Co się dzieje w IKS?

Siarka i nie tylko
s.sebek
Posty: 61
Rejestracja: 28-06-2012 19:13

Co się dzieje w IKS?

Post autor: s.sebek » 18-10-2021 15:47

Co się dzieje w IKS, bowiem jak trzeba to przywożą dużo medali z Mistrzostw Polski indywidualnych i drużynowych oraz z zawodów i mistrzostw międzynarodowych, ale z paraolimpiady medalu nie przywieźli. Jedynie Karolina wyrwała się z tego kręgu i znowu zdobyła kolejny medal, ale ona jest już w innym klubie.

kikol
Posty: 73
Rejestracja: 04-02-2017 22:49

Re: Co się dzieje w IKS?

Post autor: kikol » 18-11-2021 21:03

Jak widać coś się jednak dzieje. zZnowu się chwalą zdobytymi medalami, ale z paraolimpiady nic i to już kolejny raz. Może to wina zarządum może zawodników i trenerów, a może coś jescze zupełnie innego...

janszu
Posty: 69
Rejestracja: 11-10-2010 10:16

Re: Co się dzieje w IKS?

Post autor: janszu » 18-11-2021 21:21

A jednak coś sie dzieje, ale z zupełnie innejstrony. Czytając ostatnie materialły odnoszę wrażenie, że zarząd klubu szykuje grunt przed kolejnymi wyborami.

hermes32
Posty: 69
Rejestracja: 30-06-2018 22:43

Re: Co się dzieje w IKS?

Post autor: hermes32 » 05-01-2022 20:54

Wy sobie tak o kolekcji w Dzikowie, a tu nagrodą zawodnika IKS pan prezydent obdarza. Zastanawia mnie dlaczego tylko jednego, a właściwie dlaczego tylko tych troje, a pozostali to sobie na to nic nie zasłużyli? Jakie w końcu kryteria były dla tych nagród? Moze coś więcej wiecie w tym temacie?

lutek
Posty: 161
Rejestracja: 24-03-2016 14:08

Re: Co się dzieje w IKS?

Post autor: lutek » 06-01-2022 17:25

jakby co to wybaczcie mi to pytanie, bo po ludziach z IKS można spodziewać się wszystkiego. a więc czy to był zwykły przypadek z tą nieobecnością zawodnika z IKS czy też specjalna zagrywka polityczna. poza tym to w naszym mieście jest jeszcze paru sportowców i trenerów których pracę i wysiłem można w jakiś sosób zauważyć i docenić. nie koniecznie wszyscy muszą dostawać symboliczne czeki, czasem jakiś dyplom uznania też mógłby być.

kikol
Posty: 73
Rejestracja: 04-02-2017 22:49

Re: Co się dzieje w IKS?

Post autor: kikol » 09-01-2022 20:58

OD razu trzeba wspomnieć, że ten wątek, to całkiem ciekawy ale też jest nietypowy. Czasem przeglądam posty i pewnie, jak wiele innych osób zauważam, że zawodnicy IKS potrafią z jakiejś imprezy sportowej w kraju i za granicą przywieść worek pełen medali. Może to tak dziwi teraz, że z paraolimpiady nie mają zadnego. Nie bardzo też wiadomo kogo za to winić, zarząd klubu, zawodników czy trenera. Jedno jest wszak pewne, że jak ktoś zmienia barwy klubu to i sukcesy od razu odnosi.Jeśli to ma byc przepis na sukces, to ja dziękuję za taki podarunek.
Jest też i druga strona, bo zawodnicy IKS to nie są jedyni, którzy mają worki pełne medali, to dlaczego tego się nie dostrzega i nie wyróżnia chociażby dobrym słowem, ale traktuje jak jakieś widmo. Tak więc ma się co poprawić w naszym magistracie.

janszu
Posty: 69
Rejestracja: 11-10-2010 10:16

Re: Co się dzieje w IKS?

Post autor: janszu » 23-01-2022 10:00

No i stało się!!! Mamy kolejny sukces naszego zawodnika z IKS!!! Możemy być dumni1!! A co na to nasi włodarze? Nic, jakby nic się nie stało, tylko diety naszym radnym trzeba podnieść a potem urzędnikom w magistracie. To jest jakaś paranoja!!!

cdn24
Posty: 65
Rejestracja: 07-06-2018 21:53

Re: Co się dzieje w IKS?

Post autor: cdn24 » 06-04-2022 12:37

Zupełnie nie wiem, po co komu ten wątek? Ale jak już jest to i napiszę tu parę słów. Być może chodzi o to aby podkreślić wkład i zaangażowanie zawodników w zawodach sportowych i popularyzowania sportu. Przecież zawodnicy IKS z każdych zawodów przywożą medale. Szkoda, że im na paraolimpiadzie nie wyszło, ale to pewnie inna sprawa. Tak więć przywożą kolejne medale a czy nasz PDB chociaż im za to składa jakieś gratulacje czy też podziękowanie? Jak do tej pory nic o tym nie słyszałem. Podobnie ma się rzecz z UKS Delfin. Ciągle przywożą medale, a co ba to magistrat? - udaje że nie widzi i tyle. No to ja mam już tyle na dzisiaj.

hermes32
Posty: 69
Rejestracja: 30-06-2018 22:43

Re: Co się dzieje w IKS?

Post autor: hermes32 » 22-04-2022 11:28

Jeśli ktoś ciekawy co u nas się dzieje, niech pamięta po wsze czasy, że robimy drużynowe mistrzostwa Polski w tenisie stołowym.Teraz to MY tworzymy historię tego miasta.

ODPOWIEDZ