Apel do rowerzystów

Bardziej i mniej znani. Szukasz korzeni lub znajomych ze szkolnych czasów? To jest właściwe miejsce.
marysia48
Posty: 851
Rejestracja: 29-08-2015 21:49

Apel do rowerzystów

Post autor: marysia48 » 29-08-2015 21:54

"Witam, podpowiedzcie mi, rowerzyści, gdzie w Tarnobrzegu można kupić fajny, nowy rower dla kobiety w przyzwoitej cenie, pozdrawiam."
Ostatnio zmieniony 29-08-2015 21:54 przez marysia48, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
adriano
Posty: 142
Rejestracja: 10-04-2009 13:02

Apel do rowerzystów

Post autor: adriano » 29-08-2015 23:50

"
andriu81 pisze:Mnie natomiast irytuje fakt,że na tym szerokim chodniku nie został wydzielony pas ścieżki rowerowej,po ostatnim remoncie,podczas gdy na wszyskich innych chodnikach w mieście tak zrobiono,lub zbudowano oddzielne
Też mnie to irytuje bo miejsca jest dużo ale nic nie poradzę. A czego po ostatnim remoncie nie zrobiono tam ścieżki rowerowej ? Bo miasto dostało pieniądze na remont z jakiegoś funduszu zewnętrznego ale warunkiem było odtworzenie obecnej infrastruktury. Czyli jak kiedyś tam wybudowano sam chodnik beż ścieżki rowerowej to można było zrobić tylko chodnik, bez ścieżki."
Ostatnio zmieniony 29-08-2015 23:50 przez adriano, łącznie zmieniany 1 raz.

andriu81
Posty: 1797
Rejestracja: 29-05-2010 03:51

Apel do rowerzystów

Post autor: andriu81 » 30-08-2015 00:29

"Mimo absurdów biurokratycznych i administracyjnych,do którego każdy dorosły człowiek w tym kraju jest przyzwyczajony,każdy mieszkaniec tego miasta idący tym chodnikiem wie że jest współdzielony dla rowerów,mimo braku jakichkolwiek znaków.Czasem bywa że idzie grupa całą szerokością,no to wtedy się ucieka na trawnik.
Z tego co napisałeś wynika,że miasto nie może postawić nawet znaku nakazującego współdzielenie pieszych i rowerów przy tym chodniku.Nie mówiąc o dorysowaniu nawet symbolicznej linii na powierzchni przedzielającej ruch pieszych,czy cokolwiek,bo od razu byłoby naruszenie projektu. Każdy wie i widzi,ale nic nie może zrobić.I tak jest z każdą dziedziną życia w tym kraju.I dlatego ludzie po prostu uciekają za granice,bo nie da się na to wszystko patrzeć."

ODPOWIEDZ