Gran Derbi Europa 1/2 LM FC Barçelona - Real Madrid CdF w Orbicie !

Siarka i nie tylko
grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Gran Derbi Europa 1/2 LM FC Barçelona - Real Madrid CdF w Orbicie !

Post autor: grassownik » 02-05-2011 21:49

"Stuff Menadżerski Klubu Orbita zaprasza na jutrzejsze spotkanie w 1/2 Ligi Mistrzów i zapewnia nie tylko sportowe emocje =)

za dokładne wytypowanie bramkowego wyniku Klub stawia metr piwa !

miejmy nadzieję,że tym razem dopiszą nie tylko emocje pozasportowe a wszyscy kibice będą mogli cieszyć oko piękną grą,bowiem real musi zaatakować i tylko głupiec przekreślałby ronaldo,kakę,ozila i spółkę pod wodzą najlepszego trenera świata !

podobno po meczu planowana jest potańcówka :)



Edytowany przez grassownik o 02-05-2011 - 19:51. "
Ostatnio zmieniony 02-05-2011 21:49 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

wallenstein
Posty: 138
Rejestracja: 19-03-2010 18:08

Gran Derbi Europa 1/2 LM FC Barçelona - Real Madrid CdF w Orbicie !

Post autor: wallenstein » 03-05-2011 11:09

"
miejmy nadzieję,że tym razem dopiszą nie tylko emocje pozasportowe a wszyscy kibice będą mogli cieszyć oko piękną grą,bowiem real musi zaatakować i tylko głupiec przekreślałby ronaldo,kakę,ozila i spółkę pod wodzą najlepszego trenera świata !
Uwierzyłbym gdybyś pominął tą kwestię o trenerze, a tak zabrzmiało nad wyraz ironicznie :-P"
Ostatnio zmieniony 03-05-2011 11:09 przez wallenstein, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Gran Derbi Europa 1/2 LM FC Barçelona - Real Madrid CdF w Orbicie !

Post autor: grassownik » 03-05-2011 11:13

"patrząc na jego dokonania,na półkę z trofeami to trzeba mu oddać tą wielkość.zresztą zobacz Pan Panie Kolego jaki on szum medialny wywołał i czy ktokolwiek może się z nim równać ?
nie lubię go,wręcz ma we mnie wroga,ale też trochę nasze miejsce na świecie wyznaczają nasi wrogowie :) :lol:
poza tym nie można być tak małostkowym jak Senior Lourinho (płaczek,jak piszą o nim już nawet madridistas na Marce)

mecz meczem,ale za wynik meter piwa to jest fajna promocja,więc skoro wczoraj to wynegocjowałem ze stuff'em w Orbicie to niech każdy skorzysta :P"
Ostatnio zmieniony 03-05-2011 11:13 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

quentin7
Posty: 885
Rejestracja: 09-10-2007 20:57

Gran Derbi Europa 1/2 LM FC Barçelona - Real Madrid CdF w Orbicie !

Post autor: quentin7 » 04-05-2011 00:13

"
grassownik pisze:Stuff Menadżerski Klubu Orbita zaprasza na jutrzejsze spotkanie w 1/2 Ligi Mistrzów i zapewnia nie tylko sportowe emocje =)
Jakie tam sportowe emocje, skoro tegoroczna Liga Mistrzów przypomina raczej ligę formalności :D"
Ostatnio zmieniony 04-05-2011 00:13 przez quentin7, łącznie zmieniany 1 raz.

rakkauslaulu
Posty: 1255
Rejestracja: 27-06-2008 11:56

Gran Derbi Europa 1/2 LM FC Barçelona - Real Madrid CdF w Orbicie !

Post autor: rakkauslaulu » 04-05-2011 12:04

"szkoda tylko że po raz kolejny sędziowanie kompletnie pod Blaugrane ale gratki grassownik za kolejny finał :):):)"
Ostatnio zmieniony 04-05-2011 12:04 przez rakkauslaulu, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Gran Derbi Europa 1/2 LM FC Barçelona - Real Madrid CdF w Orbicie !

Post autor: grassownik » 04-05-2011 19:38

"na szczęście już po tych meczach z realem emocje będą opadać.
to była końska dawka emocji i choć sportowo to Barcelona jednak wygrała (finał LM,4 punkty do mistrzostwa krajowego,podczas gdy real zdobył puchar CdR) to jednak atmosfera i to obrzucanie się błotem będzie ciągnęło się za obydwoma klubami jeszcze długo.
no ale tak ta rywalizacja wygląda od lat więc nie spodziewałem się specjalnie czegoś innego.

co do sędziowania to wróciłbym do pierwszego meczu z 16.04.2011,meczu ligowego,tam sędzia podyktował przeciw Barcelonie karnego z kapelusza i nie podyktował karnego w sytuacji gdzie casillas faulował villę (gdyby sędzia muniz fernandez zachował się zgodnie z przepisami to bramkarz realu wyleciałby na trybuny i w dodatku nie zagrałby w finale CdR)
w meczu o puchar króla arbiter nie podarował czerwonej kartki dla alvaro arbeloi (odmieniam po polsku a co L:P ) za spacer po łydce davida villi.
czy ktoś z Barcelony płakał po tych krzywdzących decyzjach choć w 1/10 jak mourinho ?
tydzień temu mieliśmy bardzo kontrowersyjną decyzję arbitra,czerwień dla pepe,jedni uważają,że to decyzja zbyt odważna sędziego starka i należało podarować żółtko,inni wspierają tą decyzję i zgadzają się,że powinna być czerwień.później mamy teatrzyk mourinho,jego drużyna spała w meczu,ale na konferencji zaatakował portugalczyk,zarzucił spisek,obwołał się niepokalaną dziewicą.
wenger,hitzweld,di stefano,ancelotti,hiddink,graham pool i wielu innych wykpiło zarzuty wielkiego special five,wypomnieli też nietrafione decyzje arbitrów przy okazji meczów drużyn portugalczyka,wspominano finał z celtickiem w uefa cup w 2003,nieuznanego scholes'a na old trafford w LM 2004,czy to jak sędziowie pchnęli inter rok temu w meczach z chelsea i właśnie Barceloną.
pamiętajmy,że tydzień temu sędzia stark 3 minuty po wyrzuceniu pepe powinien wyrzucić marcelo za to,że po chamsku przeszedł się po pedro.gwizdek niemieckiego arbitra milczał.
wczoraj mieliśmy kontrowersje i na bierząco je komentowaliśmy.real zdobył gola i arbiter się pomylił,bo choć ronaldo faulował mascherano to jednak było to efektem wcześniejszego faulu pique na krystiano vulgo powinien być wolny dla realu,a sędzia dał go Barcelonie.

z tym,że ja nie mam wpływu na sędziowanie.na szczęście.uff ! te 3 tygodnie wiele mnie kosztowały,huśtawki emocji były spore,bo po finale CdR byłem przekonany,że real w LM nas wyeliminuje."
Ostatnio zmieniony 04-05-2011 19:38 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

rakkauslaulu
Posty: 1255
Rejestracja: 27-06-2008 11:56

Gran Derbi Europa 1/2 LM FC Barçelona - Real Madrid CdF w Orbicie !

Post autor: rakkauslaulu » 04-05-2011 22:03

"co do Mourinho to o nim w ogóle już nie rozmawiam bo nienawidzę tego buca ;p;p;p kurde stawiałem wynik 1-1 ale wpadłem dopiero na drugą połowę, na ilu podzielonych meter bronxa :> ???"
Ostatnio zmieniony 04-05-2011 22:03 przez rakkauslaulu, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Gran Derbi Europa 1/2 LM FC Barçelona - Real Madrid CdF w Orbicie !

Post autor: grassownik » 04-05-2011 22:35

"bodaj na trzech :)

właśnie dlatego dobrze,że już po tych meczach bo złych emocji skumulowało się ogrom."

ODPOWIEDZ