę, że zwycięskie wyjdą tarnobrzeżanki. Gorąco zachęcam wszystkich do przyjścia na mecz i dopingu dla naszych dziewczyn, bo z pewnością zasługują na to, aby w końcu dołączyć do swojej kolekcji Puchar ETTU ? mówi Norbert Mastalerz, Prezydent Tarnobrzega.? Sport zna takie przypadki, że sytuacje teoretycznie beznadziejne ulegały odwróceniu. Będziemy walczyć najlepiej jak potrafimy, ale uczciwie trzeba przyznać, że to Turcy są faworytami- mówi Zbigniew Nęcek.Bez względu na wynik ( decyduje bilans dwumeczu) po raz pierwszy w historii dekoracja medalistów odbędzie się w Tarnobrzegu. Jest to już piąty finał, ale nigdy dotąd tarnobrzescy kibice nie mogli uczestniczyć w tej ceremonii. ? Bardzo się cieszymy, że w końcu nasi sympatycy będą świadkami dekoracji. Jest to wielki sukces nas wszystkich ? dodaje Zbigniew Nęcek.Ci, którzy nie będą mogli zawitać do tarnobrzeskiej hali MOSiR, mogą śledzić mecz na żywo w Internecie.Transmisja dostępna będzie pod adresem:http://www.laola1.tv/en/int/table-tenni ... 17591.html



http://www.tarnobrzeg.info/index.php?mo ... y&sid=3354"
Ostatnio zmieniony 26-04-2013 21:38 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

rakieta
Posty: 59
Rejestracja: 21-03-2011 22:41

KTS walczy o Puchar Europy

Post autor: rakieta » 27-04-2013 23:23

"Niestety przegrana 3-0, ale drugie miejsce w Europie to jest wielki sukces naszych tenisistek trochę pretensji, mam do organizatorów, ciekawy jestem co zrobia z obiecanymi nagrodami za dopingowanie.



Edytowany przez rakieta o 27-04-2013 - 21:41. "

ODPOWIEDZ