Co sie dzieje z Tarobrzeg.info ????

Czy forum trzeba rozbudować? Jakie wrzucić kategorie, tematykę? Coś wygląda lub działa nie tak jak powinno?
AvalancheX
Posty: 555
Rejestracja: 04-05-2005 02:21

Co sie dzieje z Tarobrzeg.info ????

Post autor: AvalancheX » 15-09-2005 13:44

"Na forum zalogowałem sie raczej nie dawno, wiele osób jest starszych stażem odemnie, ale często tu wpadałem jako gość.
To co sie dzieje na forum od jakiegoś czasu napawa mnie przerażeniem.
Doskonale zdaje sobie sprawe ze forum sie rozrasta i każde forum przechodzi przez taki okres ale to juz o pomste do nieba woła.

Chociaż w dyskusji bierze udział kilka osób to gdy jakis mądry sobie życzy to wątek jest zamykany tak jak to miało miejsce w poscie o zadymnie pod blusem.
Ogólnie jak sie komuś cos nie podoba krzyczy żeby pozamykać przykład dreiven1 i post sonne85 o kolejce w UM sam, ostatnio załatwiałem sprawy w urzędzie i wiem jak to jest wku.......ce przedsięwzięcie.
Atmosfera cenzury, grozenie i ubliżanie sobie na wzajem ostatnimi czasy normalka.
Wystarczy ze ktoś wyrazi o czyms inną ( czasem niepochlebną ) opinie niz większośc i juz hurrrra zabic zbluzgać gdy tylko poczujecie krew skaczecie do gardła tej osobie prawie wszyscy bez wyjątków.
Ziuziaczek napisała post o tym ze drażni ją "mordowanie języka" i nagminne błedy. Juz na hurra wszyscy naskoczyli na nią ze nazywa osoby z dysleksją głupkami.
Ja w poscie o skate parku napisałem ze MOIM prywatnym zdaniem jest dużo innych rzeczy wymagających dofinansowania i starasznie sie tym naraziłem prezesowi Stowarzyszenia (nie znającemu elementarnych zasad pisowni) i jemu podobnych.
Ludzie chyba traktujecie to zbyt powaznie ??
Teraz co trzeci post to jakaś napinka bez sensu i składu. Moderatorów sie namnożyło ale nic z tego nie wynika albo za bardzo albo zamało sie starają."
Ostatnio zmieniony 15-09-2005 13:44 przez AvalancheX, łącznie zmieniany 1 raz.

cubi6
Posty: 1466
Rejestracja: 08-11-2004 17:19

Co sie dzieje z Tarobrzeg.info ????

Post autor: cubi6 » 15-09-2005 13:51

"No co Ty fajnie jest.Dawniej to dopiero sie działo.Pamietaj tolerancja to raz.I dwa jak ktoś na Ciebie skoczy to uruchom samokrytyke i jeżeli masz racje to sie broń a jezeli nie to sobie odpusć.Ja robie tak jezeli topik mi się nie podoba to nie biore udziału w dyskusji.A jezeli zabrałem głos i ktoś mnie atakuje i robi to według mnie niesłusznie to daje sobie spokuj bo mam juz wyrobione o nim zdanie.Nie w kazdym topiku w którym dyskutuje muszębyc cacy i miec racje."
Ostatnio zmieniony 15-09-2005 13:51 przez cubi6, łącznie zmieniany 1 raz.

dreiven1
Posty: 816
Rejestracja: 26-06-2005 19:28

Co sie dzieje z Tarobrzeg.info ????

Post autor: dreiven1 » 15-09-2005 14:00

"Poprosilem admina o zamkniecie tego tematu z prostegu powodu juz jej/jemu odpowiedzialem na to pytanie a pozatym to byl naprawde ciekawy temat zaraz umieszcze podobny "kolejka w banku w ktotym waszym zdaniem jest najwieksza!?" Kazdy nazekal niedawno ze wymyslaja ludzie beznadziejne tematy a teraz jest bunt bo tematy sa zamykane. A i watpie ze admin zamyka temat na kazda prosbe jednego uzytkownika bo jesli tak jest wystarczy jeden geniusz i bedzie wbijal na kazdy temat i pisal "admin zamknij temat" i co admin twoim zdaniem zamknie!? A i twoim zdaniem temat sonn85 i temat bijaktyki pod blusem jest podobny i ma taka sama wartsc(wage)?"
Ostatnio zmieniony 15-09-2005 14:00 przez dreiven1, łącznie zmieniany 1 raz.

AvalancheX
Posty: 555
Rejestracja: 04-05-2005 02:21

Co sie dzieje z Tarobrzeg.info ????

Post autor: AvalancheX » 15-09-2005 14:04

"Cubi6 pamiętam ze brałes udział w dyskusji na temat skate parku czy uwarzasz ze to całe zamieszanie bluzgi od między innymi od "prezesa" były słuszne??
Gośc wyraził swoją opinię ja się z nim zgodziłem i widzisz do czego to doprowadziło ??
Czy cała ta napinka jest potrzebna, ludzie zastanówcie się ??"
Ostatnio zmieniony 15-09-2005 14:04 przez AvalancheX, łącznie zmieniany 1 raz.

cubi6
Posty: 1466
Rejestracja: 08-11-2004 17:19

Co sie dzieje z Tarobrzeg.info ????

Post autor: cubi6 » 15-09-2005 14:22

"Tutaj apel AvalancheX jest słuszny.No ale ludzi nie da się tak łatwo zmienić.Grunt to nie prowokować(to nie jest do Ciebie AvalanchX).Faktycznie te pyskówki przy tym topiku o skateparku i w innych sa niepotrzebne.Ale cóż zrobić.Tak już jest.Pamietajmy ze jest wielu "młodych"(nowych)uzytkowników którzy po rejestracji i pobieżnym zapoznaniem z jednym czy dwoma topikami myśli że odkryli charakter tego forum i tych stron.Nasza ignorancja i tolerancja doprowadza tych nowych zbuntowanych do ładu i skladu.Po jakims czasi oni wiedzą że przewaza tu kulturalna dyskusja i raczej potrzebne tematy.Wielu nie zaglada tu wiecej inni sie dostosowują."
Ostatnio zmieniony 15-09-2005 14:22 przez cubi6, łącznie zmieniany 1 raz.

steeler
Posty: 60
Rejestracja: 15-04-2005 15:44

Co sie dzieje z Tarobrzeg.info ????

Post autor: steeler » 15-09-2005 14:31

"Witka, moi drodzy!
Ośmielę się zabrać głos tutaj także.
Po pierwsze: Admin powinien nam dać dostęp do bazy SQL - wtedy zrobimy porządek na forach w kilkanaście minut... :)
A tak poważnie;
chamstwo, prostactwo i prymitywizm to fakty, z którymi przyszło nam borykać się, na co dzień. Także i tutaj doświadczamy tego dyskomfortu. Jednak prawda jest brutalna: ważna jest oglądalność witryny. Tutaj [b:856eb181a3]Admin[/b:856eb181a3] ma pewien problem. Jeśli witryna będzie nieodwiedzana - będzie bez znaczenia... Paradoksalnie, musimy zatem tolerować 9nie akceptować!) prymitywy. Jedyną skuteczną metodą wydaje się być intensywniejsze korzystanie przez [b:856eb181a3]Admina[/b:856eb181a3] z instytucji Moderatora. Jest dość wąska grupa forumowiczów (niestety!), którzy potrafią wnieść mądre i wartościowe sprawy do forów. O tę grupę [b:856eb181a3]Admin[/b:856eb181a3] powinien zadbać szczególnie, bo tylko w niej powstają sensowne i konstruktywne polemiki.
Pozdrawiam staropolskim porzekadłem: "nigdy nie jest tak źle, by nie mogło być gorzej"...:|"
Ostatnio zmieniony 15-09-2005 14:31 przez steeler, łącznie zmieniany 1 raz.

kekerott
Posty: 58
Rejestracja: 26-11-2004 23:48

Co sie dzieje z Tarobrzeg.info ????

Post autor: kekerott » 15-09-2005 15:15

"Sam od pewnego czasu tylko obserwuje/czytam codzień nowe posty, bo często właśnie ich poziom zniechęca mnie do jakiegokolwiek komentarza.

Jest tak niektórzy wręcz muszą dorzucić swoje 3 grosze w każdym temacie. Na każdym forum jest taka plaga, to jest niedouniknięcia - ale to powinien być stan przejściowy, trzeba jedynie mocno zwracać uwagę (tzn. tylko moderatorzy by nie było zaraz parunastu postów z puczeniami)

Ostatnio przez forum przewija się coraz więcej wątków typu "co myślicie o [...]", to wręcz jakaś mania. Ktoś prace magisterską pisze o społeczności tarnobrzeskiej czy co ?"
Ostatnio zmieniony 15-09-2005 15:15 przez kekerott, łącznie zmieniany 1 raz.

marcin85tbg
Posty: 1054
Rejestracja: 22-10-2004 18:08

Co sie dzieje z Tarobrzeg.info ????

Post autor: marcin85tbg » 15-09-2005 15:17

"dużo tematów zostało zamkniętych ze względu na ich dublowanie. Bez sensu jest zakladac ten sam temat skoro juz ktos kiedys go zalozyl. Braliście to pod uwage?"
Ostatnio zmieniony 15-09-2005 15:17 przez marcin85tbg, łącznie zmieniany 1 raz.

AvalancheX
Posty: 555
Rejestracja: 04-05-2005 02:21

Co sie dzieje z Tarobrzeg.info ????

Post autor: AvalancheX » 15-09-2005 16:15

"Oj nie wydaje mi sie żeby aż tak dużo tematów było zamkniętych własnie z tego powodu ale masz racje kilka sie zdublowało.
Ogólnie poziom na forum strasznie sie obniżył tak ortograficznie jak i merytorycznie.
Uzytkownicy z dużą ilością postów czasem uważają ze pozjadali wszystkie rozumy, młodzi lawinowo posty nabijają ale to przypadłosc każdego forum, tutaj akurat Admin sie wykazał i ustawił Tarnobrzezanina za 100 postów co teoretycznie powinno skończyc gonitwe, teoretycznie."
Ostatnio zmieniony 15-09-2005 16:15 przez AvalancheX, łącznie zmieniany 1 raz.

jojo
Posty: 238
Rejestracja: 03-05-2004 20:00

Co sie dzieje z Tarobrzeg.info ????

Post autor: jojo » 15-09-2005 17:40

"[quote:af9e93b06b]
prezesowi Stowarzyszenia (nie znającemu elementarnych zasad pisowni)
[/quote:af9e93b06b]
nie naraziles sie nikomu a juz napewno nie mi znam cie dosc dlugo i mam gleboko w dupie co piszesz nawet jak jest to o mnie.
[quote:af9e93b06b]
grozenie i ubliżanie sobie na wzajem ostatnimi czasy normalka
[/quote:af9e93b06b]
zgadza sie sam jestes w tym dobry.

i bylbys tak doby i nie pisal "prezes", "od prezesa" bo nie wystepuje na forum jak Prezes Tarnobrzeskiego Stowarzyszenia Kulturalnego tylko jako "jojo" taki "inteligetny" czlowiek jak ty powinien to zrozumiec, prawda? (i nie pisz ze napinam temat itp. bo robi sie to zalosne)

[quote:af9e93b06b]
bluzgi od między innymi od "prezesa"
[/quote:af9e93b06b]
jeszcz to znalazlem. jak chodzi o bluzgi to jestes w tym nienajgorszy co nie raz pokazales wiec za przeproszeniem odpierdol sie odemnie."
Ostatnio zmieniony 15-09-2005 17:40 przez jojo, łącznie zmieniany 1 raz.

ibka
Posty: 3349
Rejestracja: 15-05-2004 21:20

Co sie dzieje z Tarobrzeg.info ????

Post autor: ibka » 15-09-2005 17:47

"zróbmy forum ortograficzne a nie miasta Tarnobrzega!!!!!!!! bedzie lepiej, smieszniej i w ogole!!!! ortografia rządzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!yeaaaaaaaaaaaaaaaah! AvalancheX, moze zrobimy kryterium. Zeby mozna bylo sie wypowiadac na forum, tzreba miec 5 ortografii?!? co Ty na to??? bo chyba według Ciebie fakt, ze sa wsrod nas dyslektycy obinża poziom inteligencji naszego forum!!!!

smiac mi sie chce jak czytam niektore posty! od zawsze wiadomo,ze niektorzy to prymitywi i dlatego nie warto sie nimi przejmowac! jak jest jakis durny temat, to sie nie wypowiadam i po klopocie! kolejka w urzedzie! jesli temat mnie dotyczy, to sie w nim udzielam! jesli uwazam za bezsensowny, to nie mowie, ani ze glupi, ani zeby go zamknac, tylko do niego nie zagladam! nie wiem dlaczego sami sobie problemy stwarzacie!

admin moglby ew zrobic cos takiego jak "wysypisko"! tam bylyby prywatne tematy, ktore by np po 7 dniach byly automatycznie kasowane!!! i kazdy moze tam sobie zalozyc dowolny watek, o tym co najlepsze na pryszcze, zgage, biegunke i czy wielu lduzie ma takie problemy czy tylko on sam ... po 7 dniach od ostatniego posta w temacie, watek jest automatycznie usuwany! i po klopocie! rozni ludzie rozne problemy maja! dla jednych sprawa jest blaha dla innych zycia lub smierci! ale nikt nie powinien oceniac czy to glupi watek czy nie!

myślę, że wszyscy od wszystkich powinni sie odczepić i bedzie dobrze!!! nie ma sie co zastanawiac czy temat jest dobry czy nie!!! dla mnie np temat o polityce jest niewart jednego posta!ale nie pisze,ze juet glupi czy zeby go zamknac! wykazuje sie tolerancja i kultura osobista i sie po prostu nie wstracam!!!! :)

mozecie brac ze mnie przyklad ... :P :D"
Ostatnio zmieniony 15-09-2005 17:47 przez ibka, łącznie zmieniany 1 raz.

ibka
Posty: 3349
Rejestracja: 15-05-2004 21:20

Co sie dzieje z Tarobrzeg.info ????

Post autor: ibka » 15-09-2005 17:52

"[quote:ea99a47b1d="Anonymous"]Jojo jezeli już jesteś [b:ea99a47b1d]prezesem TASK[/b:ea99a47b1d] to jsteś osobą publiczną.Pamietaj jojo = prezes TASK.Dopóki TASK nie zmieni prezesa ja w stowarzyszenia szeregi nie wstąpie.Takim zachowaniem obrazasz członków stowarzyszenia.Jak dla mnie czeka Cię sąd kolezeński.No ale to sprawa wewnetrzna organizacji.[/quote:ea99a47b1d]

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha!!
TASK ma sie bardzo dobrze! dogadujemy sie i jest ok! nie potrzebny nam jestes, bo widac, ze kulturalny zbyt nie jestes!

jako czlonek TASKu nie czuje sie obrazona! zastanawiam sie tylko, dlaczego tak sie przypierdoliles do Jojo???? boli Cie to,ze on jest prezesem??ze cos robic???! nie rozumiem Twojego zachowania! bardziej chyba byloby mi wsytd gdybys to Ty byl prezesem naszego Stowarzyszenia ... :?"
Ostatnio zmieniony 15-09-2005 17:52 przez ibka, łącznie zmieniany 1 raz.

jojo
Posty: 238
Rejestracja: 03-05-2004 20:00

Co sie dzieje z Tarobrzeg.info ????

Post autor: jojo » 15-09-2005 18:02

"[quote:3b56e73350]
Jojo jezeli już jesteś prezesem TASK to jsteś osobą publiczną.Pamietaj jojo = prezes TASK.Dopóki TASK nie zmieni prezesa ja w stowarzyszenia szeregi nie wstąpie.Takim zachowaniem obrazasz członków stowarzyszenia.Jak dla mnie czeka Cię sąd kolezeński.No ale to sprawa wewnetrzna organizacji.
[/quote:3b56e73350]
przedewszystkim zaloguj sie i wtedy cos napisz bo taki post jest nic nie warty.
jestem pewny ze jesli ktos bedzie sie czul brazony powie mi o tym osobiscie i wtedy ja go przeprosze albo nie przeprosze.
[quote:3b56e73350]
Pamietaj jojo = prezes
[/quote:3b56e73350]
nie wydaje mi sie. jojo to poprostu ksywa, nick, czy jakies tam przezwisko.
a tak pozatym to mam dziwne wrazenie ze na forum zebrala sie grupa osob ktore cos do mnie maja albo poprostu zal im dupe sciska ze ja a nie oni sa prezesem task-u.

[quote:3b56e73350]
Jak dla mnie czeka Cię sąd kolezeński
[/quote:3b56e73350]
a dla twojej informacji staut Tarnobrzeskiego Stowarzyszenia Kulturalnego sadu kolezenskiego nie przewiduje."
Ostatnio zmieniony 15-09-2005 18:02 przez jojo, łącznie zmieniany 1 raz.

Jaroszewicz
Posty: 544
Rejestracja: 08-10-2004 15:51

Co sie dzieje z Tarobrzeg.info ????

Post autor: Jaroszewicz » 15-09-2005 18:51

"Avalanche, nic się nie dzieje, są lepsze i gorsze dni, każde forum tak ma.
Ibka (nie spodziewałem się tego po Tobie), Jojo, nie wiem, może się mylę ale chyba słowo w nazwie stowarzyszenia że jest ono "Kulturalne" powinno do czegoś zobowiązywać ale może to tylko nerwy."
Ostatnio zmieniony 15-09-2005 18:51 przez Jaroszewicz, łącznie zmieniany 1 raz.

AvalancheX
Posty: 555
Rejestracja: 04-05-2005 02:21

Co sie dzieje z Tarobrzeg.info ????

Post autor: AvalancheX » 15-09-2005 19:00

"
jojo pisze:[quote:713e846db2]

a dla twojej informacji staut Tarnobrzeskiego Stowarzyszenia Kulturalnego sadu kolezenskiego nie przewiduje.[/quote:713e846db2]

No to moze chociaż lincz albo przeciągnięcie pod kilem barki na Wiśle, no chociaż smoła i pierze ?? :)

Drogi gosciu zalogój sie proszę bo pózniej wszytko będzie na mnie.

Ibko napisz mi proszę gdzie napisałem ze przez osoby z dysleksją na forum obniża sie poziom inteligencji ??
Widzisz gdzieś coś takiego ?? Jako przyszły dziennikarz liczyłem ze czytasz ze zrozumieniem czy sie przeliczyłem ??

Piszesz yoyo ze "IM zal dupe sciska" masz na mysli szaraków czy Motomyszy z Marsa ??
A moze jakis globalny spisek?? Pucz Hunty z Burundi ??

Określ sie prosze o co ci chodzi. To ze kilka osób cie nie lubie to wcale nie niespodzianka i nie jest to bynajmniej moja zasługa a twoja i sam sobie na to cięzką pracą zapracowałes.

Ja juz ci kiedyś wprost powiedziałem co o tobie myśle i nie mieszałem do tego forum.
Nie zazdroszcze ci posady prezesa TASKU, ale owszem interesuje sie Stowarzyszeniem."
Ostatnio zmieniony 15-09-2005 19:00 przez AvalancheX, łącznie zmieniany 1 raz.

jojo
Posty: 238
Rejestracja: 03-05-2004 20:00

Co sie dzieje z Tarobrzeg.info ????

Post autor: jojo » 15-09-2005 19:05

"[quote:d81655f238]
No to moze chociaż lincz albo przeciągnięcie pod kilem barki na Wiśle, no chociaż smoła i pierze
[/quote:d81655f238]
serio? zapraszam sprobuj"
Ostatnio zmieniony 15-09-2005 19:05 przez jojo, łącznie zmieniany 1 raz.

AvalancheX
Posty: 555
Rejestracja: 04-05-2005 02:21

Co sie dzieje z Tarobrzeg.info ????

Post autor: AvalancheX » 15-09-2005 19:13

"Ehhh i własnie o tym jest ten post."
Ostatnio zmieniony 15-09-2005 19:13 przez AvalancheX, łącznie zmieniany 1 raz.

ANIELICATA
Posty: 78
Rejestracja: 24-04-2005 20:51

Co sie dzieje z Tarobrzeg.info ????

Post autor: ANIELICATA » 15-09-2005 19:18

"avalancheX wnioskuje ze Joja znasz i wnioskuje tez, że musisz go nie bardzo "trawić".. no coż... trudno.. Twoim obecnym celem zapewne jest ośmieszenie go, oczernienie przed innymi.. Zycze powodzenia!!.. Bo ciezko jest oczernic kogos kto tyle zrobil dla TASK (zapewne nawet nie wiesz ile ale napewno to Cie nie interesuje... bo to za duzo pozytywów w jego strone)
Drogi Gościu jeśli to nie chęć dzialania Cię sprowadza do TASK to nawet nie przychodz ...
Ponadto Jojo jest dobrym prezesem i jak pisalam na innym forum On zrobil wiecej wciagu kilku tygodni niz my w ciagu miesięcy...."
Ostatnio zmieniony 15-09-2005 19:18 przez ANIELICATA, łącznie zmieniany 1 raz.

AvalancheX
Posty: 555
Rejestracja: 04-05-2005 02:21

Co sie dzieje z Tarobrzeg.info ????

Post autor: AvalancheX » 15-09-2005 19:24

"Anielicato owszem Joja znam i go nie trawie ale to nie mi zależy zeby go oczernić i wbrew temu co on sam sądzi nie zazdroszcze mu ani prezesury ani tego ze jest w tasku.
To ze ktoś oprócz mnie jeszcze go nie lubi to od razu moja wina ??
Ten post nie dotyczył ani Tasku ani prezesa tasku ale chamskiego zachowania na forum.
To ze zabrałem głos w poscie do pana prezesa i ze nie zgodziłem sie z nim w sprawie skate parku czyni ze mnie przywódce tajnej tarnobrzeskiej wywrotowej bojówki przeciwko niemu ??
Ja mu powiedzialem wprost co o nim mysle i nie mieszałem do tego forum co zrobił on sam w poscie własnie o skate parku nie wierzysz poczytaj a pozniej coś napisz."
Ostatnio zmieniony 15-09-2005 19:24 przez AvalancheX, łącznie zmieniany 1 raz.

zuziaczek
Posty: 18
Rejestracja: 27-11-2004 16:17

Co sie dzieje z Tarobrzeg.info ????

Post autor: zuziaczek » 15-09-2005 19:32

"Gdzie jest siedziba tego Stowarzyszenia???? Bo chce przyjść tam...."
Ostatnio zmieniony 15-09-2005 19:32 przez zuziaczek, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ