Modernizacja tarnobrzeg.info ?

Czy forum trzeba rozbudować? Jakie wrzucić kategorie, tematykę? Coś wygląda lub działa nie tak jak powinno?
A1313
Posty: 2271
Rejestracja: 24-09-2006 12:29

Re: Modernizacja tarnobrzeg.info ?

Post autor: A1313 » 26-05-2021 16:54

jest trochę lepiej. bez znaczenia czy jestem zalogowany czy nie. Gdy wchodziłem na wątek, zazwyczaj była jedna reklama na samej górze, ostatnio było tak że jeżeli jeden wątek miał np. 15 wpisów na stronie to co pod drugim była reklam, w dodatku gif /film. waliło na całą stronę. teraz co wątek to inaczej. Raz jest tylko reklama od góry., a czasami w co drugim wpisie. O tyle jest lepiej że jest grafika, zniknęły filmy /gify i stabilniej działa. na marginesie - przynajmniej u mnie nawet jak jestem zalogowany jest bardzo dużo reklam. Więcej niż kiedyś.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19275
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Modernizacja tarnobrzeg.info ?

Post autor: admin » 26-05-2021 18:07

Jest w Google coś takiego jak suwaczek nasycenia reklam dla danej strony. Przesunąłem go właśnie z około 50% na mniej więcej 30%. Zobaczymy czy będzie bardziej przyjaźnie dla użytkownika, powinno.

W suwaczku nic nie zmieniałem od dawna, a reklamy rozmieszczają się i optymalizują same dla danych założeń. Przyznam, że rzadko oglądam forum z komórki, ale rzeczywiście w komórce reklamy są bardziej uciążliwe - jakieś paski z góry itp.

ODPOWIEDZ