Koronawirus

Sprawy nie tylko tarnobrzeskie, na które nie ma miejsca gdzie indziej.
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19275
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Koronawirus

Post autor: admin » 27-10-2021 20:30

Info z LO
bieżąca sytuacja epidemiczna w szkole dynamicznie się zmienia. W związku z potwierdzonym w szkole przypadkiem Covid- 19, od 28 października do 5 listopada 2021 uczniowie trzech klas pierwszych będą pracować zdalnie.
Na tryb zdalny przechodzą klasy: 1b, 1c,1g. Uczniowie tych klas są w tym czasie objęci kwarantanną, na mocy decyzji Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Tarnobrzegu.
I to podobno nie jedyna placówka edukacyjna z podobnymi problemami.

dino
Posty: 1995
Rejestracja: 02-09-2016 15:08

Re: Koronawirus

Post autor: dino » 27-10-2021 20:45

No i co z tego, że ktoś - jakaś jedna osoba - otrzymała pozytywny wynik testu PCR? Mieszkający wspólnie z osadzonymi w areszcie domowym również otrzymali zakaz wychodzenia na zewnątrz?
Parodia goni parodię.

To co z tym gościem i osobami z którymi się spotykał?


Obrazek

I dziś drugi akt dramatu: :-)
Dramat tym większy, że nosił dwie maski :-)
Wyszczepka nie pomogła, dwie maski nie pomogły. Pewnie nie wziął update Service Pack 1.
I jak szybko upadają wszelkie twarde twierdzenia dotyczące jakiejkolwiek "walki z epidemią".
Trener Lewandowskiego też po wyszczepce i też chory :-)
A to wierzchołek góry bo dotyczy wielkich i znanych.

Paulo Sousa zachorował! Trener reprezentacji musi zmienić najbliższe plany
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna ... zsze-plany
W czerwcu 2003 roku miałem rację, by NIE WCHODZIĆ do EuroSowietów.
W maju 2020 miałem rację, że pandemia, to tresura.
W kwietniu 2022 miałem racje, by nie pomagać bezwarunkowo Ukrainie.
Jak będzie w 2024?

dino
Posty: 1995
Rejestracja: 02-09-2016 15:08

Re: Koronawirus

Post autor: dino » 28-10-2021 06:37

Zawsze można się pośmiać, jakie te wyszczepki były przebadane, pewne i w ogóle zbawienne:




A jak nie szczekasz jak szczekaczki, to wylatujesz z obiegu:

Obrazek


A jak wprowadzą COVID PASS 2021, to tak wygląda handel.
Prawda, że śmieszne ;-)

W czerwcu 2003 roku miałem rację, by NIE WCHODZIĆ do EuroSowietów.
W maju 2020 miałem rację, że pandemia, to tresura.
W kwietniu 2022 miałem racje, by nie pomagać bezwarunkowo Ukrainie.
Jak będzie w 2024?

A1313
Posty: 2271
Rejestracja: 24-09-2006 12:29

Re: Koronawirus

Post autor: A1313 » 28-10-2021 10:06

dino pisze:
28-10-2021 06:37
Zawsze można się pośmiać, jakie te wyszczepki były przebadane, pewne i w ogóle zbawienne:




A jak nie szczekasz jak szczekaczki, to wylatujesz z obiegu:

Obrazek


A jak wprowadzą COVID PASS 2021, to tak wygląda handel.
Prawda, że śmieszne ;-)

Proszę o inne źródło informacji niż twetter, szukaj.
Mniej Wykopu a będziesz zdrowszy.

A1313
Posty: 2271
Rejestracja: 24-09-2006 12:29

Re: Koronawirus

Post autor: A1313 » 28-10-2021 20:26

Ja znam kogoś, kto zna kogoś, kto ma w rodzinie gostka który w wojsku miał znajomego co wygrał 6 w totka.
Wiarygodne źródło proszę to tweetsma z Kaliningradu.

Jezeli nasi foliarze byli by łaskawi niech zamieszcza statystyki że szpitali, chorzy, intensywna, respirator - w rozbiciu na szczepieni i zabobony.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19275
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Koronawirus

Post autor: admin » 28-10-2021 20:56

A propos statystyk ze szpitali, rozmawiałem parę dni temu z osobą, której członek rodziny zmarł z covidem.
Rodzina spytała w szpitalu czemu na dokumentach końcowych nie wpisano covida. - Bo był szczepiony - padła odpowiedź.
Tak, może to pojedynczy przypadek i nie wiem od jakiego szczebla zależny.

dino
Posty: 1995
Rejestracja: 02-09-2016 15:08

Re: Koronawirus

Post autor: dino » 28-10-2021 20:59

Mówisz i masz.
Nie chce mi się szukać specjalnie z Kaliningradu:


Пенсионеров не пустили в продуктовый магазин, ТЦ опустели
https://tvsamara.ru/news/poslednie-resh ... e-pustili/

В Набережных Челнах после введения QR-кодов опустели ТЦ
https://tvchelny.ru/news/obshchestvo/v- ... usteli-tts
W czerwcu 2003 roku miałem rację, by NIE WCHODZIĆ do EuroSowietów.
W maju 2020 miałem rację, że pandemia, to tresura.
W kwietniu 2022 miałem racje, by nie pomagać bezwarunkowo Ukrainie.
Jak będzie w 2024?

Awatar użytkownika
encore
Posty: 1558
Rejestracja: 11-12-2018 11:39

Re: Koronawirus

Post autor: encore » 28-10-2021 21:10

admin pisze:
28-10-2021 20:56
A propos statystyk ze szpitali, rozmawiałem parę dni temu z osobą, której członek rodziny zmarł z covidem.
Rodzina spytała w szpitalu czemu na dokumentach końcowych nie wpisano covida. - Bo był szczepiony - padła odpowiedź.
Tak, może to pojedynczy przypadek i nie wiem od jakiego szczebla zależny.
Wpisywali komuś covid bo zmarł "na serce" ale test był pozytywny jako przyczynę covid - było źle.
Nie wpisują covida - też źle.
Polakom nie dogodzisz.
"Państwa i narody, które na podstawie kłamstwa, na podstawie negowania prawdy podają myśl polityczną, dążą do zguby."

A1313
Posty: 2271
Rejestracja: 24-09-2006 12:29

Re: Koronawirus

Post autor: A1313 » 28-10-2021 21:21

xoot pisze:
28-10-2021 21:10
dino pisze:
28-10-2021 20:59
Mówisz i masz.
Nie chce mi się szukać specjalnie z Kaliningradu:


Пенсионеров не пустили в продуктовый магазин, ТЦ опустели
https://tvsamara.ru/news/poslednie-resh ... e-pustili/

В Набережных Челнах после введения QR-кодов опустели ТЦ
https://tvchelny.ru/news/obshchestvo/v- ... usteli-tts
Oni wciąż nie rozumieją tego co się dzieje, co dali sobie zrobić, co dali sobie wstrzyknąć i jakie czekają ich konsekwencje. Oni tego nie wyrzucą z siebie, będą z tym żyli i czekali na efekty. Prawdopodobnie NPS zostanie spalony bo wyszło niebałdzo. Dworczyka schowali nie ma chłopa i tak bedzie po kolei. Co myślą politykiery o pandemii, pokazali na imprezie u Mazurka. Każdy myślący powinien wnioski wyciągnąć, jednak to wciąż mało... PZH dokumentuje zgłoszone nopy i pokazuje ludziom skutki szczepień jak udary, wylewy, porażenia, paraliże. Jednak to wciąż mało to nie są argumenty i to też fejki. Ech...
obostrzenia do 7 listopada, wchodzą zaszczepieni i z testem. Co jet nie tak? zamknięto na głucho? nie.
Było się szczepić.
Jezeli zachorujesz na covid bez szczepienia, zabierzesz łóżko lub respirator to oczywiście mogę ciebie wynieść pod płot by zwolnić innym miejsce chorym na inne schorzenia lub chorym po szczepieniu. Dlaczego mam się dorzucać w podatkach na Twoje leczenie?

dino
Posty: 1995
Rejestracja: 02-09-2016 15:08

Re: Koronawirus

Post autor: dino » 29-10-2021 07:38

1. obostrzenia do 7 listopada, wchodzą zaszczepieni i z testem. Co jet nie tak? zamknięto na głucho? nie.
Było się szczepić.
No tak. Bo jak w tłocznym miejscu będę chciał skorzystać z miejsca parkingowego dla niepełnosprawnych, to mam wziąć udział w loterii z nagrodą w postaci amputacji nogi.
Vide pan wywiad pana Pospieszalskiego z panem po wyszczepce.
Wykluczmy ze sklepów otyłych, bo już się już nażarli.
I tych poniżej 170 cm w kapeluszu.
A bo tak!
A tak w ogóle to wpuszczajmy do Sejmu i Senatu tylko ludzi z ważnymi badaniami psychiatrycznymi.
Bo jak na razie mam wątpliwości, czy znaczna część tej ekipy jest w pełni władz umysłowych.
Jeden biega z reklamówką nad granicą i chce sobie ot tak ją przeskakiwać. Druga twierdzi, że najlepsze co nas może spotkać to jedzenie robaków. A trzeci twierdzi, że publiczny onanizm to najlepsze kwalifikacje na dyrektora. A czwarta po studiach wschodniosłowiańskich zostaje szefową Polskiej Rady Kosmosu ;-)
Cyrk, bajzel i kabaret!
Badanie oczywiście ponawiane przed każdym zebraniem tego "szanownego" gremium.


2. Jezeli zachorujesz na covid bez szczepienia,
Chorowałem na 99 proc.
Nie miałem smaku i węchu.
Wszystko trwało 2 dni.
Bez gorączki, bez kaszlu, bez kichania.
To, że nie byłem u "lekarza" z tymi objawami to dlatego, że my mężczyźni z taki objawami sobie radzimy.

3. zabierzesz łóżko lub respirator to oczywiście mogę ciebie wynieść pod płot by zwolnić innym miejsce chorym na inne schorzenia
Nie wsiadaj do samochodu bo jesteś potencjalny siewcą śmierci.
Nie idź na trening, bo jak się połamiesz, to zabierzesz miejsce potrzebującym.
Ubieraj się ciepło, bo możesz złapać zapalenie płuc.
Nie jedz niedojrzałych owoców, bo mogą ci zaszkodzić.
Nie zapalaj gazu w łazience, bo możesz się zaczadzić.
Nie...
A ja kto zrobisz,. to oczywiście mogę ciebie wynieść pod płot by zwolnić innym miejsce chorym na inne schorzenia

4. lub chorym po szczepieniu.
No szlag mnie trafi!
Po wyszczepieniu do szpitala???!!!
Przecież wyszczepki GWARANTUJĄ, że nie trafimy do szpitala tylko przejdziemy go nawet niezauważenie.

5. Dlaczego mam się dorzucać w podatkach na Twoje leczenie?
A skoro DOBROWOLNIE przyjąłeś wyszczepkę czemu mam ci zapewnić opiekę medyczną z moich podatków?
A skoro dobrowolnie wsiadłeś do samochodu i spowodowałeś wypadek czemu z moich podatków mam pokrywać koszty twojej niefrasobliwości?
A skoro dobrowolnie poszedłeś na trening to lecz się sam za swoje!
A skoro...

Ale nie.
Wszytko to powyżej to tylko po to, żeby uświadomić bezsens wykluczania kogokolwiek z Polaków z potrzeby wsparcia.
Bo życie nie polega na tym żeby przeżyć każdy kolejny dziec.
Mamy przeżyć każdy dzień tak, jakby to był dzień ostatni.
Bo drugi raz tego dnia nie przeżyjemy.
A tych dni zabrano nam już setki!

Libarta! - Wolność! - Freedom! - Liberte!
W czerwcu 2003 roku miałem rację, by NIE WCHODZIĆ do EuroSowietów.
W maju 2020 miałem rację, że pandemia, to tresura.
W kwietniu 2022 miałem racje, by nie pomagać bezwarunkowo Ukrainie.
Jak będzie w 2024?

dino
Posty: 1995
Rejestracja: 02-09-2016 15:08

Re: Koronawirus

Post autor: dino » 31-10-2021 23:10

Wyznawcy Nowej Religii już oficjalnie przyznają się do celebracji jej elementów:

1. Dera z kancelarii Prezydenta: maseczka jest symbolem ale nie niszczmy tych symboli ;-)


2. Artur Zaczyński - Zastępca Dyrektora ds. Medycznych. Specjalista neurochirurg, Centralny Szpital Kliniczny MSWiA ...
@PolsatNewsPL
#GoscWydarzen Artur Zaczyński: nasza maseczka może nas nie chronić, ale wyraża szacunek do drugiej osoby. Rozmawia @PiotrWitwicki
Obrazek

3. Merkel & Mikron:


4. Reszta G20 (widać, że ten w centrum chyba się dusił)


No nic. Najważniejsze, że zawsze możemy liczyć na naszych lekarzy, którzy Paracetamolem próbują postawić na nogi ;-):

– Z ciężkim sercem, stawiam oskarżenie, że w majestacie prawa, nasza grupa zawodowa polskich lekarzy, z powodu śmiercionośnych wytycznych dotyczących terapii pierwszej fazy, zaniechania badania i leczenia, skazała na śmierć kilkadziesiąt tysięcy Polaków – mówi w rozmowie z DoRzeczy.pl dr Marta Roszkowska.
Kluczowe jest zatem uderzenie w pierwszej fazie choroby, w fazie wirusowej. I tu zazwyczaj zaczynał się problem „in statu nascendi”. Pacjenci byli osamotnieni, przychodnie stały się twierdzami nie do zdobycia z często odłożonymi słuchawkami telefonów, odległymi terminami teleporad i ewentualnych testów.
Niestety, najczęstsza informacją, którą uzyskiwali pacjenci od lekarza, co do sposobu leczenia, była porada: „paracetamol - proszę czekać”. Stosowanie się do tej wytycznej doprowadzało wielu pacjentów do ciężkiego stanu zdrowia, a dla wielu było wyrokiem śmierci.
Leczenie powinno zacząć się natychmiast, aby wszystkimi dostępnymi sposobami hamować replikacje wirusa. Po 7-10-14 dniach może być za późno.

https://dorzeczy.pl/opinie/219223/dr-ro ... mierc.html
W czerwcu 2003 roku miałem rację, by NIE WCHODZIĆ do EuroSowietów.
W maju 2020 miałem rację, że pandemia, to tresura.
W kwietniu 2022 miałem racje, by nie pomagać bezwarunkowo Ukrainie.
Jak będzie w 2024?

dino
Posty: 1995
Rejestracja: 02-09-2016 15:08

Re: Koronawirus

Post autor: dino » 01-11-2021 22:07

Same dobre wiadomości:

1. Okazuje się, że przebadane wyszczepki nie są tak re4welacyjne jak twierdzono jeszcze w kwietniu. Po wyszczepiniu jednak jest szansa trafienia do szpitala ;-)

Minister skomentował też fakt, że nadal wielu Polaków jest niezaszczepionych. - Trudno jest dotrzeć do tych, którzy ze względu na manipulacje przyjmują niezgodny z nauką punkt widzenia. (…) Osoby zaszczepione stanowią około 20 proc. wśród osób hospitalizowanych - stwierdził, dodając, że reszta to pacjenci, którzy nie przyjęli szczepionki.
https://wiadomosci.wp.pl/firmy-sprawdza ... 744784352a

2. Od jesieni 2019 roku na wirusa zmarło 5 milionów ludzi na całej planecie.
Magia wielkich liczb w tym wypadku jednak nie działa.
W okresie tych samych 2 lat liczba ludzi mieszkających na planecie Ziemia zwiększyła się o 200 milionów.
Takiej pandemii w historii ludzkości jeszcze nie było ;-)
Pandemia wybiła 1/3 mieszkańców Europy w XIV wieku.
Pandemia wybiła Indian Ameryki bardziej niż lufy strzelb białych osadników.
A co można powiedzieć o obecnej pandemii?

Z powodu zakażenia koronawirusem na całym świecie zmarło już ponad 5 milionów osób - wynika z danych opublikowanych przez ekspertów z Uniwersytetu Johnsa Hopkinsa. Na COVID-19 od początku epidemii zachorowało blisko 250 milionów ludzi.
https://wiadomosci.wp.pl/epidemia-nie-h ... 306810304a
W czerwcu 2003 roku miałem rację, by NIE WCHODZIĆ do EuroSowietów.
W maju 2020 miałem rację, że pandemia, to tresura.
W kwietniu 2022 miałem racje, by nie pomagać bezwarunkowo Ukrainie.
Jak będzie w 2024?

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19275
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Koronawirus

Post autor: admin » 02-11-2021 17:19

Według ED już 5 tarnobrzeskich szkół przechodzi częściowo na zdalne, na pewnie setki uczniów nałożono kwarantannę, bo nauczyciele mieli pozytywne testy. Nie sądzę żeby ktoś drążył temat i szukał rozwiązań - czy nauczyciele są zaszczepieni?

Awatar użytkownika
encore
Posty: 1558
Rejestracja: 11-12-2018 11:39

Re: Koronawirus

Post autor: encore » 02-11-2021 20:05

Grubsze setki. Klas łącznie ponad 25, licząc klasę po nawet 20 osób to już pół tysiąca uczniów i pewnie koło 50 nauczycieli.
"Państwa i narody, które na podstawie kłamstwa, na podstawie negowania prawdy podają myśl polityczną, dążą do zguby."

dino
Posty: 1995
Rejestracja: 02-09-2016 15:08

Re: Koronawirus

Post autor: dino » 02-11-2021 20:15

Nauczycielki...
Jak chodziłem do 5, to miałem od 4 klasy nauczycielkę przedmiotu, której wiecznie nie było i przez cały rok mieliśmy zastępstwa.
Trafiłem do 2 i było podobnie. Tym razem dotyczyło geografii.
Faktem jest, że akurat w tym środowisku jest sporo kobiet, które wykorzystają szansę, żeby jednak nie iść do szkoły pracować.
Nie mówię, że wszystkie, gdyż miałem również świetne nauczycielki...
A sama procedura?
Pojeb....a.
W świetle tego cyrku poniżej jak najbardziej.
Europejskie Centrum Zajoba: Italia.
I to zwracanie uwagi, żeby jednak ŚCIĄGNĄĆ maseczkę do zdjęcia.
Każdy po kolei.
Maseczka ląduje więc w kieszeni. Później tej kieszeni trafia na twarz a następnie znowu do kieszeni ;-)
Ufff, pewnie znowu rozniosą dziadostwo po całym świecie ;-)
Przypominam: DELTA ZARAŻA W 5 SEKUND jak twierdzą naukofcy...
W czerwcu 2003 roku miałem rację, by NIE WCHODZIĆ do EuroSowietów.
W maju 2020 miałem rację, że pandemia, to tresura.
W kwietniu 2022 miałem racje, by nie pomagać bezwarunkowo Ukrainie.
Jak będzie w 2024?

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19275
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Koronawirus

Post autor: admin » 02-11-2021 21:16

encore pisze:
02-11-2021 20:05
Grubsze setki. Klas łącznie ponad 25, licząc klasę po nawet 20 osób to już pół tysiąca uczniów i pewnie koło 50 nauczycieli.
Na podstawie szkoły średniej - około połowa uczniów zaszczepiona. W podstawówkach pewnie mniej. Ich nie obowiązuje kwarantanna. Podobnie z nauczycielami. Jeśli większość się zaszczepiła, to kwarantanna ich nie dotyczy.

dino
Posty: 1995
Rejestracja: 02-09-2016 15:08

Re: Koronawirus

Post autor: dino » 03-11-2021 06:53

Połowa wyszczepionych... połowa w Tarnobrzegu głosowała na PO ;-)
Jak PiS zacznie cisnąć, to Obajtki i spółka mogą się pakować. I skończy się:

Cześć wujku!

oraz...

możliwe dla mnie do udźwignięcia jest...

;-)

Ktoś miał jakiekolwiek wątpliwości, że chodzi o pieniądze?
Będą premie dla zarządu na jachty, odrzutowce i posiadłości na wiecznie zielonych wyspach:

Pfizer podwyższył prognozowaną wysokość zysku ze sprzedaży szczepionek przeciwko Covid-19 w 2021 r. o 7,5 proc. Oczekuje, że zarobi 36 mld dolarów, ponieważ podpisuje umowy na dodatkowe dawki oraz otrzymuje zezwolenia na stosowanie preparatów u dzieci.
Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/p ... 9-w-2021-r

A w tle mamy fakty, że w czasie "badań" fejzera zgłaszano nieprawidłowości, brudne probówki, burdel w laboratorium i takie tam. Fałszerstwa jako takiego nie było, za to były sugestie, że ten burdel celowo miał na celu podkręcenie wyników na plus. Co akurat nikogo nie powinno dziwić, skoro na horyzoncie były miliardy dolarów zysku...

A regional director who was employed at the research organisation Ventavia Research Group has told The BMJ that the company falsified data, unblinded patients, employed inadequately trained vaccinators, and was slow to follow up on adverse events reported in Pfizer’s pivotal phase III trial. Staff who conducted quality control checks were overwhelmed by the volume of problems they were finding. After repeatedly notifying Ventavia of these problems, the regional director, Brook Jackson, emailed a complaint to the US Food and Drug Administration (FDA). Ventavia fired her later the same day.
https://www.bmj.com/content/375/bmj.n2635
W czerwcu 2003 roku miałem rację, by NIE WCHODZIĆ do EuroSowietów.
W maju 2020 miałem rację, że pandemia, to tresura.
W kwietniu 2022 miałem racje, by nie pomagać bezwarunkowo Ukrainie.
Jak będzie w 2024?

dino
Posty: 1995
Rejestracja: 02-09-2016 15:08

Re: Koronawirus

Post autor: dino » 05-11-2021 08:34

Pamiętacie Szumowskiego na jachcie?
Niektórzy "lekarze" mają widocznie słabość do jachtów pełnomorskich.
Okazuje się, że kowidocelebryta Pyrć już jeden ma ;-)
Pracuje na drugi?



Dlaczego akurat tego profesora nie zobaczymy ani w Polskiej TV, ani w Polsacie, ani w TVN? Za to widzimy na zmianę Pyrcia, Simona, Grzesiowskiego i Sutkiewicza?
Zadaje zbyt dociekliwe pytania?

Prof. Norman J. Pieniążek urodził się w 1946 r. w Skierniewicach, jest m.in. absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego oraz uczelni w Getyndze i Edynburgu. W 1986 r. podjął decyzję o wyjeździe do USA. Od 20. lat pracuje w Centers for Disease Control and Prevention w Atlancie (CDC).

Prawie 100 lat badań nad zakażeniami wirusem grypy pokazało, że wirus ten nie przenosi się przez dotyk. Koronawirus jest bardzo podobny do wirusa grypy. Dlaczego „eksperci” kazali nam często myć ręce i odkażać powierzchnie? Do tej pory nie było ani jednego przypadku opisanego w literaturze naukowej zakażenia się koronawirusem przed dotyk.

Około 40 różnych wirusów i bakterii powoduje bardzo podobne w objawach infekcje dróg oddechowych, często kończące się śmiercią. Dlaczego chorych i zdrowych testuje się tylko na koronawirusa?

Technologia PCR została wynaleziona prawie 40 lat temu. Dlaczego od 2020 roku używa się jej do diagnozowania koronawirusa, choć wiadomo, że daje wyniki fałszywie pozytywne w prawie 95% przypadków?

Dlaczego nie stosowano technologii PCR do diagnozy chociażby groźnego wirusa grypy w przeszłości?

W ciągu ostatnich 100 lat przebadano dokładnie czy noszenie maseczek zmniejsza zakażenia wirusem grypy. Ze wszystkich tych doskonale przeprowadzonych badań wynika, że noszenie maseczek absolutnie nie zmniejsza infekcje wirusem grypy.

Pomimo dużej corocznej akcji szczepienia się przeciw grypie, dziennie w Polsce zapadało na ciężką grypę ponad 20 tysięcy osób. Nie spowodowało to wcale zamykania szpitali. Dlaczego koronawirus, który powoduje bardzo podobną chorobę do grypy, spowodował totalny kryzys służby zdrowia?

Kto jest winny temu, że chorzy na raka, po zawałach, czy po udarach mózgu boją się teraz pójść do szpitala?
W czerwcu 2003 roku miałem rację, by NIE WCHODZIĆ do EuroSowietów.
W maju 2020 miałem rację, że pandemia, to tresura.
W kwietniu 2022 miałem racje, by nie pomagać bezwarunkowo Ukrainie.
Jak będzie w 2024?

Awatar użytkownika
olsen*
Posty: 213
Rejestracja: 13-12-2018 21:13

Re: Koronawirus

Post autor: olsen* » 05-11-2021 13:21

Trochę w temacie covid, wczoraj wyciągnął mnie syn do biedronki, tej na dworcu, wszędzie bębnią że w sklepach są obowiązkowe maseczki, otóż ochroniarz tego sklepu upomina prawie wszystkich tych co ich nie noszą do założenia, nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to że sam lata po sklepie bez maseczki-gdzie logika i zdrowy rozsądek!

dino
Posty: 1995
Rejestracja: 02-09-2016 15:08

Re: Koronawirus

Post autor: dino » 05-11-2021 13:49

olsen* pisze:
05-11-2021 13:21
Trochę w temacie covid, wczoraj wyciągnął mnie syn do biedronki, tej na dworcu, wszędzie bębnią że w sklepach są obowiązkowe maseczki, otóż ochroniarz tego sklepu upomina prawie wszystkich tych co ich nie noszą do założenia, nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to że sam lata po sklepie bez maseczki-gdzie logika i zdrowy rozsądek!
U mnie w pracy wisi karteczka z znanym symbolem symbolem kagańca i zaleceniem zakładania. Uśmiecham się jak ją mijam. Skoro więcej transmisji notuje się wśród domowników niż pracowników to dlaczego nikt nie żąda oddzielenia od siebie wszystkich członków rodzin?
Należy wszystkich rozdzielić i drzwi ZASPAWAĆ!
W końcu to dla BEZPIECZEŃSTWA!
Wytrzymajmy!
To tylko DWA TYGODNIE!


:-)
:-)
:-)
W czerwcu 2003 roku miałem rację, by NIE WCHODZIĆ do EuroSowietów.
W maju 2020 miałem rację, że pandemia, to tresura.
W kwietniu 2022 miałem racje, by nie pomagać bezwarunkowo Ukrainie.
Jak będzie w 2024?

ODPOWIEDZ