Koronawirus

Sprawy nie tylko tarnobrzeskie, na które nie ma miejsca gdzie indziej.
spit

Re: Koronawirus

Post autor: spit » 23-09-2021 01:42

Na uwagę, że w wakacje mamy spadek zachorowań prof. Fal odparł, że jest to związane z naszymi zachowaniami. - ja pytam jakimi??..nabite w górach nabite nad morzem gdzie sam byłem..jeden na drugim...plaże,knajpy..jakimi zachowaniami by nie rozumiem panie prof??powiedział co wiedział czyli nic i zadowolony...oni nie widza czasem co mówią...to nam wszystkim wyjsnił dlaczego na wakacje nie ma paniki hahahah

Jeśli ograniczamy naszą ruchliwość społeczną, jeżeli przebywamy w stałych grupach, to przenoszenie jest mniejsze - dodał prof. Gut.---zwłaszcza na wakacjach ograniczalismy nasza ruchliwość..przebywanie w stałych grupach czyli w domu z rodziną?..a jak ktos pracuje na hali i widuje się w szatni z 50 osobami dziennie to tez jest stała grupa?? chyba wzajemnej adoracji...tych pajaców to sie słuchac czasami nie da..

spit

Post autor: spit » 23-09-2021 01:47

zgony :37 .36..59 ,,57,,lat...#nie wiemy co jest przyczyna smierci#..sczepioneczka wychodzi pomału bokiem??

xoot

Post autor: xoot » 23-09-2021 20:02

Załączam kolejny raport z nopami ale do 12 września https://www.pzh.gov.pl/wp-content/uploa ... 9.2021.pdf zapewne kucia przybyło od tego czasu, wiele nopów nie zgłoszonych więc trzeba to pomnożyć razy kilka. Covidiane są niezadowoleni bo przyjęcie berbeluchy w fazie testów nie sprawiło, że czują się jakoś specjalnie wyróżnieni, nie awansowali do awangardy ludzi oświeconych. Ot muszą założyć namordnik, myć łapy, zachować dystans i potulnie przyjmować kolejne dawki.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin

Post autor: admin » 28-09-2021 21:31

W Izraelu już oficjalnie dwie dawki nie wystarczą do posiadania paszportu covidowego. Zabierają też paszporty covidowe ozdrowieńcom. Przechorowanie covida według władz już nie wystarczy, konieczne jest szczepienie. Jest to jakiś poligon doświadczalny dla reszty świata.
Ostatnia prosta okaże się rondem?

Dawid_tbg

Post autor: Dawid_tbg » 28-09-2021 22:06

admin pisze:
28-09-2021 21:31
W Izraelu już oficjalnie dwie dawki nie wystarczą do posiadania paszportu covidowego. Zabierają też paszporty covidowe ozdrowieńcom. Przechorowanie covida według władz już nie wystarczy, konieczne jest szczepienie. Jest to jakiś poligon doświadczalny dla reszty świata.
Ostatnia prosta okaże się rondem?
Oj Adminie zaczynasz wchodzić na odpowiednie tory myślenia jeśli chodzi o "epidemie"
A czy prosta okaże się rondem ... to wszystko co się dzieje już się dawno zapetliło, chyba już nikt na tym nie panuje. Co kraj to inne wytyczone, nakazy i zakazy od tych drastycznych (Australia, Nowa Zelandia, Izrael) po łagodzenie wszystkiego i traktowanie covida jak choroba sezonowa (Norwegia, Dania, Rumunia a niedługo też Holandia) Mijają dwa lata, patrząc np rok wstecz jesteśmy dokładnie w tym samym miejscu. Może nareszcie komuś zapali się lampka, że to co robią kompletnie nie działa.
Ludzie się z tym oswoili i prócz pewnych grup nacisku wielu tą "pandemię" ma w głębokim poważaniu.

xoot

Post autor: xoot » 29-09-2021 09:48

Zaczynają ludzie zauważać że zostali zrobienie w ciula. Zauważyłam że wielu covidian i covidianek z mojego otoczenia zaczęło zmieniać postrzeganie tego co się stało. O koronce unikają rozmowy, a rok temu by zatłukły. Niestety z siebie kujki już nie usuną. Ale ważne jest że zmienia się świadomość na lepsze wśród ludzi i ta cała pandemia zmieniła się w kupę śmiechu, ale też w dojną krowę dla niektórych. Ponoć w szpitalach i przychodniach jest odgórny prikaz że kto jest ukuty i jest chory rozpoznanie choroby ma być wpisane - grypa. Kto nie ukuty - covid19. Wnioski niech wyciągnie sobie każdy sam.

xoot

Post autor: xoot » 29-09-2021 18:57

Wieta co to jest granda i skandal. Dziś byłam w przychodni. Przypadkowo zagladnęłam do administracji. Siedziały tam 3 kwoki. 2 zasmarkane, kichają prychają i mają w doopie wszystko. Wychodziły na korytarz bez chomonta z husteczkami w łapskach, lekarze do nich przyłazili też bez chomonta. Ja się pytam czemu nie zamknęli przychodni, gdzie DDM? gdzie #zostanwdomu? bądz odpowiedzialny bo zabijesz kogoś bliskiego? Gdzie to wszystko czym karmili ludzi przez 1.5 roku te ********?. Wielu z nas to widzi i zapewne w duchu myśli to samo. I jeszcze te ******* chcą podwyżek!

Cenzura odadminowa. Bez przesady.

A1313

Post autor: A1313 » 29-09-2021 19:32

Ban to powinien być za pomylenie chomonta z wędzidłem. Zresztą wędzidło........

xoot

Post autor: xoot » 30-09-2021 18:39

xoot pisze:
29-09-2021 18:57
Wieta co to jest granda i skandal. Dziś byłam w przychodni. Przypadkowo zagladnęłam do administracji. Siedziały tam 3 kwoki. 2 zasmarkane, kichają prychają i mają w doopie wszystko. Wychodziły na korytarz bez chomonta z husteczkami w łapskach, lekarze do nich przyłazili też bez chomonta. Ja się pytam czemu nie zamknęli przychodni, gdzie DDM? gdzie #zostanwdomu? bądz odpowiedzialny bo zabijesz kogoś bliskiego? Gdzie to wszystko czym karmili ludzi przez 1.5 roku te ********?. Wielu z nas to widzi i zapewne w duchu myśli to samo. I jeszcze te ******* chcą podwyżek!

Cenzura odadminowa. Bez przesady.
Okey adminie sorki, może za zbyt ekspresyjny język.

A tu sobie posłuchajcie, gdyby ktoś jeszcze tego nie słyszał

dino

Post autor: dino » 04-10-2021 06:57

1. Jedna, krótka konferencja pod australijską ambasadą i oddźwięk jest większy niż z milionów wydanych na Ambasadę PL w Australii:

https://youtu.be/PuOWLNtJd8I

2. A u nas narracja już się całkiem rozjechała. Każdy ma szklaną kulę i wróży ile będzie dziennie przypadków namierzonych dodatnio:
@a_niedzielski 40 tys.
@AndrzejJHorban 10 tys.
@m_sutkowski 8 tys.
https://pbs.twimg.com/media/FAyhe99XIAI ... name=small
https://pbs.twimg.com/media/FAyhe-3XIAE ... name=small

Ale to nic. Mamy jeszcze proroka:
"W krajach rozwiniętych pandemia skończy się w przyszłym roku, a w krajach nierozwinietych potrwa do 2025 roku"
zaordynował reumatolog i popularyzator wiedzy medycznej Bartek @bfialek

3. A Polaków w Polsce dalej ubywa:

Zgony w Polsce po 38. tygodniach roku:

Czerwone koło2021 - 361 664 zgony [1 360 dziennie]
Czerwone koło2020 - 302 386 zgonów [1 137 dziennie]
Czerwone koło2019 - 299 982 zgony [1 128 dziennie]

Notujemy wzrost o 59 278 [19,60%] zgonów do 2020 roku oraz wzrost o 61 682 [20,56%] zgony do 2019 roku.

https://twitter.com/synxchaosu

4. A pandemia ma już charakter PLANETARNY ;-)

Dożyłem czasów, kiedy TEN SAM lekarz, który w 1986 roku leczył mnie płynem LUGOLA teraz mnie nie przyjmie ponieważ mogę być chory.
Za to wkrótce chętnie mnie WYSZCZEPI.
I to nie przez telefon.
OSOBIŚCIE.
A ja przecież wciąż mogę być chory.
;-)

dino

Post autor: dino » 06-10-2021 06:42

1. Minister zdrowia dużego, europejskiego kraju z radością informuje, że jego syn jest uzależniony od gier komputerowych i chciałby zamknięcia szkół, by zamiast marnować czas na naukę mógł w pełni poświęcić się swojemu nałogowi:

Syn się podpytuje kiedy zamknę szkoły he, he, he
Moja córka nie chce zamknięcia he, he, he

Oni chyba jeszcze nie wytrzeźwieli po urodzinach u Mazurka

2. No skoro ministrowi "zdrowia" dopisuje świetny humor, to te dane pewnie go nie bolą.
Do końca roku zostało zaledwie kilka tygodni. Wciąż idziemy rekord. W Tarnobrzegu zauważam niepokojąco dużo klepsydr mężczyzn w wieku 30 kilka i 40 kilka lat...
Zgony w Polsce po 39. tygodniach roku:
2021 - 369 851 zgonów
2020 - 310 631 zgonów
2019 - 308 014 zgonów

3. W końcu rzeczowa debata:
reumatolog Bartosz Fijałek kontra dr nauk medycznych Piotr Witczak:

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/202 ... ?ref=kafle

4, A ci, którzy raz się wyszczepili i myśleli, że po wszystkim, to się srodze rozczarują. Konieczny jest Service Pack 1:

J&J złożył wniosek o zgodę na dodatkową dawkę jednodawkowej szczepionki przeciw COVID-19
https://dorzeczy.pl/zdrowie/207616/usa- ... id-19.html
Dożyłem czasów, kiedy TEN SAM lekarz, który w 1986 roku leczył mnie płynem LUGOLA teraz mnie nie przyjmie ponieważ mogę być chory.
I to nie przez telefon.
OSOBIŚCIE.
;-)

xoot

Post autor: xoot » 07-10-2021 18:22

A tak jest obecnie w Wiedniu https://www.heute.at/g/bilderstrecke-so ... -100166817. Kurde co w tych kujkach jest że nawet opłaca się im dać prostytutkę i bzykać ją ile chcesz jeżeli sprzedasz delikwentowi zastrzyk. Dają kase, deskorolki, samochody i dziwki. toż to przechodzi ludzkie pojęcie. Chore to jest.

xoot

Post autor: xoot » 19-10-2021 19:36

pewnyswego

Post autor: pewnyswego » 22-10-2021 22:28

Widzę że ze wzrostem realnych (a nie wymyślonych przez fejk ludzi ) badań odnośnie ludności zaszepionych a hospitalizacji. Maleją fejk bzdury odnośnie szepionek!!. I to dobitnie pokazuje choćby to forum. Ludzie którzy taaak ochoczo linkowali tu fejk wiadomości nt nieprzydatności szczepionek jakoś się wyciszyli. Jednak liczby i nauka na końcu wygrywają z bzdurami!!

dino

Post autor: dino » 23-10-2021 06:39

pewnyswego pisze:
22-10-2021 22:28
Widzę że ze wzrostem realnych (a nie wymyślonych przez fejk ludzi ) badań odnośnie ludności zaszepionych a hospitalizacji. Maleją fejk bzdury odnośnie szepionek!!. I to dobitnie pokazuje choćby to forum. Ludzie którzy taaak ochoczo linkowali tu fejk wiadomości nt nieprzydatności szczepionek jakoś się wyciszyli. Jednak liczby i nauka na końcu wygrywają z bzdurami!!
Badań ;-) ;-) ;-)
W sierpniu najbardziej wyszczepiona zagroda na kuli ziemskiej. I ludzie pomykający w tej zagrodzie w kagańcach całe lata. I co? I nic! Daje to efekt równy NICZEMU. W październiku szpitale uginają się pod ilością chorych ;-)

Obrazek

Wyszczepki przebadane, sprawdzone, przetestowane, skuteczne...
I tylko jedyny profesor Kuna potrafi powiedzieć: POMYLILIŚMY SIĘ!

Ale to jeszcze nic.
Ponownie ruszają z wyszczepkami.
Tym razem jadą ostro: w kaplicach przycmentarnych ;-)
Ciekawe, czy pracownicy obsługujący pogrzeby dostali uprawnienia do szczepienia...
I trzeba się szybko wyszczepić. Nie wiem czy to w ogóle zauważono ale zniknęła z plakatów "Ostatnia prosta", gdyż pojawił się zakręt a za nim kolejna dawka.
Tak że się to ZAPĘTLIŁO i zamiast prostej zrobiło się kółko ;-)

Obrazek

A ponieważ mamy w ciul pustych łóżek i rzesze w "systemie zdrowia" czekają na podwyżki, czyli dodatki więc:

PolsatNews.pl
@PolsatNewsPL
Chorzy na Covid-19 z Rumunii będą leczeni w Polsce - poinformował @a_niedzielski

Prawda, że śmieszne :-)
I to nie przez telefon.
OSOBIŚCIE.
;-)

miodul

Post autor: miodul » 26-10-2021 17:05

jeszcze z tym covidem dziczeją w mediach? też by sobie dali spokój ;p
Ostatnio zmieniony 28-10-2021 15:21 przez miodul, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin

Post autor: admin » 27-10-2021 20:30

Info z LO
bieżąca sytuacja epidemiczna w szkole dynamicznie się zmienia. W związku z potwierdzonym w szkole przypadkiem Covid- 19, od 28 października do 5 listopada 2021 uczniowie trzech klas pierwszych będą pracować zdalnie.
Na tryb zdalny przechodzą klasy: 1b, 1c,1g. Uczniowie tych klas są w tym czasie objęci kwarantanną, na mocy decyzji Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Tarnobrzegu.
I to podobno nie jedyna placówka edukacyjna z podobnymi problemami.

dino

Post autor: dino » 27-10-2021 20:45

No i co z tego, że ktoś - jakaś jedna osoba - otrzymała pozytywny wynik testu PCR? Mieszkający wspólnie z osadzonymi w areszcie domowym również otrzymali zakaz wychodzenia na zewnątrz?
Parodia goni parodię.

To co z tym gościem i osobami z którymi się spotykał?

Obrazek

I dziś drugi akt dramatu: :-)
Dramat tym większy, że nosił dwie maski :-)
Wyszczepka nie pomogła, dwie maski nie pomogły. Pewnie nie wziął update Service Pack 1.
I jak szybko upadają wszelkie twarde twierdzenia dotyczące jakiejkolwiek "walki z epidemią".
Trener Lewandowskiego też po wyszczepce i też chory :-)
A to wierzchołek góry bo dotyczy wielkich i znanych.

Paulo Sousa zachorował! Trener reprezentacji musi zmienić najbliższe plany
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna ... zsze-plany
I to nie przez telefon.
OSOBIŚCIE.
;-)

dino

Post autor: dino » 28-10-2021 06:37

Zawsze można się pośmiać, jakie te wyszczepki były przebadane, pewne i w ogóle zbawienne:

A jak nie szczekasz jak szczekaczki, to wylatujesz z obiegu:

Obrazek

A jak wprowadzą COVID PASS 2021, to tak wygląda handel.
Prawda, że śmieszne ;-)

I to nie przez telefon.
OSOBIŚCIE.
;-)

A1313

Post autor: A1313 » 28-10-2021 10:06

dino pisze:
28-10-2021 06:37
Zawsze można się pośmiać, jakie te wyszczepki były przebadane, pewne i w ogóle zbawienne:

A jak nie szczekasz jak szczekaczki, to wylatujesz z obiegu:

Obrazek

A jak wprowadzą COVID PASS 2021, to tak wygląda handel.
Prawda, że śmieszne ;-)

Proszę o inne źródło informacji niż twetter, szukaj.
Mniej Wykopu a będziesz zdrowszy.

ODPOWIEDZ