Piknik NGO

Dział forum z komentarzami do aktualności
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19336
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Piknik NGO

Post autor: admin » 22-09-2014 20:25

"W piątek 3 października od godz. 17-tej na strzelnicy sportowej Ligii Obrony Kraju w Tarnobrzegu odbędzie się spotkanie integracyjne członków, wolontariuszy i sympatyków organizacji pozarządowych działających w Tarnobrzegu. Spotkanie organizowane jest przez Tarnobrzeską Radę Organizacji Pozarządowych.

Spotkanie będzie miało charakter nieformalny i ma na celu poznanie się oraz wymianę doświadczeń tarnobrzeskich społeczników. Udział jest bezpłatny. Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o kontakt z organizatorem najpóźniej do dnia 28 września poprzez wysłanie zgłoszenia na adres email: radatbg@wp.pl.  



http://www.tarnobrzeg.info/index.php?mo ... y&sid=3775"
Ostatnio zmieniony 22-09-2014 20:25 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

iv
Posty: 728
Rejestracja: 23-09-2014 22:51

Piknik NGO

Post autor: iv » 30-10-2014 01:19

"W związku z kolejnymi pytaniami, jakie były wnioski ze spotkania i co się z tymi wnioskami stało, pozwalam sobie tą drogą poinformować, że wszystkie wnioski z dyskusji zostały ujęte w piśmie do Prezydenta Miasta. Pismo złożyłam zarówno w formie papierowej, jak i na portalu e-konsultacji w terminie otwartym do zgłaszania uwag do programu współpracy Miasta Tbg z NGO.
Poza tym w przepisanej formie zgłosiłam także uwagi do programu współpracy. Główną uwagą była propozycja o której dyskutowaliśmy na spotkaniu, żeby przyznawać środki na wkłady własne do konkursów na realizację zadań publicznych finansowanych przez podmioty zewnętrzne. Propozycja ta została uwzględniona w projekcie uchwały RM.
Poza tym zwiększono środki na kulturę i nie zwiększono środków na ochronę środowiska.

Zarówno zgłoszone uwagi, jak i przede wszystkim treść pisma dostępna jest na stronie e-konsultacji:
https://eportal.tarnobrzeg.pl/web/guest ... 1A8DB47CE9

Przepraszam za wykorzystanie forum do rozpowszechnienia tej informacji, ale od końca konsultacji minęło 2 tygodnie, a ja wciąż dostaję pytania o te kwestie - i nie bardzo mam miejsce do publikacji tych info.

Iwona Dybus-Grosicka
Przewodnicząca Tarnobrzeskiej Rady Organizacji Pozarządowych"

ODPOWIEDZ