Koronawirus

Sprawy nie tylko tarnobrzeskie, na które nie ma miejsca gdzie indziej.
zbyry
Posty: 1032
Rejestracja: 13-06-2019 20:49

Re: Koronawirus

Post autor: zbyry » 03-06-2021 11:13

Przepraszam @jamwilhelm, ale dino ma rację. Samobójstwa dzieci to jest nie duży, ale potężny problem.

jamWilhelm
Posty: 1099
Rejestracja: 30-04-2005 04:18

Re: Koronawirus

Post autor: jamWilhelm » 03-06-2021 14:12

przyznam szczerze, że posty dino czytam po łebkach albo ich nie czytam wcale bo ciągle wkleja niemal to samo i rozmawia sam ze sobą.
Jasna sprawa, że to wielki problem mi bardziej chodziło o to, że dino znalazł sobie teze i na siłe wszędzie szuka założeń. Dziwie się, że komuś się chce tak szukać skoro ma zdanie już dawno wyrobione

dino
Posty: 1995
Rejestracja: 02-09-2016 15:08

Re: Koronawirus

Post autor: dino » 07-06-2021 07:04

1. Oh, wow!
Staliśmy się niesłychanie zdrowym społeczeństwem:
1 990 285 - o tyle spadły hospitalizacje od początku marca 2020 do końca grudnia 2020 w ujęciu rok do roku, czyli w porównaniu z 2019 rokiem marzec - grudzień.
A przy tym 102 438 - tyle osób zakażonych SARS-CoV2 (w oparciu o pozytywny wynik testu) było hospitalizowanych od początku marca 2020 do końca grudnia 2020.

Chociaż z drugiej strony czyż nie jest to ten słynny "dług zdrowotny", który spłacamy i będziemy spłacać w najbliższych miesiącach i latach?
A w jaki sposób spłacać?
Zwiększoną umieralnością wśród Polaków...


Obrazek

2. A co tam w wyszczepionkach na wakacje ;-)
- Rosja nie uznaje szczepień europejskich ponieważ Europa nie uznaje szczepień rosyjskich ;-)
- Węgry uznają szczepienia tylko z krajów, której akceptują szczepionkę rosyjską,
- Chiny nie uznają wyszczpionek z Europy i każdego badają testem analnym ;-)
- We Włoszech rząd już jest zdziwiony, że turyści nie chcą przyjeżdżać. Szczególnie, że ciągle trzeba nosić maseczki na zewnątrz - zostaną zniesione dopiero w sierpniu. Do Włochów nie dociera, że wszystkie badani
- cześć krajów nie uznaje szczepień z innych krajów.
Dom wariatów. A wszystko to w celu... ochrony zdrowia ;-) ;-) ;-)

3. W ciągu ostatnich 24 godzin wykonano 32 000 testów. Dzięki temu namierzono... 194 zakażenia.... trochę ponad 0,5%... na granicy czułości tego testu. Załóżmy, że to 350zł/szt. czyli 11.200.000 zł wydano z kieszeni podatnika.
Czyli stwierdzenie jednego zakażenia to prawie 58.000 zł.
Często bezobjawowego.
A kto BOGATEMU zabroni? ;-) ;-) ;-)
W czerwcu 2003 roku miałem rację, by NIE WCHODZIĆ do EuroSowietów.
W maju 2020 miałem rację, że pandemia, to tresura.
W kwietniu 2022 miałem racje, by nie pomagać bezwarunkowo Ukrainie.
Jak będzie w 2024?

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19275
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Koronawirus

Post autor: admin » 09-06-2021 17:14

Jak ktoś się chce szybko zaszczepić Johnsonem, to jest okazja na weekendzie:


dino
Posty: 1995
Rejestracja: 02-09-2016 15:08

Re: Koronawirus

Post autor: dino » 10-06-2021 07:36

Bez testu i szczepionki można się udać do: Albanii Czarnogóry Dominikany Macedoni Meksyku Kolumbii.

A tymczasem w Polsce...
Radio ZET NEWS
@RadioZET_NEWS
Koncern farmakologiczny #Pfizer zapowiedział rozpoczęcie drugiej fazy badań klinicznych nad swoją szczepionką przeciw Covid-19 z udziałem dzieci w wieku od 6 miesięcy do 11 lat w USA, Finlandii, Polsce i Hiszpanii.
11:55 PM · 8 cze 2021·Twitter Web App

No to jak?
Przebadane?
Bezpieczne?
I wszystko o nich wiemy?
To po co DRUGA (!!!) faza badań?
To nawet do TRZECIEJ jeszcze nie doszli?

A tak w ogóle to czas zakończyć to przedstawienie.
7-dniowa średnia liczba pozytywnych testów na Covid19 spadła dziś poniżej 1 na 100 000 mieszkańców PL. No to czas zakończyć "stan epidemii" i wywalić ten bezprawny bubel do kosza.
Ale jest jeden problem.
Prawny.
Jak zakończy się "stan epidemii" (???) to automatycznie ważność stracą wyszczepionki, które są dopuszczone w związku ze "stanem epidemii".
I co zrobić z tymi milionami dawek?
Tak, że..... "epidemio" TRWAJ!
Obrazek

I uczcie się języków obcych: ukraińskiego i dialektów hinduskich.
Przyda się w przychodni.
Albo u dentysty ;-)

"DGP" przypomina, że pod koniec stycznia NIL zmieniła uchwałę w sprawie szczegółowego trybu postępowania w sprawach przyznawania prawa wykonywania zawodu lekarza i lekarza dentysty (PWZ) i wprowadziła wymóg dotyczący potwierdzenia znajomości polskiego. To zaś zablokowało procedurę. Minister Zdrowia skierował sprawę do Sądu Najwyższego. ;-) ;-) ;-)
Lingwista ten nasz Minister od zdrowia ;-)
https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news- ... rp_state=1
W czerwcu 2003 roku miałem rację, by NIE WCHODZIĆ do EuroSowietów.
W maju 2020 miałem rację, że pandemia, to tresura.
W kwietniu 2022 miałem racje, by nie pomagać bezwarunkowo Ukrainie.
Jak będzie w 2024?

Awatar użytkownika
karas
Posty: 1348
Rejestracja: 05-06-2004 15:58

Re: Koronawirus

Post autor: karas » 13-06-2021 18:50

jamWilhelm pisze:
03-06-2021 14:12
przyznam szczerze, że posty dino czytam po łebkach albo ich nie czytam wcale bo ciągle wkleja niemal to samo i rozmawia sam ze sobą.
Jasna sprawa, że to wielki problem mi bardziej chodziło o to, że dino znalazł sobie teze i na siłe wszędzie szuka założeń. Dziwie się, że komuś się chce tak szukać skoro ma zdanie już dawno wyrobione
Dokładnie mam tak samo. Jaki interes mają anty szczepionkowcy, żeby się tak starać i tak mieszać. Dzisiaj podobno pod powiatem stała "ekipa z folią na głowach" i żegnała się z ludźmi którzy szli się zaszczepić tekstami "rozmawiasz ze mną ostatnio raz". No mam nadzieję, że kiedyś jak sytuacja wróci to starczy dla nich respiratorów.
Karaś

Awatar użytkownika
encore
Posty: 1558
Rejestracja: 11-12-2018 11:39

Re: Koronawirus

Post autor: encore » 13-06-2021 19:13

karas pisze:
13-06-2021 18:50
No mam nadzieję, że kiedyś jak sytuacja wróci to starczy dla nich respiratorów.
Mam nadzieję, że nie wystarczy. Foliarze powinni stać na końcu kolejki.
"Państwa i narody, które na podstawie kłamstwa, na podstawie negowania prawdy podają myśl polityczną, dążą do zguby."

A1313
Posty: 2271
Rejestracja: 24-09-2006 12:29

Re: Koronawirus

Post autor: A1313 » 14-06-2021 20:30

xoot pisze:
14-06-2021 13:21
encore pisze:
13-06-2021 19:13
karas pisze:
13-06-2021 18:50
No mam nadzieję, że kiedyś jak sytuacja wróci to starczy dla nich respiratorów.
Mam nadzieję, że nie wystarczy. Foliarze powinni stać na końcu kolejki.
Chłopie dramat te twoje wypowiedzi, pełne nienawiści i jadu. A co jak zaszczepiony zarazi niezaszczepionego? Generalnie szykuj ramię na jesienną 3 dawkę życiodajnego eliksiru, a na wiosnę 4 dawka. i tak będą się z wami bawić. W Niemczech Merkelowa już ogłosiła kucie 3 dawką na jesień. To co Dino publikuje jest bardzo ciekawe i wiele osób to czyta. Ale do wyznawców nowej religii fakty i twarde dane nie docierają.
To dzięki szczepieniom wyeliminowaliśmy takie choroby o których nasi dziadkowie już nie pamiętają. Polio, HM i wiele innych na których zapadniecie było wyrokiem śmierci lu ciężka choroba i konsekwencjami do końca życia.
Ale jet jeszcze jeden aspekt.....


Dlaczego pisze ten post,mam znajomego który jet foliarzem pierwszej wody ,gdyby mieszkał w tbg stałby pod urzędem i grzmiał w mediach ,przy nim Dino to male pikuś. O wielu lat szerzy tezy o , autyzmie i spisku firm farmaceutycznych.Ale pracuje w firmie gdzie służbowo podróżuje po całym świecie, prywatnie z reszta tez.W tym do krajów gdzie są obowiązkowe szczepienia min. tropikalne, i wypina tyłek aż milo.
Gdzie logika.

Awatar użytkownika
encore
Posty: 1558
Rejestracja: 11-12-2018 11:39

Re: Koronawirus

Post autor: encore » 14-06-2021 21:03

Też mam osoby z kręgu byłych znajomych, zwolenników teorii NWO, reptilian, kiszonej kapusty, iluminatów i ogólnie szurów. Troszkę tylko zgadzam się z nimi w pewnych aspektach NWO. Poza tym to w miarę nieszkodliwi idioci bawiący się ww własnym wąskim kręgu. Albo jesteśmy anarchistami i totalnymi sobkami albo żyjemy w społeczeństwie i dostosowujemy się do panujących zasad. Jeśli jesteśmy tymi pierwszymi to z definicji powinniśmy mieć wywalone na społeczeństwo i jego atrybuty. W tym szpitale i respiratory.
"Państwa i narody, które na podstawie kłamstwa, na podstawie negowania prawdy podają myśl polityczną, dążą do zguby."

dino
Posty: 1995
Rejestracja: 02-09-2016 15:08

Re: Koronawirus

Post autor: dino » 20-06-2021 23:11

Afera Łowców Skór, przy tym co robi obecnie służba zdrowia to "małe Miki". Tylko gdzie można sobie załatwić taaaakie znajomości?
Obrazek

A wiecie jakie pierdoły na oficjalnej stronie Ministerstwa od Kowida?
osób zakażonych mamy podobno 153 463.
TAK!
Ponad sto pięćdziesiąt tysięcy !!! ;-)
https://www.gov.pl/web/koronawirus/wyka ... sars-cov-2
A tymczasem minister nad wszystkimi ministrami pisze:
Adam Niedzielski
@a_niedzielski
Już ponad 3 tygodnie, tj. od 27 maja, liczba nowych zakażeń utrzymuje się poniżej 1 tys i cały czas maleje. Średnia liczba nowych zakażeń (ostatnie 7 dni) na 100 tys. osób wynosi obecnie 0,5. Odsetek pozytywnych testów to 1%.
A to oznacza, że rzeczywista liczba osób namierzonych z pozytywnym PCR nie przekracza 10 tysięcy!!!
KŁAMCY!
KŁAMCY!
KŁAMCY!

Do tego jeszcze słyszycie to...???
Namierzono 168 zakażeń. W 38 milionowym kraju. Na calusienkim Podkarpaciu... 5 namierzyli ;-) A skoro namierzyli to szurać a szmatach w pomieszczeniach!
Przecież taki poziom 'zarażeń " będzie zawsze. Utrzymywanie stanu epidemii jest czystym wariactwem.

A ile to kosztuje?
52.000 testów. 168 pozytywnych.
Cena jednego testu sprawdzona na Internecie to 390,00 zł
Czyli mamy:
52 000 x 390,00 zł = 20 milionów 280 tysięcy złotych.
Czyli namierzenie jednego zakażonego z katarem albo i bez kataru kosztuje 120 tysięcy 700 złotych.
Stać nas na to?
No ale KTO BOGATEMU ZABRONI?
Tylko po co te zrzutki / zbiórki na ratowanie zdrowia i życia?


A jakby KTOKOLWIEK chciałby Was zapytać CZY WYSZCZEPILIŚCIE SIĘ to w rewanżu możecie się zapytać się o zaświadczenie o negatywnym wyniku testu na AIDS. Albo braku infekcji gronkowcem. Albo cokolwiek Wam przyjdzie do głowy ;-)
Na jakiej podstawie prawnej przedsiębiorcy mają sprawdzać, czy zaszczepiliśmy się na #COVID19? Wicepremier Jarosław Gowin: - W tej chwili nie ma takich podstaw prawnych:
https://www.rp.pl/Polityka/210619409-Go ... ienia.html

A jak już się skusicie, żeby wygrać hulajnogę, to uważajcie. Są przypadki o których głośno nie mówią:
Obrazek
Źródło:
https://www.gov.pl/web/szczepimysie/nie ... zczepienne

Jest już co prawda lek ale na bazie EUA - The Emergency Use Authorization - oznaczałoby to wstrzymanie szczepień.
A jak wiadomo w szczepienia zainwestowano duże sumy ;-)
No to poniżej rezultaty stosowania Iwermekty w Indiach pomiędzy 12 maja a 13 czerwca. To dlatego w KurskiTV już nie zobaczycie płonących na Półwyspie Dekańskim stosów:
J Chamie
@jjchamie
Have you seen an improvement like this in any other large, densely populated city?
Differences in a month, from May 12 to June 13, 2021
COVID beds from 82% to 8% -spadek zajęcia łóżek
COVID Oxygen beds from 85% to 8% - spadek zajęcia respiratorów
COVID ICU beds from 99% to 16% - spadek zajęcia łóżek intensywnej opieki.
Ivermectin was included at the end of April

A na zkoańczenie....

20 czerwca 1877 "zadzwonił" pierwszy na świecie telefon ;-)
Podziękujcie Panu Bellowi za nieceniony wkład w rozwój opieki medycznej.
Bez tego wynalazku nie uzyskalibyście pomocy medycznej przy pomocy teleporady.
Zostałałoby tylko walenie kijem w parapet ;-)
W czerwcu 2003 roku miałem rację, by NIE WCHODZIĆ do EuroSowietów.
W maju 2020 miałem rację, że pandemia, to tresura.
W kwietniu 2022 miałem racje, by nie pomagać bezwarunkowo Ukrainie.
Jak będzie w 2024?

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19275
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Koronawirus

Post autor: admin » 20-06-2021 23:26

Wygląda na to, że obecnie większość testów nie jest robiona ze wskazań medycznych, tylko pandemicznych, np. jeśli ktoś chce służbowo przekroczyć granicę, czy lecieć na wakacje. Mamy dziesiątki tysięcy testów dziennie, ale tylko kilkaset ze skierowań POZ. Koszty takich badań ponosi zainteresowany, a nie NFZ, bo to badania komercyjne, co w sumie nic nie zmienia dla kosztów ogólnych.

dino
Posty: 1995
Rejestracja: 02-09-2016 15:08

Re: Koronawirus

Post autor: dino » 21-06-2021 14:16

Za ubiegłą dobę na całym Podkarpaciu od Ustrzyk po Tarnobrzeg namierzono.... 4 "zakażonych" ;-) ;-) ;-)
To już łatwiej wygrać hulajnogę na wyszczepionkę niż znaleźć kowidowca ;-)
Ale dalej w pomieszczeniach zamkniętych w kagańcach. Żeby nie zapomnieć, że mamy epidemię.... bo na rządowej stronie Ministerstwa od Kowida dalej mamy ponad 150 tysięcy "zakażonych". Pewnie Ruskie znowu zaatakowały i cyferki pozmieniały ;-)
https://www.gov.pl/web/koronawirus/wyka ... sars-cov-2

Obrazek

Żeby znaleźć 73 "zakażone" osoby z katarem trzeba było wykonać 27 tysięcy 600 testów.
Na 350 testów znaleziono 1 osobę z "pozytywnym PCR.
Moim zdaniem jesteśmy na granicy czułości testu PCR i te 73 osoby niekoniecznie rzeczywiście są "dodatnie".

Hej, piosiory!
Zakończcie tę farsę!
W czerwcu 2003 roku miałem rację, by NIE WCHODZIĆ do EuroSowietów.
W maju 2020 miałem rację, że pandemia, to tresura.
W kwietniu 2022 miałem racje, by nie pomagać bezwarunkowo Ukrainie.
Jak będzie w 2024?

dino
Posty: 1995
Rejestracja: 02-09-2016 15:08

Re: Koronawirus

Post autor: dino » 24-06-2021 22:31

Na początek dobre wiadomości:

1. Zdaniem Urzędu Ochrony Danych Osobowych (UODO) nie ma podstaw prawnych, aby wymagać od obywatela okazywanie certyfikatu covidowego.
Jedyną możliwością jest samodzielnie i nieprzymuszone okazanie przez obywatela certyfikatu.
Jak to działa?
Szybko!
Na bramce mówimy: RODO!
https://www.money.pl/gospodarka/certyfi ... 0512a.html

2. Wielu pewnie będzie zawiedzionych. W końcu wyszczepka miała być przepustką na wakacje za granicą.Tymczasem zdychająca epidemia sprawiła, że Polacy bez testu, świadectwa szczepień i kwarantanny mogą wybrać się do Chorwacji, Hiszpanii, Czech, Rumunii, Albanii, Słowenii, Niemiec, Czarnogóry, Macedonii Północnej oraz na Cypr i Litwę.
Nie ma jednak aż tak dobrze! Polska do kraju nie wpuszcza swoich obywateli bez testu bądź świadectwa szczepień ;-)
W Londynku-Zdroju też mają wyje...e na kowida: The media minister has said that "people who are important" should be entitled to avoid tough quarantine rules when travelling to the UK. ;-)
Tylko jak się załapać do tych "important"?
https://www.sott.net/article/454599-Min ... ant-people

3. Wyszczepka nie schodzi w spodziewanych ilościach. W zasadzie w zamówionych ilościach. Hulajnoga jako nagroda też nie skutkuje. Jeszcze nie łapią na wyszczepkę przed przejściem dla pieszych. Jednak jaki pisze @michaldworczyk: Ruszyły szczepienia przeciw COVID-19 w aptekach i galeriach
handlowych.
Niedługo będą wyszczepiać przed Kauflandem ;-)

4. Z braku innych chętnych wyszczepiają bezdomnych. W Łodzi.
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/202 ... ezdomnych/
Wyszczepianie bezdomnych przez medyków w ramach doświadczeń medycznych miało miejsce już znacznie wcześniej:
https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/2247 ... wiadczalne

5. FOX NEWS jest chyba znana wszystkim.
Więc proszę: Texas mówi 20% z zaszczepionych dzieci rozwija problemy z sercem które mogą skończyć się śmiercią ...
https://twitter.com/i/status/1407579506253107201
W USA po skandalu z Faucim jakby swobodniej prawda przebija się w mediach: Rady Children’s Hospital has detected and admitted eight San Diego boys suffering from painful heart muscle inflammation following coronavirus vaccinations.
https://www.kusi.com/eight-chest-pain-c ... ccination/

6. A przypominam, że wyszczepka jest w 3 FAZIE BADAŃ. Są już kolejne rezultaty badań: FDA dodaje ostrzeżenie do szczepionek Pfizera i Moderny. Przypadki zapalenia mięśnia sercowego
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc-amp ... ssion=true

7. U niektórych pojawiają się ciągoty totalitarne. Na pomysł wprowadzenia opasek dla niezaszczepionych w trakcie festynu, wpadł wraz z tamtejszym ośrodkiem kultury burmistrz Glinojecka Łukasz Kapczyński. Po interwencji prawników impreza została odwołana.
https://pbs.twimg.com/media/E4qLdyzWUAE ... ame=medium

8.W wyszczepionkach kuleje nam sprawozdawczość. Nic dziwnego skoro lekarzowi zameldowanie przez Internet o jednym NOPie zajmuje ponad 20 minut:
Średnia europejska: 127 zgłoszeń skutków ubocznych na 100 000 szczepień
Polska: 15 zgłoszeń na 100 000 szczepień
a taka Holandia ma 701 zgłoszeń zgłoszeń na 100 000 szczepień.
Zwyczajnie nie wierzę, że mamy tak super-zdrowe organizmy,

No to na dzisiaj może wystarczy.
W czerwcu 2003 roku miałem rację, by NIE WCHODZIĆ do EuroSowietów.
W maju 2020 miałem rację, że pandemia, to tresura.
W kwietniu 2022 miałem racje, by nie pomagać bezwarunkowo Ukrainie.
Jak będzie w 2024?

dino
Posty: 1995
Rejestracja: 02-09-2016 15:08

Re: Koronawirus

Post autor: dino » 26-06-2021 08:50

A-ha.
Nie wiem czy wiecie....
Słynna przychodnia z kijem przy ścianie została właśnie ZAMKNIĘTA za... nadzwyczajne przywiązanie do teleporad ;-)
Jak jest propozycja Ministerstwa od Kowida?
Jeździć do... MACHOWA ;-) ;-) ;-)
Oj, PiS na Serbinowie się doigra ;-)


Twoja poradnia POZ udzielała powyżej 90% teleporad. Jej umowa z NFZ wygasa 30 czerwca, Fundusz nie zamierza przedłużać współpracy z poradnią, ale Ty nie zostaniesz bez opieki. Koniecznie sprawdź, gdzie otrzymasz niezbędną pomoc medyczną.

Poradnia POZ, do której jesteś zapisany, udzielała ponad 90% teleporad. Ten poziom nie mógł zagwarantować bezpieczeństwa i właściwej opieki nad pacjentem. Umowa tej placówki z NFZ wygasa 30 czerwca, ale Fundusz nie zamierza jej przedłużyć.

https://www.nfz-rzeszow.pl/pacjenci/akt ... a,art1916/
W czerwcu 2003 roku miałem rację, by NIE WCHODZIĆ do EuroSowietów.
W maju 2020 miałem rację, że pandemia, to tresura.
W kwietniu 2022 miałem racje, by nie pomagać bezwarunkowo Ukrainie.
Jak będzie w 2024?

dino
Posty: 1995
Rejestracja: 02-09-2016 15:08

Re: Koronawirus

Post autor: dino » 26-06-2021 13:22

No to macie teraz dyskusję na ten temat na NadWisła24.
Dzięki, Redaktorze za ten krótki artykuł!
W czerwcu 2003 roku miałem rację, by NIE WCHODZIĆ do EuroSowietów.
W maju 2020 miałem rację, że pandemia, to tresura.
W kwietniu 2022 miałem racje, by nie pomagać bezwarunkowo Ukrainie.
Jak będzie w 2024?

dino
Posty: 1995
Rejestracja: 02-09-2016 15:08

Re: Koronawirus

Post autor: dino » 27-06-2021 22:36

Miło mi, ze nie sam dostrzegam trwająca paranoję.

I w jej ramach "nasz" rząd (???) lubi sobie pożartować.
Głośno było o "ostatniej prostej". Znaczy się rzad mówił - weźcie te wyszczpionki i już damy wam spokój.
Mówił!
Rząd jest zapobiegliwy i kupuje kolejne miliony wyszczepionki.
Czyli mamy prostą.
Zaraz będzie zakręt.
I wychodzimy na kolejną prostą ;-)
Kto te wyszczepki będzie jeszcze reklamował na kolejnej prostej?
Bedzie kolejna loteria z nagrodami? ;-) ;-) ;-)

Rząd negocjuje dostawy kolejnej dawki szczepionki przeciw COVID-19; za rozmowy odpowiedzialna jest Komisja Europejska - donosi w niedzielę "Dziennik Gazeta Prawna";
"Trwają negocjacje. Ale na pewno Polska zagwarantuje dla każdej osoby po jednej dawce" - mówi w rozmowie z "DGP" szef Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych Grzegorz Cessak;
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/202 ... ref=slider
W czerwcu 2003 roku miałem rację, by NIE WCHODZIĆ do EuroSowietów.
W maju 2020 miałem rację, że pandemia, to tresura.
W kwietniu 2022 miałem racje, by nie pomagać bezwarunkowo Ukrainie.
Jak będzie w 2024?

dino
Posty: 1995
Rejestracja: 02-09-2016 15:08

Re: Koronawirus

Post autor: dino » 29-06-2021 23:22

Naród na Podkarpaciu swoje wie
Jesteśmy na pierwszym miejscu w kraju... pod względem niewyszczepialności ;-)

Obrazek

A Niedzielski znowu zmienia reguły: tym razem lokdałnować będą najgorzej wyszczepione regiony.
Zamknie Podkarpacie?
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci ... ienia.html

Na tym tle Tarnobrzeg przoduje w województwie pod względem wyszczepialności.
Ani mnie to grzeje ani ziębi ;-)
Obrazek

Jeszcze dalej idzie prezes Konfederacji Pracodawców Prywatnych LEWIATAN.
Wg Macieja Wituckiego, prezydenta Konfederacji Lewiatan, czwarta fala pandemii jest nieunikniona. Domaga się on od rządu narzędzi prawnych, aby pracodawcy mieli możliwość niewpuszczania do zakładów pracy niezaszczepionych pracowników oraz nieprzyjmowania takich osób w sklepach.
Warto pamiętać, że Maciej Witucki to długoletni prezes Orange Polska po zakupie TPSA przez France Telekom za czasów Kwasniewskiego i Kulczyka.
A prywatyzacja TP SA to jedna wielka afera:
https://www.money.pl/gospodarka/raporty ... 04489.html

I warto pamiętać, że w tym okresie prywatyzowano również BZ WBK, w którym kierownicze stanowisko otrzymał... 30-paroletni Mateusz Morawiecki.
W czerwcu 2003 roku miałem rację, by NIE WCHODZIĆ do EuroSowietów.
W maju 2020 miałem rację, że pandemia, to tresura.
W kwietniu 2022 miałem racje, by nie pomagać bezwarunkowo Ukrainie.
Jak będzie w 2024?

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19275
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Koronawirus

Post autor: admin » 29-06-2021 23:30

Nie jestem pewien jak traktować te dane. Z jednej strony pewnie procent zaszczepionych w Tarnobrzegu jest jeszcze wyższy, bo pewnie liczymy obiektywną ilość szczepień z GUSowsko zawyżoną ilością mieszkańców. Z drugiej strony wcześniejsze statystyki pokazywały ilość szczepień wykonanych w danej miejscowości, a nie wśród mieszkańców danej miejscowości. Czy nadal tak jest? Nie wiemy.

dino
Posty: 1995
Rejestracja: 02-09-2016 15:08

Re: Koronawirus

Post autor: dino » 30-06-2021 07:26

admin pisze:
29-06-2021 23:30
Nie jestem pewien jak traktować te dane. Z jednej strony pewnie procent zaszczepionych w Tarnobrzegu jest jeszcze wyższy, bo pewnie liczymy obiektywną ilość szczepień z GUSowsko zawyżoną ilością mieszkańców. Z drugiej strony wcześniejsze statystyki pokazywały ilość szczepień wykonanych w danej miejscowości, a nie wśród mieszkańców danej miejscowości. Czy nadal tak jest? Nie wiemy.
Dla ministra metodyka nie jest ważna.
Bierze tabelkę i zamyka te powiaty, które mu wychodzą najmniej wyszczepione.
Niech ludzie poczują presję na zwiększenie wyszczepialności.
I sami siebie niech pilnują i gonią do punktów wyszczepiania!

Pfizer założył że w tym roku przychód z samych szczepionek wyniesie 15 mld USD i zwiększy to ich przychody o 25 % w stosunku do ubiegłego roku.
Będą PREMIE dla Zarządu!
Będą nowe jachty!
I wakacyjne posiadłości!
W czerwcu 2003 roku miałem rację, by NIE WCHODZIĆ do EuroSowietów.
W maju 2020 miałem rację, że pandemia, to tresura.
W kwietniu 2022 miałem racje, by nie pomagać bezwarunkowo Ukrainie.
Jak będzie w 2024?

dino
Posty: 1995
Rejestracja: 02-09-2016 15:08

Re: Koronawirus

Post autor: dino » 05-07-2021 07:44

1. No to mamy REKORD.
Wczoraj na calusieńkim Podkarpaciu od Ustrzyk po Mielec namazano 1 osobę z pozytywnym PCR.
Słownie JEDNĄ OSOBĘ.
Epidemia jak się patrzy!
I przez tą JEDNĄ osobę wszyscy pozostali mają w pomieszczeniach chodzić w kagańcach.
To może skoro są wypadki samochodowe wprowadzić ZAKAZ używania samochodów, bo przecież można się zabić?
A obecnie samochody powodują więcej śmierci niż wirus!

2. Skończył się rok szkolny.
Poroniony.
Mam nadzieję, że młodzi odpłacą obecnej generacji za ten rok.
Ale nie o tym.
25% maturzystów oblało podstawową maturę z języka polskiego, która i tak była o 20% łatwiejsza niż zwykle.
Przypominam, że próg zaliczenia to 30%.
Czy ktoś jeszcze uważa, że nauczanie zdalne ma sens?

3. A to jest kamper.
W kamperze robią zastrzyki.
Zastrzyki są na najpotężniejszego wirusa na świeci, który zamknął w domach miliardy ludzi a w Polsce zrobił niewidzianą od czasu Stanu Wojennego Godzinę Milicyjną.
Zresztą jak wskazują sądy nielegalną.
Podobnie jak nielegalny Stan Wojenny.
A teraz niech ktoś spróbuje ustawić taki kamper w takim miejscy i sprzedawać zapiekani i frytki
Powodzenia ;-) ;-) ;-)
Obrazek
W czerwcu 2003 roku miałem rację, by NIE WCHODZIĆ do EuroSowietów.
W maju 2020 miałem rację, że pandemia, to tresura.
W kwietniu 2022 miałem racje, by nie pomagać bezwarunkowo Ukrainie.
Jak będzie w 2024?

ODPOWIEDZ