Koronawirus

Sprawy nie tylko tarnobrzeskie, na które nie ma miejsca gdzie indziej.
dino
Posty: 1995
Rejestracja: 02-09-2016 15:08

Re: Koronawirus

Post autor: dino » 05-07-2021 21:44

I jeszcze... świeżutkie, dzisiejsze ;-)
Lista absurdów i przekrętów od marca ubiegłego roku wciąż się powiększa....

1. Poniższy wyrok oznacza, że już większość tłitów i prezentacji Morawieckiego & Niedzielskiego została UNIEWAŻNIONA.
Centrum Legislacyjne Rządu należy rozpirzyć w trzy wiatry!

Zakaz zgromadzeń publicznych rząd wprowadził bez należytej podstawy prawnej - w drodze rozporządzenia zamiast ustawy oraz wbrew art. 57 i art. 31 ust. 3 Konstytucji. Orzekł tak Sąd Najwyższy, uwzględniając kasację RPO na korzyść dwóch mężczyzn ukaranych grzywnami m.in. za udział w zgromadzeniu w Tarnowskich Górach – od czego SN ich uniewinnił
https://www.rpo.gov.pl/pl/content/rzad- ... asacji-rpo

2. A tutaj mamy... powrót do normalności ;-)
W świetle powyższego wyroku oczywiście "zapobiegawczy areszt" jest nielegalny. Nie można rozporządzeniem ograniczać wolności!
Ale kto by się taki szczegółami przejmował ;-)

Sanepid zapobiegawczo kieruje wszystkich z kontaktu z osobą zakażoną wariantem Delta na kwarantannę, bez względu na to, czy ta osoba ma zaszczepienie dwoma dawkami, bądź jedną J&J - powiedział w Polsat News rzecznik ministerstwa zdrowia Wojciech Andrusiewicz
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/202 ... ref=slider

3. I dla fanów sportu.
Kibice z Danii, Włoch czy Hiszpanii nie będą mogli obejrzeć na żywo na Wembley spotkań swojej Reprezentacji.
To wszystko ze względu na 10 dniową kwarantannę, która jest nakładana na przyjezdnych.
Z kwarantanny zwolnieni są urzędnicy UEFA, FIFA i VIPY ;-) ;-) ;-)
Na nich wirus nie działa ;-)
Albo powstała nam nowa kasta: Nieśmiertelni ;-)

4. I na koniec.
Dwa dni temu na Podkarpaciu była JEDNA osoba wymazana dodatnio.
Wczoraj nie stwierdzono ANI JEDNEJ.
Ale epidemia TRWA.
Z tym, że teraz więcej osób ginie na drogach. Łatwiej wziąć udział w wypadku niż znaleźć wymazanego dodatnio.
A mimo to nikt nie robi lokdałnu na poruszanie się samochodami.

Taka to normalna logika.
To się nigdy nie skończy.
W czerwcu 2003 roku miałem rację, by NIE WCHODZIĆ do EuroSowietów.
W maju 2020 miałem rację, że pandemia, to tresura.
W kwietniu 2022 miałem racje, by nie pomagać bezwarunkowo Ukrainie.
Jak będzie w 2024?

dino
Posty: 1995
Rejestracja: 02-09-2016 15:08

Re: Koronawirus

Post autor: dino » 06-07-2021 19:47

Na przemian błagania o wyszczepienie i groźby karalne!
I zero nawiązania do zdrowia, bo już wiedzą, że to nie chwyci u 40 procent społeczeństwa ;-)
Najśmieszniejsze, że to u tego pisowego ;-)
Chcesz mieć spokój - wyszczep się!

No panowie pisiory - TAK TO NIE DZIAŁA!

NAJPIERW wrócicie mi ZABRANĄ WOLNOŚĆ i MOJE PRAWA a potem ja się ZASTANOWIĘ czy się WYSZCZEPIĘ.
Tak to działa, panowie pisiory!


"Wszyscy, którzy chcą bez przeszkód przemieszczać się oraz korzystać z niektórych instytucji życia publicznego, społecznego czy gospodarczego naprawdę, żeby mieć święty spokój to najlepiej, aby się zaszczepili".
@MorawieckiM

Cała ta żenada z namawianiem do 'szczepień', to żałosne błaganie na przemian z groźbami, wszystko to sprawia że zaczynam wierzyć że oni nas sprzedali. Umówili się z producentem na ilość wyszczepionych jednostek i teraz muszą dobrnąć do wyznaczonego progu.
W czerwcu 2003 roku miałem rację, by NIE WCHODZIĆ do EuroSowietów.
W maju 2020 miałem rację, że pandemia, to tresura.
W kwietniu 2022 miałem racje, by nie pomagać bezwarunkowo Ukrainie.
Jak będzie w 2024?

dino
Posty: 1995
Rejestracja: 02-09-2016 15:08

Re: Koronawirus

Post autor: dino » 06-07-2021 23:05

I wystąpił kapłan kowidianizmu przed lud swój. Spojrzał z wysoka. Wiedział, że ma potężnych sprzymierzeńców.

To nie jest sytuacja dobra, że jesteśmy uśpieni tym niskim bardzo poziomem zakażeń. (...) Musimy w ten piękny dzień brać pod uwagę, że słońce może przestać świecić, że może być sytuacja bardzo groźna
by Mateusz Morawiecki (c) 2021

Obrazek
Ostatnio zmieniony 07-07-2021 23:17 przez dino, łącznie zmieniany 1 raz.
W czerwcu 2003 roku miałem rację, by NIE WCHODZIĆ do EuroSowietów.
W maju 2020 miałem rację, że pandemia, to tresura.
W kwietniu 2022 miałem racje, by nie pomagać bezwarunkowo Ukrainie.
Jak będzie w 2024?

dino
Posty: 1995
Rejestracja: 02-09-2016 15:08

Re: Koronawirus

Post autor: dino » 07-07-2021 16:51

Robienie kur...y z logiki.
Byle konkluzja się zgadzała.
W Anglii wystrzeliły zakażenia. Jednak przy tym pod kowida zakwalifikowano śmierć jedynie 37 osób. Zakażenia zdaniem profesora Simona ;-) dotyczą osób które nie są wyszczepione. Jednak niska śmiertelność to dowód na skuteczność wyszczepionki ;-)
Niewyszczepieni przyczyniają się do kolejnych zakażeń wśród siebie ale nie umierają bo chroni ich szczepionka.

Lepiej głębiej nie wnikać w tę logikę bo można obłędu dostać jak kapłani kowidianizmu ;-)


Mamy coraz poważniejszą sytuację w całej Europie. Zakażonych lawinowo przybywa w Wielkiej Brytanii - tylko w ciągu poprzedniej doby potwierdzono 28 773 nowych zakażeń. Przy tej skali zachorowań, liczba zgonów utrzymuje się tam na stosunkowo niskim poziomie - 6 lipca z powodu COVID-19 zmarło 37 osób. Zdaniem ekspertów to dobitny dowód na skuteczność szczepień, które chronią przed ciężkim przebiegiem infekcji.
- Te zakażenia w Wielkiej Brytanii dotyczą przede wszystkim osób, które są niezaszczepione, lub nie są w pełni zaszczepione - podkreśla prof. Krzysztof Simon, kierownik Kliniki Chorób Zakaźnych i Hepatologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

https://portal.abczdrowie.pl/wariant-de ... a-w-polsce
W czerwcu 2003 roku miałem rację, by NIE WCHODZIĆ do EuroSowietów.
W maju 2020 miałem rację, że pandemia, to tresura.
W kwietniu 2022 miałem racje, by nie pomagać bezwarunkowo Ukrainie.
Jak będzie w 2024?

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19275
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Koronawirus

Post autor: admin » 07-07-2021 22:06

Każdy wyciąga wnioski ze statystyk jakie mu pasują pod założoną teorię, często zupełnie wbrew logice.
Rzeczywiście jakoś mnie to nie przekonuje i nie trzyma się kupy.

dino
Posty: 1995
Rejestracja: 02-09-2016 15:08

Re: Koronawirus

Post autor: dino » 08-07-2021 07:07

1. Logiki nie ma również w utrzymywaniu "stanu epidemii". Cała Polska "zieloną strefą" bez ŻADNYCH zakazów.
Liczba osób wymazanych pozytywnie na 100 tysięcy mieszkańców (!!!).
Ja tylko przypomnę, że Podkarpacie ma drugi w kraju wynik pod względem najmniejszej liczby osób wyszczepionych:

Obrazek


2. W ciągu doby wykonano ponad 42,8 tys. testów na kowida. Udało się namierzyć... 103 osoby "dodatnie" ;-) To znaczy, że wydano 10 700 000 tysięcy w ciągu jednego dnia na testy, które niczego nie wykazały. Policzyłem im test po 250, a podobno dochodzą do 500.

3. No to lecimy z tym greckim alfabetem. Mamy epsilon. Ja czekam na OMEGĘ. Dziad pewnie kryje się gdzieś w podziemiach pod Paryżem... W końcu to francuskie firmy pomagały w rozbudowie laboratorium w Wuhan...
California ‘Epsilon’ strain of COVID-19 could evade vaccines, study says
https://nypost.com/2021/07/07/californi ... nes-study/

4. I niech wszyscy pamiętają. Wszelkie ROZPORZĄDZENIA, tłity i konferencje wprowadzające ZAKAZY i OGRANICZENIA wolności są NIELEGALNE.
Bo na ograniczanie WOLNOŚCI potrzeba USTAWY!
Kara za nieprzestrzeganie kwarantanny granicznej. Kolejna kasacja RPO z wnioskiem o uniewinnienie obywatela
https://www.rpo.gov.pl/pl/content/kara- ... asacja-rpo

5. Witek ponownie wyrzuciła Brauna z posiedzenia Sejmu. Tymczasem w kuluarach...
Konrad Berkowicz
@KonradBerkowicz
Zajrzałem do restauracji sejmowej. Pełna posłów bez maseczek. Później idą na ogromną, klimatyzowaną salę obrad, gdzie siedzi kilkunastu posłów. Zakładają maseczki i wyrażają święte oburzenie, że na mównicy sejmowej (daleko od reszty) pojawi się ktoś bez. To jest TEATR!
W czerwcu 2003 roku miałem rację, by NIE WCHODZIĆ do EuroSowietów.
W maju 2020 miałem rację, że pandemia, to tresura.
W kwietniu 2022 miałem racje, by nie pomagać bezwarunkowo Ukrainie.
Jak będzie w 2024?

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19275
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Koronawirus

Post autor: admin » 09-07-2021 23:59

Kolejne ciekawe zestawienie informacji:
W Holandii zaszczepione około 80% populacji.
Wyszło jednak około 7000 nowych zakażonych w ciągu dnia.
Ale przy... 300.000 testów (ludność około 1/2 ludności Polski)
Liczba przyjęć do szpitali... "spadła drastycznie".
Działanie? Przywrócenie obostrzeń.

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci ... acaja.html

Awatar użytkownika
XYZ
Posty: 186
Rejestracja: 23-07-2019 12:29

Re: Koronawirus

Post autor: XYZ » 10-07-2021 11:48

Polskie media to naprawdę potrafią wyolbrzymiać i dodać dramaturgii. Jestem tu w NL często i nie widzę żeby tu były jakieś surowe obostrzenia.To samo jest w DE. Zwykli ludzie mają już na to po prostu wywalone. Szkoda tylko że ci co nigdzie nie wychylają nosa ze swoich domów (głównie emeryci) są tacy naiwni i łykają wszystko co powiedzą w polskiej tv.

dino
Posty: 1995
Rejestracja: 02-09-2016 15:08

Re: Koronawirus

Post autor: dino » 13-07-2021 06:56

Kilka kolejnych wiadomości:

1. Co prawda Ministerstwo Zdrowia poinformowało zaledwie o 44 nowych zakażeniach i nie odnotowano żadnego zgonu związanego z COVID-19, jednak straszenie trwa. Lockdown wróci najpewniej na jesieni. Jak przyznał rząd, to najbardziej prawdopodobny scenariusz. W zależności od stopnia wyszczepienia, spodziewać należy się od 1000 do 15 000 przypadków COVID-19 dziennie.
Więcej: https://biznes.radiozet.pl/News/Narodow ... -zbiorowej

Obrazek

No dobra.
Spodziewają się 15 tysięcy dziennie.
A w Albionie szaleje Delta.
Ponad 30 tysięcy dziennie, co nie ma przełożenia ani na śmiertelność ani na zajętość łóżek.
19 lipca Anglia przejdzie do ostatniego etapu wychodzenia z lockdownu. Oznacza to zniesienie niemal wszystkich restrykcji, ale rząd będzie zachęcał do noszenia maseczek i stosowania certyfikatów covidowych w niektórych sytuacjach - potwierdził brytyjski minister zdrowia Sajid Javid. Przemawiając w Izbie Gmin, Javid powiedział, że w dalszej częś.ci lata liczba zakażeń może dojść do 100 tys. dziennie. Mimo to minister nie uważa, by powstała w ten sposób nadmierna presja na służbę zdrowia
https://www.rmf24.pl/raporty/raport-kor ... rp_state=1

Delta szaleje ;-)
Obrazek

A najbardziej delty boją sprawujący władzę ;-)
Chyba, że za radą speca Grzesiowskiego nad VIPami zrobiono wyciąg i delta jest zasysana znad głów VIPów ;-)
Takich to mamy speców! ;-)

Obrazek

W Polsce też niby ma być katastrofa humanitarna ale wicie, rozumiecie... naczelnik kazał w Polskę ruszyć więc RUSZYLI!

Obrazek

Jakby ktoś nie pamiętał.
Ta radosna Pani już kilka razy wykluczyła z obrad Sejmu podkarpackiego posła Brauna za brak uzdy na twarzy...

A mnie będzie śmieszyło jak w kościołach znów wprowadzą limity pomimo poświęcenia tych resztek autorytetu Kościoła propagandzie na rzecz wyszczepionki ;-)

2. Nawet, gdyby Minister od Kowida coś tam wydała a Minister od Mejli zatwierdził, to już chyba wszyscy wiedzą, gdzie można powiesić te ich "rozporządzenia"... W SŁAWOJCE NA GWOŹDZIU!
Pan Marek został ukarany przez sanepid kwotą 5 tys. kary administracyjnej, a przez sąd - za wykroczenie, za naruszenie w kwietniu 2020 r. zakazu przemieszczania się.
Od wykroczenia został już uniewinniony przez Sąd Najwyższy po kasacji RPO. Sanepid swoją karę utrzymał.
W ocenie PPIS cel, jakim jest ochrona zdrowia i życia ludzkiego, uświęca środki, tj. działanie władzy publicznej poza granicami wyznaczonymi przez prawo i karanie obywateli własnego państwa na podstawie przepisów wprowadzonych bezprawnie - zauważa RPO
W czerwcu 2003 roku miałem rację, by NIE WCHODZIĆ do EuroSowietów.
W maju 2020 miałem rację, że pandemia, to tresura.
W kwietniu 2022 miałem racje, by nie pomagać bezwarunkowo Ukrainie.
Jak będzie w 2024?

dino
Posty: 1995
Rejestracja: 02-09-2016 15:08

Re: Koronawirus

Post autor: dino » 13-07-2021 21:37

1. Każda mistyfikacja potrzebuje odpowiedniej oprawy.
W Albionie mimo kolejnych rekordów w szukaniu "dodatnich" szpitale nie przeżywają szczególnego oblężenia.
Więc dla dodania nieco ekspresji wysłano... przebierańców.
Na prawdę, powiało grozą ;-)



2. Tak sobie puściłem na chwilę PR24pl.
Przyznaję - to był błąd ;-)
W rozmowie z redaktorem uczestniczył jakiś tam profesor.
Błysnął inteligencją ;-)
Na początku było dobrze: Podkarpacie wlecze się w ogonie pod względem ilości wyszczepień ;-)
A później pojechał po bandzie: ponieważ na Podkarpaciu wykrywa się mało "dodatnich" ludzie chodzą chorzy i zarażają innych powodując epidemię.
Ciekawe...
Czyli dopóki ludzie nie zostaną zmuszeni do wymazania się, to nie wiedzą, że są chorzy.
Aha.
I od kilku tygodni tygodni zarażają innych, którzy stają się chorzy.
I w rezultacie od kilku tygodni udaje się wyłapać na Podkarpaciu kilka "dodatnich" osób dziennie, bo przecież nie chorych ;-)
Zajebi....a pandemia ;-)
Ostatnio zmieniony 13-07-2021 22:45 przez dino, łącznie zmieniany 1 raz.
W czerwcu 2003 roku miałem rację, by NIE WCHODZIĆ do EuroSowietów.
W maju 2020 miałem rację, że pandemia, to tresura.
W kwietniu 2022 miałem racje, by nie pomagać bezwarunkowo Ukrainie.
Jak będzie w 2024?

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19275
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Koronawirus

Post autor: admin » 13-07-2021 22:18

Ostatnio widziałem parę sugestii, że nieszczepieni są zagrożeniem dla szczepionych, bo mogą ich zarazić.
Ale przecież to jednocześnie negacja skuteczności szczepień.

dino
Posty: 1995
Rejestracja: 02-09-2016 15:08

Re: Koronawirus

Post autor: dino » 19-07-2021 20:30

I garść informacji z "frontu walki".

1. Mogę powiedzieć, że MAM DOŚĆ! Dzwonią na stacjonarny, dzwonią na komórkowy, a nawet przysyłają pocztą. I wszyscy monotematycznie: wpłać, podaruj, pomóż. NA serce, na operację, na nogę, na...
Choćby człowiek miał serce jak u słonia, to w końcu dla siebie braknie!
Ale zaraz, zaraz...
tak.....
Jeden miliard trzysta milionów złotych wydano na testy... zaledwie od maja 2020 do stycznia 2021... więc teraz będzie jeszcze więcej... pokaźna gałąź przemysły nam powstała - przemysł testowy... ale ile to byłoby uratowanych serduszek...

Obrazek

A będzie jeszcze więcej żebrzących i błagających ...
Tak....
To jest REZULTAT rocznego siedzenia w blokach.

ZOSTAŃ W DOMU!
ZOSTAŃ W DOMU!
ZOSTAŃ W DOMU!

I oczywiście teleporad medycznych...
ja sobie zażyczyłem wyszczepionkę telefonem ;-)

Obrazek

No nic.
Najważniejsze to walczyć z kowidem!
Premier zapowiada wyszczepianie dzieci w betach, a na razie dzieci można sobie potestować. Jak widać dziecko ledwo żyje i jest siewcą zarazy.
Jeszcze BABCIA UMRZE!
Więc dla bezpieczeństwa należy dziecko PRZETESTOWAĆ:



I po tym nie mam już dzisiaj siły ani ochoty na więcej... wszelkie przejawy człowieczeństwa zgniły... mamona rządzi światem jak nigdy... i posłuszni wykonawcy rozkazów...
Bo oni tylko wykonują rozkazy...
W czerwcu 2003 roku miałem rację, by NIE WCHODZIĆ do EuroSowietów.
W maju 2020 miałem rację, że pandemia, to tresura.
W kwietniu 2022 miałem racje, by nie pomagać bezwarunkowo Ukrainie.
Jak będzie w 2024?

jamWilhelm
Posty: 1099
Rejestracja: 30-04-2005 04:18

Re: Koronawirus

Post autor: jamWilhelm » 20-07-2021 21:21

jestem ciekaw jak szczepienia wśród forumowiczów? Adminie, czy można by zrobić taką ankietę dla userów?
Idealnie, dla mnie by było:
- tak, bo obawiam się o zdrowie
- tak, bo wymagają w pracy/wakacje itp
- nie, bo to spisek
- nie bo nie
- nie ale się zastanawiam

Lub coś w tym stylu :)

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19275
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Koronawirus

Post autor: admin » 20-07-2021 22:16

Każdy może założyć ankietę.
Nowy post, pełny edytor i podgląd i tam jest opcja ankiet, pytania i do 10 odpowiedzi.
Tarnobrzeg przoduje w województwie, ale odstaje od metropolii.

Wczoraj rozmawiałem z pewnym Góralem, mówił że u nich w gminie 6% i była w niedzielę łapanka pod kościołem, do busa wciągali jak ktoś wystarczająco szybko nie uciekał ;)

Jako ozdrowieniec wciąż się nie szczepiłem, pewnie w ciągu paru tygodni oznaczę poziom przeciwciał i na tej podstawie podejmę decyzję. Gdybym nie przechorował, to bym był po 2 dawkach Pfizera, jak większość rodziny i kręgu znajomych.

dino
Posty: 1995
Rejestracja: 02-09-2016 15:08

Re: Koronawirus

Post autor: dino » 21-07-2021 07:02

Sam lekarz przyznaje: polski system opieki zdrowotnej jest na takim etapie, że przeżyją w nim najzdrowsi.
Albo ci ze znajomościami.
Albo ci korzystający z rządowych klinik.
A pozostałym zostało leczyć się zastrzykiem z żyłę ;-)

I zasadnicze pytanie:

Jak wy, jako pacjenci, nie wiem osoby czy służby zdrowia, mają ku...wa przeżyć?

Przypominam,: pyta się LEKARZ!
Pani "doktor" stwierdza na podstawie szczypania w policzek: kowid!
Niech pan idzie do domu ;-) ;-) ;-)

Ja tylko cytuję: "to jest popierdol...e!"
„A Wy jak nie macie znajomości to umierajcie!” - Idealne podsumowanie miejsca pacjenta w Służbie Zdrowia!

Niedzielski jest pewnie ZADOWOLONY z siebie ;-)





Obrazek

To już kolejny sygnał, że bez znajomości ze szpitala wyjedziemy w worku foliowym... tym razem sygnał z samego wnętrza....
W czerwcu 2003 roku miałem rację, by NIE WCHODZIĆ do EuroSowietów.
W maju 2020 miałem rację, że pandemia, to tresura.
W kwietniu 2022 miałem racje, by nie pomagać bezwarunkowo Ukrainie.
Jak będzie w 2024?

dino
Posty: 1995
Rejestracja: 02-09-2016 15:08

Re: Koronawirus

Post autor: dino » 25-07-2021 23:47

1. Wczoraj był Europejski Dzień Wolności.
Nie, nie, nie.
Nie zobaczycie tego w Polsacie. Ani w TVN. Ani u Kurskiego na żadnym kanale.
A tymczasem w 160 miastach Europy ludzie wyszli na ulice z jednym hasłem:
LIBERTE! LIBERTE! LIBERTE!

- Francja - Paryż: https://twitter.com/i/status/1418915466614030342
- Włochy - Triest: https://twitter.com/i/status/1418867706913300482
- Wielka Brytania - Londyn: https://youtu.be/6RWM6PnZmmU i tutaj z polską flagą ;-) https://youtu.be/-9RHLSG4ZS4?t=152
- Australia - Sydney: https://twitter.com/i/status/1419382763199811584
- Jeszcze raz Włochy - Mediolan: https://twitter.com/i/status/1419381347739701250
- Hiszpania - Walencja: https://youtu.be/2rKHcXqLz8o
- Irlandia - Dublin: https://twitter.com/i/status/1418938386677653509
- Finlandia - Helsinki: https://twitter.com/i/status/1418905849750245377

2. A u nas?
A u nas będziemy jutro mieli Niedzielskiego z rozmową pouczającą u wójta w Jeżowem. Ciekawe jak na to zareagują mieszkańcy ;-)

Minister zdrowia Adam Niedzielski odwiedzi w poniedziałek podkarpacką gminę Jeżowe, jedną z najsłabiej wyszczepionych w Polsce. Spotka się m.in. z wójtem, przedstawicielami Rady Gminy oraz kierownikiem lokalnego ośrodka zdrowia.
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci ... =BoxOpImg5

3. I oczywiście trochę statystyki:
W ostatnich 12 miesiącach, czyli od lipca 2020 do lipca 2021:
- zmarło najwięcej Polaków od II Wojny Światowej - ponad 541 tys. (wg Rejestru Stanu Cywilnego)
- urodziło się najmniej dzieci od II Wojny Światowej - niespełna 344 tys. (wg GUS)
Ludność Polski skurczyła się w ostatnich 12 miesiącach o ponad 197 tys.
Ale to nic.
O około 200 tysięcy zwiększyła się nam liczba przybyszy zza Buga, więc bilans jest na ZERO ;-)

Obrazek

4. Miało być już TANIEJ z kowidem, bo mniej wymazanych. MIAŁO ;-)

5 czerwca - 13 lipca 2021 (39 dni)
- 5,7 mld zł - tyle wydano na dodatki covidowe do 4 czerwca 2021 roku.
- 1,25 mld zł - tyle wydano na dodatki covidowe od 5 czerwca do 13 lipca 2021 roku, przy czym było 6 123 zakażenia SARS-CoV2 przez cały ten okres co oznacza, że wydawano ponad 32 mln zł dziennie na dodatki covidowe a to z kolei oznacza, że było 204 148 zł dopłaty za leczenie każdego pacjenta (nieważne, czy hospitalizowanego, czy przebywającego w domu).
STAĆ NAS! A CO!

5. Będą premie!
Dla lekarzy POZ zamkniętych w przychodniach oraz dla Kół Gospodyń Wiejskich i Ochotniczych Straży Pożarnych.
Za wyszczepialność ;-)
Powstaje nam nowa wersja MLM ;-)

Obrazek
W czerwcu 2003 roku miałem rację, by NIE WCHODZIĆ do EuroSowietów.
W maju 2020 miałem rację, że pandemia, to tresura.
W kwietniu 2022 miałem racje, by nie pomagać bezwarunkowo Ukrainie.
Jak będzie w 2024?

dino
Posty: 1995
Rejestracja: 02-09-2016 15:08

Re: Koronawirus

Post autor: dino » 26-07-2021 16:34

"Szanowni Państwo! Dzisiaj spotykamy się w Jeżewie!" ;-)
I spotkanie upłynęło na serdecznej rozmowie we własnym gronie. Na razie nie wiadomo jaka propozycja została położona na stole za głowę wyszczepionego. Nie sądzę jednak, żeby wójt dał się przekupić.

Obrazek

I zgodnie z rozporządzeniami w pomieszczeniu nie nosimy szmatki; ubieramy ją za to jak idziemy do służbowego samochodu.
Wiadomo, przy takiej drodze jak w Jeżowem, wirus może wylecieć z kabiny TIRa i nieszczęście gotowe ;-)

W czerwcu 2003 roku miałem rację, by NIE WCHODZIĆ do EuroSowietów.
W maju 2020 miałem rację, że pandemia, to tresura.
W kwietniu 2022 miałem racje, by nie pomagać bezwarunkowo Ukrainie.
Jak będzie w 2024?

dino
Posty: 1995
Rejestracja: 02-09-2016 15:08

Re: Koronawirus

Post autor: dino » 28-07-2021 06:32

Chyba wszyscy wiedzą, że KAŻDA mafia zaciera po sobie wszelkie ślady.
No to proszę: żołnierz oficjalnie, na posiedzeniu komisji sejmowej, mówi o zacieraniu śladów po śmierci innego żołnierza po wyszczepieniu:



A poniżej dowód na ORDYNARNĄ ustawkę. Chyba, że minister jeździ szczepić się do Grodziska Mazowieckiego ;-)
Sami znajomi ;-)

W czerwcu 2003 roku miałem rację, by NIE WCHODZIĆ do EuroSowietów.
W maju 2020 miałem rację, że pandemia, to tresura.
W kwietniu 2022 miałem racje, by nie pomagać bezwarunkowo Ukrainie.
Jak będzie w 2024?

Dawid_tbg
Posty: 616
Rejestracja: 13-06-2004 02:07

Re: Koronawirus

Post autor: Dawid_tbg » 28-07-2021 15:15

xoot pisze:
28-07-2021 13:30
Dino o co chodzi z ustawką? Jaką? Bo chyba coś mnie ominęło? Albo tvpis nie paczałem....
Chodzi o to że zarówno Niedzielski jak i Dworczyk oficjalnie przyjęli 1 i 2 dawkę w odstępie kilku tygodni. Ale na zdjęciach z momentu szczepienia zmienia się tylko tło za nimi, natomiast ubrani są identycznie i osoba szczepiąc jest ta sama.
Wniosek zdjęcie robione w tym samym miejscu i czasie, aby pokazać że władza jest z ludem. A rzeczywistość jest odmienna.

dino
Posty: 1995
Rejestracja: 02-09-2016 15:08

Re: Koronawirus

Post autor: dino » 28-07-2021 17:29

"Atak" w Grodzisku ;-) ;-) ;-)
Tak jak pisz poniżej.
W 9 sekundzie słuchać "No dawaj!". Akcja się rozpoczyna ;-)
Przyjrzyjcie się 17 sekundzie twarzy nieogolonego człowieka w kamizelce ;-)
Mordują go ;-)
A w tel kwik jakby świnie zarzynali ;-)
Tylko Policja coś słabo reaguje ....

Wzięli do prowokacji bardzo kiepskich aktorów ;-) ;-) ;-)
Medale się należą jak nic ;-) ;-) ;-)

W czerwcu 2003 roku miałem rację, by NIE WCHODZIĆ do EuroSowietów.
W maju 2020 miałem rację, że pandemia, to tresura.
W kwietniu 2022 miałem racje, by nie pomagać bezwarunkowo Ukrainie.
Jak będzie w 2024?

ODPOWIEDZ