Gdzie jest Jan Dziubiński?

Bardziej i mniej znani. Szukasz korzeni lub znajomych ze szkolnych czasów? To jest właściwe miejsce.
hermes32
Posty: 69
Rejestracja: 30-06-2018 22:43

Re: Gdzie jest Jan Dziubiński?

Post autor: hermes32 » 24-01-2021 16:57

Bardzo ciekawy i inspirujący wątek. Można równie dobrze zapytać o samego Jana D, jak też porównać go z innymi radnymi sejmiku, jak też prezydentami i kandydatami na prezydentów. Jak ma się sprawa jego osoby z innymi radnymi, to już wiemy. Jak ma się sprawa byłego prezydenta w porównaniu do osoby Norberta M. jak i Grzegorza G. Ten ostatni będzie wyłączony przez następne 10 lat, no ale trzeba przyznać że zrobił imponujący wynik w ostatnich wyborach. Jednak obu pobił swoim wynikiem na stołek prezydenta z kolei Dariusz B. który zwyciężył w drugiej turze. A jak skończy to dopiero się okaże. No a nasz Norbert M? O nim też trochę mało wiadomo, ale gość stara się jak może w mediach społecznościowych. Czy to ma być wstępną zagrywką do powrotu na tarnobrzeski ring wyborczy? I jak tak sobie spojrzymy na sprawę, to pojawiają się nam na horyzoncie pozostali kandydaci z ostatnich wyborów. Tylko, że o nich już sporo wiemy - Bożena K., Kamil K.- ich losy śledzimy na bieżąco, tak jak i losy Witolda Z., który zaczyna już swoją aktywną kampanię. To dobre posunięcie, ale cieniutka oferta i dużo szumu bez konkretów. No ale gość się powoli rozkręca. No i pozostaje nam Elzbieta MK., zwaną także "Objawiona" lub "Piękna", bo się jej wybory pomyliły z konkursem piękności pomyliły. Co umiej słychać i jak sobie radzi w polityce - nie wiadomo. Obiecywała swoim wyborcom, że będzi działać, że "złapała wiatr w zgle", a tu kicha.
No to tak to wszystko wygląda, a jak jest?
Bardzo się dzisiaj rozpisałem, wszak wątek i temat są inspirujące.

olekko
Posty: 1728
Rejestracja: 25-05-2005 19:13

Re: Gdzie jest Jan Dziubiński?

Post autor: olekko » 24-01-2021 18:01

NM radzi sobie w mediach społecznościowych? Od kiedy nie jest prezydentem, udziela się bardzo rzadko, a od kiedy nie jest radnym, to już niemal wcale. Chyba że udziela się w jakimś nieobserwowanym przeze mnie miejscu.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19275
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Gdzie jest Jan Dziubiński?

Post autor: admin » 28-07-2022 18:45

Były prezydent Tarnobrzega Jan Dziubiński znów przejawia aktywność, którą można odnaleźć w mediach ogólnopolskich.
A przynajmniej ogólno :lol:

Po uchyleniu uchwały "w sprawie przyjęcia stanowiska Sejmiku Województwa Podkarpackiego wyrażającego sprzeciw wobec promocji i afirmacji ideologii tak zwanych ruchów LGBT (z ang. Lesbian, Gay, Bisexual, Transgender)"
https://bip.podkarpackie.pl/attachments ... 17/140.pdf
radni wojewódzcy przestraszyli się ewentualnych ograniczeń w przekazywaniu środków unijnych i przyjęto uchwałę, że Podkarpacie to region o utrwalonej tolerancji. Jak wszyscy wiemy.
https://bip.podkarpackie.pl/attachments ... 280_21.pdf

Teraz niektórzy radni sejmiku wojewódzkiego, w tym reprezentujący Tarnobrzeg Jan Dziubiński planują uchylić tę drugą już uchwałę :)
https://miasta.tokfm.pl/miasta_tokfm/7, ... BoxOpImg10

No przerost ewidentny podejmowanych zagadnień nad kompetencjami, jak z TRK wystosowującą pismo w sprawie umów międzynarodowych.
To już nie ma się czym zajmować na Podkarpaciu, tylko kolejnymi wersjami uchwał ideolo?

zbyry
Posty: 1032
Rejestracja: 13-06-2019 20:49

Re: Gdzie jest Jan Dziubiński?

Post autor: zbyry » 29-07-2022 07:13

O patrz admin, nawet nie pamiętam o tych uchwałach. Uwielbiam posty Solidarnej Polski - jak nie Tusk, Niemcy, to pedały, lesby i inne (wybacz proszę język, ale z wiekiem już się poprawności nie chce uprawiać).

Powiedzmy tak. Nie oglądam tv, to nawet go nie włączam, nie słucham radia, nie włączam. Pamiętam taką paradę czy jak to nazwać parę lat temu, jak u nas kibice różnej maści protestowali pod...tureckimi kebabami. No farsa. Policji od groma, kamerują towarzystwo, wtedy jechałem obok rowerem sobie myślę, o co tu chodzi? Podszedł oficer, zadał pytanie czy ja w tym zgromadzeniu uczestniczę. Panie inspektorze, absolutnie, tylko tu mieszkam nieopodal i wracam do domu. W porządku, bardzo przepraszam, proszę spokojnie jechać. Mówię dziękuję, nie ma za co przepraszać, spokojnego wieczoru. Facet kultura. Nie z Tbg ;)

Nie podoba mi się wkraczanie do świątyń, niszczenie symboli religijnych, wyzwiska itd, pochody tęczowych zbawców. Do czego zmierzam, jak ktoś nie ma ochoty na tv, nie ogląda czy nie słucha radia, jak ktoś nie ma ochoty czytać książek np Tokarczuk czy prof Dudka, to tego nie robi, nie kupuje, czy nie kupuje np. Tygodnika czy Angory.

Nie ma lepszej broni jak przejść obok i zignorować. Wtedy się wszystko samo oczyści. Owszem, nie zawsze tak się da, ale w wielu przypadkach to działa. Lennon śpiewał, że to proste, jeśli spróbujesz. Polecam każdemu.

Odbiegłem od wątku. Jak chcecie spotkać Pana Jana, to wiadomo, wieczorem koło Alei Lipowej z pieskiem lub na 7 rano na mszy na Dzikowie. I wtedy zadawać pytania :-) mnie się nie chcę choć żem krajan :) nieraz jak widzę jadąc rowerem czy biegając, to odbijam w drugą stronę. Bardzo cenie sobie wewnetrzny spokój.

marazel
Posty: 31
Rejestracja: 23-01-2019 11:46

Re: Gdzie jest Jan Dziubiński?

Post autor: marazel » 29-07-2022 07:37

"Nie podoba mi się wkraczanie do świątyń, niszczenie symboli religijnych, wyzwiska itd, pochody tęczowych zbawców. Do czego zmierzam, jak ktoś nie ma ochoty na tv, nie ogląda czy nie słucha radia, jak ktoś nie ma ochoty czytać książek np Tokarczuk czy prof Dudka, to tego nie robi, nie kupuje, czy nie kupuje np. Tygodnika czy Angory. "

To niech KK nie wtrąca się w życie normalnych ludzi i niech nie narzuca swojego światopoglądu reszcie! Jak ktoś ma ochotę wierzyć i przestrzegać zasad KK to niech tak robi ale nie wymusza tego na innych. Teraz przez wpływy KK na polityków prawo w wielu miejscach stanowione jest pod dyktat biskupów.
Chcesz żyć "po bożemu" twoja sprawa i twoje praw ale jak ktoś ma inny pomysł nażycie zostaw go w spokoju!

zbyry
Posty: 1032
Rejestracja: 13-06-2019 20:49

Re: Gdzie jest Jan Dziubiński?

Post autor: zbyry » 29-07-2022 07:55

Ja się w pełni z Tobą zgadzam @marazel. Dlatego od lat jestem za zniesieniem konkordatu. Mimo, że jestem katolikiem. Lepszym, gorszym, ale jestem.

ODPOWIEDZ