KTS Enea Siarka Tarnobrzeg Vs. Polmlek Lidzbark Warmiński

Siarka i nie tylko
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19274
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

KTS Enea Siarka Tarnobrzeg Vs. Polmlek Lidzbark Warmiński

Post autor: admin » 10-04-2019 22:50

Obrazek

KTS Enea Siarka Tarnobrzeg w czwartek o godz. 17. podejmuje w rewanżowym meczu finału play-off Polmlek Lidzbark Warmiński. Pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem 3:0 zespołu Zbigniewa Nęcka.

Dla broniącego tytułu KTS Enea Siarka wywalczenie 28. mistrzowskiego tytułu było jednym z dwóch głównych celów tego sezonu. Po meczu w Lidzbarku złoty medal jest na wyciągnięcie ręki, bowiem tarnobrzeżanki wygrały stosunkiem setów 9:3, a o zwycięstwie w play-offach decyduje bilans dwumeczu. Po zakończeniu meczu odbędzie się dekoracja finalistów tegorocznych rozgrywek ekstraklasy.

– W przeszłości mieliśmy różnych przeciwników w finale, ale drużyna Lidzbarka jest inna. Przecież to z nimi w drugiej rundzie właśnie w Tarnobrzegu wygraliśmy minimalnie 3:2, a ich liderka pokonała obie nasze defensorki Han Ying oraz Li Qian. Teraz w Lidzbarku cudem z nią wygrała Elizabeta Samara, dlatego spodziewamy się pięknego widowiska – mówi trener Zbigniew Nęcek.

pewnyswego
Posty: 135
Rejestracja: 28-03-2015 17:07

Re: KTS Enea Siarka Tarnobrzeg Vs. Polmlek Lidzbark Warmiński

Post autor: pewnyswego » 03-05-2019 22:16

Ja od początku nigdzie nie widziałem aby bylo pokzane na forum iz grają nasze tenisistki w finale ligi mistrzów a admin ma w zwyczaju zapowiadac np mecz naszych pilkarzy a Panie adminie zpowiedziec finał ligi mistrzów to nie łaska?? No chyba ze przeoczyłem to przepraszam. Sam mecz super szkoda ze tak rzadko mozna oglądać nasze w tv. Rozumie iz ranga meczu zaowocowała przybyciem tvp sport. Sprawa nastepna nie wiem czy tylko mi to przeszkadzalo ale dziwnym trafem kamera tvp spoglądała czesto na panią z tvl naszej tarnobrzeskiej i to.co widzialem w tych migawkach czy jak to nazwac a wiec szanowna pani tak sie tam nudziła a to telefon a to zaczepienia kolegi obok. A juz te uśmiechy gdy nasza zawodniczka przegrywala w.trakcie.seta ehh widac ze.ta.pani byla tam za kare zero wyczucia itd. Może następnym razem wysłać osobe ktora.sie.choc troche interesuje sportem a nie jest tylko dla bycia. Jak ta.pani.redaktor.sie zwie? Szanowna pani troche taktu wyczucia i zainteresowania sportem pani życze. A nie tylko bycia.dla.bycia. NASZE WYGRAŁY BRAWOO

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19274
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: KTS Enea Siarka Tarnobrzeg Vs. Polmlek Lidzbark Warmiński

Post autor: admin » 03-05-2019 22:23

Przyznaję, że nie specjalizuję się w sporcie, ale wrzucam podsyłane informacje. I czasem są, a czasem ich nie ma, a czasem coś przegapię.
Ale dziś na fb wrzuciłem, że jest transmisja live na TVP Sport.

ODPOWIEDZ