Tarnobrzeżanin w piątkowym programie tanecznym w znanej stacji telewizyjnej*

Bardziej i mniej znani. Szukasz korzeni lub znajomych ze szkolnych czasów? To jest właściwe miejsce.
mewa
Posty: 4
Rejestracja: 11-03-2015 18:40

Tarnobrzeżanin w piątkowym programie tanecznym w znanej stacji telewizyjnej*

Post autor: mewa » 11-03-2015 19:12

"Marzenia się spełniają pod warunkiem ,że ciężko pracujemy. Takie słowa usłyszałem od Kamila ,który kocha taniec. Taniec to moje życie -pasja .Tarnobrzeżanin Kamil Kuroczko już po raz kolejny występuje w roli trenera, tancerza i partnera w tańcu w nowej edycji piątkowego programu rozrywkowego,który oglądają miliony. Najmłodszy z uczestników zaskarbił sobie uznanie i podziw wszystkich. Już 13 marca w najbliższy piątek następny odcinek, Kamil potrzebuje naszych głosów GŁOSUJMY na parę nr 8."
Ostatnio zmieniony 11-03-2015 19:12 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.

MT
Posty: 983
Rejestracja: 11-02-2013 23:47

Tarnobrzeżanin w piątkowym programie tanecznym w znanej stacji telewizyjnej*

Post autor: MT » 11-03-2015 19:39

"Zagłosował bym za darmo względnie gdyby to było do 50 groszy.

Karmić budżetu państwa vatem i resztą po połowie operatora numeru oraz TVNu nie zamierzam.

Te 4 zł naprawdę można chociażby przepić albo dziecku kupić cukierków. ;)"
Ostatnio zmieniony 11-03-2015 19:39 przez MT, łącznie zmieniany 1 raz.

janusza
Posty: 292
Rejestracja: 25-12-2011 18:37

Tarnobrzeżanin w piątkowym programie tanecznym w znanej stacji telewizyjnej*

Post autor: janusza » 13-03-2015 07:38

"A potem taki MT chodzi i narzeka: "nic na tym osiedlu/mieście/kraju sie nie dzieje". Ale dać coś od siebie, poświęcić trochę swojego czasu lub pier.....e 4 złote to już zbyt wiele. Zawsze są jacyś ONI którzy na pewno chcą na tym zarobić, zawsze jest jakiś SPISEK. Super podejście. Takie powiedziałbym typowo polskie. Poza tym program ten jest na polsacie a nie tvn. Ogarnij sie. P.S. Para odpadła, trzeba było zamiast siedzieć na kanapie pijąc piwko i wpier......c cukierki za 4 zyle wyslac tego smsa. Fajnie by bylo jak by chłopak z Tarnobrzega miał sukces. Ale to już zbyt wiele na ciasny umysł podkarpackiego kozaka.."
Ostatnio zmieniony 13-03-2015 07:38 przez janusza, łącznie zmieniany 1 raz.

olala
Posty: 82
Rejestracja: 28-07-2011 02:03

Tarnobrzeżanin w piątkowym programie tanecznym w znanej stacji telewizyjnej*

Post autor: olala » 13-03-2015 09:32

"Pan Kamil nie odpadł w I odcinku."
Ostatnio zmieniony 13-03-2015 09:32 przez olala, łącznie zmieniany 1 raz.

janusza
Posty: 292
Rejestracja: 25-12-2011 18:37

Tarnobrzeżanin w piątkowym programie tanecznym w znanej stacji telewizyjnej*

Post autor: janusza » 13-03-2015 09:57

";) wiadomo. To była taka mała prowokacja obliczona na aktywację elektoratu!"
Ostatnio zmieniony 13-03-2015 09:57 przez janusza, łącznie zmieniany 1 raz.

słodko-gorzka
Posty: 195
Rejestracja: 02-02-2009 17:05

Tarnobrzeżanin w piątkowym programie tanecznym w znanej stacji telewizyjnej*

Post autor: słodko-gorzka » 13-03-2015 10:57

"@janusza

a ja, podobnie jak MT, wolałabym - jak to ładnie ująłeś "wpier......c cukierki za 4 zyle" niż wysłać tego sms. I to nie dlatego, żeby zaszkodzić, tudzież nie pomóc chłopakowi z Tarnobrzega, a dlatego, że nie uznaję tego rodzaju aktywności za zasadną. Ot i wszystko. I mam do tego prawo, tak jak Ty masz prawo wysłać i 10 takich smsów. Poza tym zastanawiam się cały czas, jak takie wysłanie sms miałoby spowodować to, że "na tym osiedlu/mieście/kraju" coś się zacznie dziać? Spowodować to może tylko tyle, że powstanie kolejny tego typu program i wszyscy dalej będą siedzieć przed tv i wysyłać smsy."
Ostatnio zmieniony 13-03-2015 10:57 przez słodko-gorzka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
mensir67
Posty: 279
Rejestracja: 23-05-2004 08:52

Tarnobrzeżanin w piątkowym programie tanecznym w znanej stacji telewizyjnej*

Post autor: mensir67 » 13-03-2015 11:12

"
olala pisze:Pan Kamil nie odpadł w I odcinku.
tak to było w poprzedniej edycji ...:) Honorata ?Honey? Skarbek

teraz tańczy już w obecnej z Sylwia Juszczak-Arnesen"
Ostatnio zmieniony 13-03-2015 11:12 przez mensir67, łącznie zmieniany 1 raz.

antykowal
Posty: 124
Rejestracja: 08-10-2014 14:53

Tarnobrzeżanin w piątkowym programie tanecznym w znanej stacji telewizyjnej*

Post autor: antykowal » 13-03-2015 13:22

"
janusza pisze:A potem taki MT chodzi i narzeka: "nic na tym osiedlu/mieście/kraju sie nie dzieje". Ale dać coś od siebie, poświęcić trochę swojego czasu lub pier.....e 4 złote to już zbyt wiele. Zawsze są jacyś ONI którzy na pewno chcą na tym zarobić, zawsze jest jakiś SPISEK. Super podejście. Takie powiedziałbym typowo polskie. Poza tym program ten jest na polsacie a nie tvn. Ogarnij sie. P.S. Para odpadła, trzeba było zamiast siedzieć na kanapie pijąc piwko i wpier......c cukierki za 4 zyle wyslac tego smsa. Fajnie by bylo jak by chłopak z Tarnobrzega miał sukces. Ale to już zbyt wiele na ciasny umysł podkarpackiego kozaka..
Zawsze się zastanawiałem, kto się emocjonuje takimi bzdetami. Po tym wpisie już wiem.

Wyłącz telewizor, wyjdź na spacer, ochłoń bo takiego frustrata dawno tu nie czytałem."
Ostatnio zmieniony 13-03-2015 13:22 przez antykowal, łącznie zmieniany 1 raz.

janusza
Posty: 292
Rejestracja: 25-12-2011 18:37

Tarnobrzeżanin w piątkowym programie tanecznym w znanej stacji telewizyjnej*

Post autor: janusza » 13-03-2015 21:31

"@słodko-gorzka
Widzisz, a ja patrzę na to inaczej. Mieszkamy w zapyziałej mieścinie w której nie ma zbyt wielu perspektyw. Wystarczy, żeby daleko nie szukać, przejechać 14 km na rynek w Sandomierzu aby zobaczyć inny-lepszy świat. A jeszcze parę lat temu było tam tak samo pusto i smutno jak u nas. Pytanie brzmi: co mają Oni czego nie mamy my? Czy jeden Ksiądz popierniczający na rowerze sprawił że w weekendy pełno tam obcych rejestracji? Że kawiarnie w centrum kwitną? Że miasto powoli-ale się rozwija? My nie mamy Księdza na rowerze ale mamy Tancerza który czy się to komuś podoba czy nie występuje w programie który oglądają miliony widzów. Może kiedyś ten Tancerz będzie sławny i powie że zaczynał w szkole tańca w Tarnobrzegu? Może ta szkoła powiesi jego gacie w złotej gablocie a middle-class rodzice za namową swoich córek nastolatek zajadą po drodze do Sandomierza aby na te gacie popatrzeć? Przy okazji wypiją kawkę na rynku i zjedzą obiad? Pójdą do muzeum? Może zobaczą jezioro z okien samochodu i przyjadą tu za tydzień na deskę? Może tatusiowi się spodoba i kupi tu działkę na domek letniskowy nad jeziorem? Może tak-może nie ale okazji do promocji mamy tak niewiele, że gdy jakaś się pojawi naszym obowiązkiem jest z niej skorzystać. Akurat w tym przypadku kosztuje to aż... 4zł.
Dlatego jak słyszę lub czytam wypowiedzi w stylu MT to krew się we mnie gotuje. Na szczęście za namową antykowal spacerek pomógł i już mi lepiej."
Ostatnio zmieniony 13-03-2015 21:31 przez janusza, łącznie zmieniany 1 raz.

mewa
Posty: 4
Rejestracja: 11-03-2015 18:40

Tarnobrzeżanin w piątkowym programie tanecznym w znanej stacji telewizyjnej*

Post autor: mewa » 14-03-2015 21:57

"Jest wielu wspaniałych ludzi ,którzy pochodzą z Tarnobrzega i osiągnęli i osiągają sukcesy w wielu dziedzinach w Polsce i świecie . A tak naprawdę nikt o nich nie słyszał w Tarnobrzegu. Dlaczego tak jest ?
Usłyszałem..
Bo w tym mieście lepiej nie chwalić się sukcesami ...
Myślałem, że coś się w tej kwestii zmieniło , myliłem się."
Ostatnio zmieniony 14-03-2015 21:57 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.

MT
Posty: 983
Rejestracja: 11-02-2013 23:47

Tarnobrzeżanin w piątkowym programie tanecznym w znanej stacji telewizyjnej*

Post autor: MT » 15-03-2015 11:17

"mewa, janusza:

Wnioskuję, że chodzi wam o dobro miasta i jego mieszkańców. Mi również.

Wy to chcielibyście zrobić za pośrednictwem SMSów. Wasze pieniądze, więc róbcie to, wolno wam. Ja jednak uważam, że tym się świata nie zmieni.

Ja wolał bym aby robić to za pośrednictwem społeczeństwa obywatelskiego, zaszczepiania wartości typu altruizm czy poprawnie rozumiany solidaryzm społeczny.

Chwalić i wspierać swoich wypada i trzeba! Jednak co ma wspólnego z Tarnobrzegiem tancerz, w którego CV nie znajdujemy Tarnobrzega a Kraków? Jak jemu samemu nie zależy na związku z tym miastem to na jakiej podstawie my powinniśmy go (nawet tymi smsami) wspierać?

Sandomierz ma jednak trochę więcej zabytków niż nasz klasztor na 15 minut zwiedzania, podobnie spichlerz i kawałek zamku z zaniedbanym parkiem. Do dzisiaj, niestety najlepszą propozycją dla turysty jest mu pokazanie tablicy rozkładu jazdy po stronie "odjazdy". Ciągle niewykorzystane szanse jeziora i wspomniane namiastki zabytków nie dają większej szansy na to by przyjeżdżali do nas prawdziwi turyści. Na razie raz do roku stale przyjeżdża jedynie delegacja starozakonnych na ulicę M.Dąbrowskiej. A to już - niestety jest tylko w gestii władz. Poprzednie ekipy Dziubińskiego i Mastalerza zrobiły bardzo niewiele by to zmienić. Kiełb póki co siedzi cicho i też po blisko 3 miesiącach zmian nie widać ani na centymetr. A wy chcielibyście to zmienić wysyłaniem SMSów?"
Ostatnio zmieniony 15-03-2015 11:17 przez MT, łącznie zmieniany 1 raz.

mewa
Posty: 4
Rejestracja: 11-03-2015 18:40

Tarnobrzeżanin w piątkowym programie tanecznym w znanej stacji telewizyjnej*

Post autor: mewa » 15-03-2015 13:54

"Śmiech,
nie załatwimy sms-ami , nic ` ( i nie oto tak na prawdę w tym chodziło).

Ale o ludzkie wsparcie dla młodego ambitnego i pełnego pasji człowieka ,który jest przykładem dla młodzieży ,że warto realizować cele .
Tarnobrzeg zawsze jest miejscem bardzo dla niego ważnym . Podkreśla ,że tu zaczęła się jego przygoda z tańcem i zawsze jest wdzięczny swoim wspaniałym nauczycielom . Często zaprasza znajomych do Tarnobrzega (również przedsiębiorców ,którzy mogliby tu produkować chociażby buty taneczne ,ale to przecież nic nie znaczy.... )

Dobrze że kumpel nie ma czasu czytać forum ,bo wstyd ."
Ostatnio zmieniony 15-03-2015 13:54 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.

słodko-gorzka
Posty: 195
Rejestracja: 02-02-2009 17:05

Tarnobrzeżanin w piątkowym programie tanecznym w znanej stacji telewizyjnej*

Post autor: słodko-gorzka » 15-03-2015 15:36

"@janusza
"Pytanie brzmi: co mają Oni czego nie mamy my?"
Mają podziemną trasę, bramę opatowską, zbrojownię, 9 kościołów w tym 6 zabytkowych, zamek królewski, wąwozy, góry pieprzowe i jeszcze parę innych ciekawych zabytków, które warto zobaczyć.
W Tarnobrzegu tego nie mamy i mieć nie będziemy, więc pora się pogodzić z tym, że miastem turystycznym ciężko będzie nam zostać, jako że mamy niewiele atrakcji. Jeśli Cię to tak boli to śmiało możesz przenieść się do tego "innego lepszego świata" 14 km stąd.
Nie rozumiem w jaki sposób wysłanie sms na kogokolwiek w jakimkolwiek programie miałoby spowodować, żeby w Tarnobrzegu nagle pojawiły się zabytki, które będą chciały zwiedzać całe hordy turystów.

@mewa
Ludzkie wsparcie nie musi być wyrażane sms. Sam piszesz, że nie o sms chodzi. Więc ja go wspieram - duchowo. Życzę mu jak najlepiej, chociaż nie mam pojęcia w jakim programie bierze udział i jak mu idzie - a niech wygra! Skoro pracował na to całe lata to mu się należy. Niestety, to co piszesz to nadal tryb przypuszczający - "mogliby" ale tego nie robią. I jakoś się na to nie zanosi. Nie dlatego, że mieszkańcy nie wysyłają smsów, ale dlatego, że miasto ma zaporową politykę dla przedsiębiorców i tacy przedsiębiorcy wolą inwestować w miejscowościach ościennych zamiast samego Tarnobrzega.

I jeszcze off-top: przed znakami interpunkcyjnymi (przecinek, kropka itp.) nie stawiamy spacji. Spację stawiamy za takim znakiem. Zaraz pewnie mnie zakrzyczysz, ale w przypadku językowca, jak się takie coś widzi, to aż oczy bolą."
Ostatnio zmieniony 15-03-2015 15:36 przez słodko-gorzka, łącznie zmieniany 1 raz.

janusza
Posty: 292
Rejestracja: 25-12-2011 18:37

Tarnobrzeżanin w piątkowym programie tanecznym w znanej stacji telewizyjnej*

Post autor: janusza » 16-03-2015 20:53

"
Mają podziemną trasę, bramę opatowską, zbrojownię, 9 kościołów w tym 6 zabytkowych, zamek królewski, wąwozy, góry pieprzowe i jeszcze parę innych ciekawych zabytków, które warto zobaczyć.
W Tarnobrzegu tego nie mamy i mieć nie będziemy, więc pora się pogodzić z tym, że miastem turystycznym ciężko będzie nam zostać, jako że mamy niewiele atrakcji.
Mój charakter wyklucza ten sposób myślenia. Popatrz na Bałtów, Pacanów itp. Wystarczy pomysł i dobry manager. Trzeba myśleć pozytywnie i kreować rzeczywistość. A pieniądze? Pieniądze są w banku. I w UE.
Jeśli Cię to tak boli to śmiało możesz przenieść się do tego "innego lepszego świata" 14 km stąd.
Typowe "wycofane" podejście. Młodzież z nudów siedzi na ławce przed blokiem i zachowuje się głośno: co trzeba z tym zrobić w Tarnobrzegu? Wyciąć ławkę..
Mam wolny zawód i mogę się przeprowadzić do Sandomierza. Ale nie po to tu się urodziłem i wychowałem żeby tak łatwo się poddać i iść na łatwiznę.

Nie rozumiem w jaki sposób wysłanie sms na kogokolwiek w jakimkolwiek programie miałoby spowodować, żeby w Tarnobrzegu nagle pojawiły się zabytki, które będą chciały zwiedzać całe hordy turystów.
Tak naprawdę nie chodzi o sms. Chodzi o podejście. Wszystkie gimbusy z całego miasta powinny się zorganizować na fejsie i SPRAWIĆ aby zaszedł jak najdalej. Nie chodzi o to jaki to program chodzi o coś metafizycznego: MOJE MIASTO DAŁO RADĘ! Jest NAJLEPSZE! I co z tego że w głupim programie?

I jeszcze off-top: przed znakami interpunkcyjnymi (przecinek, kropka itp.) nie stawiamy spacji. Spację stawiamy za takim znakiem. Zaraz pewnie mnie zakrzyczysz, ale w przypadku językowca, jak się takie coś widzi, to aż oczy bolą.
Pogratulować pryncypialności."

ODPOWIEDZ