XXV finał WOŚP

Kalendarium nadchodzących wydarzeń
Paweł88
Posty: 503
Rejestracja: 05-10-2005 21:22

XXV finał WOŚP

Post autor: Paweł88 » 11-01-2017 21:15

"I o co masz pretensje rav? Chełstowski robi swoje, zarabia a nie bierze zapomogi od państwa, jak niektórzy z tego forum. Równie dobrze mógłbym napisać że |świętojebliwy" Wojtyła był sekretarzem zbrodniczej organizacji (np Rwanda), a z drugiej strony pisał niezłe wiersze."
Ostatnio zmieniony 11-01-2017 21:15 przez Paweł88, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ptasiorrr
Posty: 1653
Rejestracja: 22-08-2011 17:48

XXV finał WOŚP

Post autor: ptasiorrr » 11-01-2017 21:33

"Obrazek"
Ostatnio zmieniony 11-01-2017 21:33 przez ptasiorrr, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiedyś na krzyżach wisiały łotry, a dzisiaj na łotrach wiszą krzyże...

Paweł88
Posty: 503
Rejestracja: 05-10-2005 21:22

XXV finał WOŚP

Post autor: Paweł88 » 11-01-2017 21:44

"Fragment z niezłej książki pewnego ćpuna, i co w związku z tym?"
Ostatnio zmieniony 11-01-2017 21:44 przez Paweł88, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19275
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

XXV finał WOŚP

Post autor: admin » 12-01-2017 01:12

"Zniesmacza mnie ta coroczna napierdzielanka i kreślenie linii podziałów, tu WOŚP, a tam katolicy czy inni pisowcy.
I tak zawsze kończyło się na zbieraniu pod kościelną bramą, a czasem i drzwiami. W sam dzień finału nie ma takich podziałów. Widać jak rozchodzi się fala serduszek i gdzie zapełniają się puszki.

Wczoraj Owsiak informował, że według zarówno zewnętrznych, jak i ich własnych badań, najczęściej popierają WOŚP właśnie wyborcy PiSu.

Odnowiciel wraca do tematu. Ofiarność na pokaz? Dajta spokój..."
Ostatnio zmieniony 12-01-2017 01:12 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

Paweł88
Posty: 503
Rejestracja: 05-10-2005 21:22

XXV finał WOŚP

Post autor: Paweł88 » 12-01-2017 01:24

"Wraca do tematu? I pomyśleć że miałem cię kiedyś za myślącego człowieka kościelny kmiocie. Bajeczki ewangelickie powinny lądować w innym temacie."
Ostatnio zmieniony 12-01-2017 01:24 przez Paweł88, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19275
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

XXV finał WOŚP

Post autor: admin » 12-01-2017 01:52

"Czyż wspomniana czystość zamiarów i powściągliwość w chwaleniu się ofiarnością, w działaniach na pokaz, nie są wartościami obiektywnie dobrymi?
Nie wiem w jakim systemie wartości można by je oceniać inaczej. Oceniasz?"
Ostatnio zmieniony 12-01-2017 01:52 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

Paweł88
Posty: 503
Rejestracja: 05-10-2005 21:22

XXV finał WOŚP

Post autor: Paweł88 » 12-01-2017 02:11

"Pytanie bardzo szerokie, szczególnie biorąc pod uwagę twoje podwójne standardy. Odpiszę w wątku o dyskusjach mitologicznych (religijnych)"
Ostatnio zmieniony 12-01-2017 02:11 przez Paweł88, łącznie zmieniany 1 raz.

rav
Posty: 1072
Rejestracja: 01-04-2015 09:00

XXV finał WOŚP

Post autor: rav » 12-01-2017 10:02

"
Zniesmacza mnie ta coroczna napierdzielanka i kreślenie linii podziałów, tu WOŚP, a tam katolicy czy inni pisowcy.
To już nie można krytycznego słowa powiedzieć o WOŚP-ie :-?
Ja bym tego nie nazwał napierdzielanką :-) przynajmniej ja staram się pokazać plusy i minusy tej zbiórki i fundacji, która połączona jest nierozerwalnie z "woodstockową napierdzielanką", a każdy mając swój rozum niech sam zadecyduje czy daje czy nie daje.

Nigdy nie usłyszałem, że KK nazwał Owsiaka złodziejem, bo pewnie już dawno miałby wytoczony proces sądowy :-) argumentacja jest zupełnie inna, więc piszmy prawdę i fakty.

I tak zawsze kończyło się na zbieraniu pod kościelną bramą, a czasem i drzwiami. W sam dzień finału nie ma takich podziałów. Widać jak rozchodzi się fala serduszek i gdzie zapełniają się puszki.
No właśnie, to jest zastanawiające, że Owsiak po pieniądze idzie, a raczej wysyła wolontariuszy pod Kościół, a na Woodstocku to Przystanek Jezus odsuwa coraz dalej poza teren festiwalu.
W ostatnich latach jednak doszło do spięć pomiędzy Jurkiem Owsiakiem i organizatorami Przystanku Jezus. Ewangelizatorzy byli odsuwani coraz dalej od centrum pola, na którym dział się Woodstock, aż w końcu zostali wyrzuceni poza teren festiwalu.
http://www.se.pl/rozrywka/kultura/przys ... 52793.html

Adminie, czy pisałeś coś o podziałach? :-)
Jak potrzeba pieniędzy, to nie ma podziałów, ale jak przystanek Jezus chcą urozmaicić Festiwal na Woodstocku, to już podziały się pojawiają?
Czy nie dziwne to :-?

Wczoraj Owsiak informował, że według zarówno zewnętrznych, jak i ich własnych badań, najczęściej popierają WOŚP właśnie wyborcy PiSu.
Czy to nie dobra wiadomość kto ma dobre serce i pomaga?
A wiele osób tak źle traktuje wyborców PiS-u. :-("
Ostatnio zmieniony 12-01-2017 10:02 przez rav, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ptasiorrr
Posty: 1653
Rejestracja: 22-08-2011 17:48

XXV finał WOŚP

Post autor: ptasiorrr » 12-01-2017 10:23

"Caritas zaskoczył. I udzielił poparcia dla WOŚP.
"Caritas Polska nie podejmuje żadnych działań przeciwko WOŚP, nie konkuruje z nią ani nie szuka porównań" - napisał dyrektor Caritas Polska ks. Marian Subocz. Według niego skala problemów społecznych i liczba osób potrzebujących wsparcia w Polsce jest ogromna. "Jest tu miejsce dla każdego, kto angażuje się w pomoc dla bliźniego" - dodał. Jak poinformował, "prosząc o szacunek i pokój", organizacja przekazała na aukcję WOŚP lampę oliwną w kształcie gołębia pokoju, wykonaną przez chrześcijan z Bliskiego Wschodu. Jednocześnie Caritas nie odcina się od akcji Caritas Ordynariatu Polowego Wojska Polskiego, ale podkreśla autonomię organizacji. Na oświadczenie zareagował Jurek Owsiak. "Caritas gra z Orkiestrą!" - napisał na Facebooku.
CZYTAJ WIĘCEJ
Na 14 stycznia Ministerstwo Obrony Narodowej zaplanowało pikniki ?Bezpieczna Polska?, podczas których zamierzało zbierać pod patronatem Caritasu pieniądze na pomoc chrześcijańskim rodzinom w Syrii. Wydarzenie miało być bezpośrednią konkurencją dla organizowanego w niedzielę Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. We wtorek wieczorem Caritas Polska odniósł się do planów resortu obrony, wyraźnie odcinając się od organizowanego przy udziale wojska pikniku.
Mimo prób zniechęcenia Polaków do WOŚP-u podejmowanych przez PiS, wciąż chętnie biorą oni udział w organizowanej przez Jurka Owsiaka imprezie i z roku na rok coraz hojniej wspierają jego działania. Teraz PiS postanowiło na własną rękę zbierać pieniądze dla potrzebujących.

Kancelaria Premiera i MON zapowiedział, że w nadchodzący weekend zorganizuje w 16 miastach kraju własną akcję charytatywną ?Bezpieczna Polska?, mającą na celu zbieranie pieniędzy na wsparcie rodzin chrześcijańskich w Syrii. Wydarzenie miało się odbyć przy udziale Caritas Ordynariatu Polowego Wojska Polskiego przy okazji powitania amerykańskich żołnierzy w Polsce.

Tymczasem Caritas Polska wydało oświadczenie, w którym wyraźnie odcina się od planów resortu obrony narodowej i pikników wojskowych. ?Zbiórka środków (...) współorganizowana jest przez Caritas Ordynariatu Polowego Wojska Polskiego. Caritas Polowa jest niezależną, autonomiczną organizacją? ? pisze CP w komunikacie.
Głos w sprawie planowanych przez PiS pikników zabrał także dziennikarz ojciec Grzegorz Kramer, który na swoim blogu napisał m.in.: ?Od 25 lat, w styczniu, gra Jurek Owsiak ze swoją Wielką Orkiestrą. Od lat jest zwalczany przez wiele środowisk. (...) Od lat Caritas daje do zrozumienia, że nie jest konkurencją WOŚP, ale pomagać trzeba w każdy możliwy sposób?. Kramer krytycznie wypowiada się także pod adresem władzy: ?W tym roku postanowiono wplątać do rozgrywki Caritas, ale jak się okazuje Caritas Ordynariatu Polowego. Przyszedł rozkaz ? żołnierze muszą działać. (...) Szkoda tylko, że kiedy władza mogła zrobić realne kroki na rzecz syryjskich rodzin (korytarze humanitarne) to tego nie zrobiła, a teraz te rodziny wykorzystuje się do rozgrywek z WOŚP?.

Tomasz Terlikowski
Wrzucając pięć, dziesięć albo i sto złotych do puszek WOŚP, angażując się w zbiórkę czy przekazując prezenty na licytację w istocie budujesz autorytet Jerzego Owsiaka. A on ten autorytet wykorzystuje nie tylko do budowania potęgi elit III RP (a robi to zupełnie otwarcie), co można by jeszcze wybaczyć, bowiem ludzie mają prawo do rozmaitych poglądów politycznych, ale także? - to jest już o wiele gorsze - do wspierania aborcji i eutanazji. Każda złotówka na wsparcie WOŚP, każdy kolejny sukces Owsiaka to wsparcie nie tylko dla niego, ale także dla promowanych przez niego idei. A te są obrzydliwe.


Edytowany przez ptasiorrr o 12-01-2017 - 13:37. "
Ostatnio zmieniony 12-01-2017 10:23 przez ptasiorrr, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiedyś na krzyżach wisiały łotry, a dzisiaj na łotrach wiszą krzyże...

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19275
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

XXV finał WOŚP

Post autor: admin » 12-01-2017 22:58

"
rav pisze:To już nie można krytycznego słowa powiedzieć o WOŚP-ie :-?
Ja bym tego nie nazwał napierdzielanką :-) przynajmniej ja staram się pokazać plusy i minusy tej zbiórki i fundacji, która połączona jest nierozerwalnie z "woodstockową napierdzielanką", a każdy mając swój rozum niech sam zadecyduje czy daje czy nie daje.
A po co? Przez te kilkanaście lat jeszcze nie wszystko zostało tu napisane? Coś się zmieniło?
Przed laty, zanim dotarł do nas facebook, gościłem tu oficjalne forum tarnobrzeskiego sztabu WOŚP. Chyba już wtedy temat się wyczerpał.

Chore jest finansowania służby zdrowia, cały system. Czy kiedyś przestaniemy wreszcie reformować ochronę zdrowia, bo dojdziemy do celu? Jaki jest ten cel? Na ten moment nikt go nie przedstawia, zatem nie wiemy jak do niego dążyć. Płacę dwie składki zdrowotne, czy to nie idiotyczne? Później jeszcze zrzucam się dobrowolnie na inkubator do szpitala, czy sprzęt do badania słuchu niemowlaków. Niezależnie od tego prezydent Tarnobrzega dorzucał według ED kolejne nasze 10.000 zł do organizacji finału. Żeby chociaż później wszystko było dostępne i już bez pieniędzy. Płacimy zatem kolejny raz i kolejny, ale czy po tym jesteśmy zawsze zadowoleni? Zrzucamy się na inne fundacje celowe, na nierefundowane lekarstwa, niedostępną operację itd. To jest problem systemowy, a WOŚP, nie bądźmy naiwni, go nie rozwiązuje.
A pamiętacie finał w Gorzycach? Echo pisało o koszcie 25 tys. i zebranych bodajże 23,5 tys. Ile dorzucił powiat, ile mieli dać radni.
Jamal był, dobra zabawa była, ale gdzie sens całej akcji?

Ale widzę w tej akcji wiele bezdyskusyjnych pozytywów! Niesamowite zaangażowanie młodzieży, profesjonalna organizacja, nauka pracy grupowej, szkolenia, budowa struktury, podział zadań, organizacja imprezy, idea wolontariatu, nowe kontakty. To się przydaje i procentuje w przyszłości. Choćby dlatego warto, bo nie każdy musi być harcerzem, strzelcem czy bielanką. Spróbuj rav dostrzec chociaż te pozytywy :-)"
Ostatnio zmieniony 12-01-2017 22:58 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ptasiorrr
Posty: 1653
Rejestracja: 22-08-2011 17:48

XXV finał WOŚP

Post autor: ptasiorrr » 13-01-2017 10:46

"Ciekawe dlaczego pikniki wojskowe odbywają się własnie w ten weekend? Zbiórka na szczytny cel, nie ma co."
Ostatnio zmieniony 13-01-2017 10:46 przez ptasiorrr, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiedyś na krzyżach wisiały łotry, a dzisiaj na łotrach wiszą krzyże...

rav
Posty: 1072
Rejestracja: 01-04-2015 09:00

XXV finał WOŚP

Post autor: rav » 13-01-2017 11:38

"
A po co?
Myślałem, że forum po to jest, żeby dyskutować na różne, w tym bieżące tematy.
Po co? Po to, żeby np. dobre chwalić, a złe ganić.
Dostrzegam plusy, ale niestety dostrzegam i minusy.
Dostrzegam wielką wartość jaką jest religia katolicka i doceniam wielu kapłanów, ale jak zapewne zauważyłeś widzę też zakłamanie wielu katolików, a niekiedy i samych księży i często wstyd mi za nas - katolików.
Jeżeli nie popieram zła które dzieje się wśród katolików, to nie mogę popierać zła, które dzieje się tam co nazywam "ciąg dalszy WOŚP-u"?
Przez te kilkanaście lat jeszcze nie wszystko zostało tu napisane?
Nie wiem, nie śledziłem wtedy tych wpisów a wiele osób na forum jest nowych.
Coś się zmieniło?
Nie analizowałem tego pod tym kątem.
Chyba już wtedy temat się wyczerpał.
Skoro akcja jest aktualna to i temat jest aktualny.
Spróbuj rav dostrzec chociaż te pozytywy
Dostrzegam te pozytywy, które przedstawiłeś, a czy Ty dostrzegasz te minusy, które ja przedstawiłem?


Nie podoba mi się piętnowanie ludzi, którzy mając prawo wyboru nie wspomagają WOŚP-u.
Czy widziałeś kiedykolwiek organizację, fundację czy stowarzyszenie, które robiąc jakąś akcję charytatywną oficjalnie podaje do wiadomości publicznej osoby, firmy czy inne instytucje, które nie chciały wspomóż danej akcji?
Właśnie dziś w necie pojawiło się kolejne potępienie publicznej osoby, która odmówiła przekazania jakiegoś przedmiotu na licytację.
To jest wstrętne!
Bo to jak widać często jest przymus, a może nawet podchodzi pod szantaż!
Nie będę podawał linku, bo nie chcę brać udziału w tym potępieniu tej konkretnej osoby, która traci prawo wyboru. Jeżeli chcesz podam Ci na priv.
A pamiętacie finał w Gorzycach? Echo pisało o koszcie 25 tys. i zebranych bodajże 23,5 tys. Ile dorzucił powiat, ile mieli dać radni.
Jamal był, dobra zabawa była, ale gdzie sens całej akcji?
Czy Ty to nazywasz "profesjonalną organizacją"?
Jeżeli przekładanie, a niekiedy dokładanie z jednej kieszenie do drugiej jest nazywane akcją charytatywną, to czy mam prawo sam zadecydować czy chcę to sponsorować?
Czy to nie bywa niekiedy przerostem formy nad treścią?

Nie zrozum mnie źle, ja nie potępiam WOŚP-u, ja po prostu mam wiele wątpliwości.
Podczas takich dyskusji kilka wątpliwości częściowo zostało rozwiane, ale nadal wiele pozostaje.
Mam nadzieję i oczekuję tego od Was, że to iż piszę, że nie wrzucę do puchy nie stanie się przyczyną, że będę przez Was potępiany.
Jak ja nie potępiam nikogo z Was, że ktoś nie kupi świecy wigilijnej czy baranka wielkanocnego z Caritasu."
Ostatnio zmieniony 13-01-2017 11:38 przez rav, łącznie zmieniany 1 raz.

wou
Posty: 533
Rejestracja: 10-07-2008 15:40

XXV finał WOŚP

Post autor: wou » 13-01-2017 13:43

"WOŚP razem z Woodstockiem to są tak samo katolickie projekty jak Caritas, bo tworzy je ten sam naród. Główna różnica polega na tym, że na WOŚPie nic nie zarabia Watykan, i o to jest cały raban, że mniej kasy na tacy ląduje, że czują się okradani (!) kwestowaniem pod kościołami. Odpaliłby Owsiak prowizję to sam Rydzyk co roku wysyłałby na ulice zastępy moherów z puszkami i wystrzeliwał z własnego tyłka światełko do nieba, taka prawda. Chytre dziady! Organizowanie w tym roku alternatywnej imprezy dzień przed wielkim finałem, żeby "osłabić portfele" i przygasić zablokowaniem udziału żołnierzy, jest na to najlepszym dowodem. O nic więcej tu nie chodzi - kasa, kasa, kasa.

@rav
Ja Ciebie nie potępiam za niewrzucanie do puchy, tylko za to że głośno wyrażasz, jak to mówisz, wątpliwości nt. ekstremalnie pożytecznej i pozytywnej inicjatywy, od 25 lat światełka w tunelu naszej postsowieckiej, wciąż ponurej i pełnej nieufności rzeczywistości, jednocześnie milcząc nt satanicznych wybryków kleru. Stosujesz podwójne standardy. Prędzej skrytykujesz Woodstock (jakby było w nim coś złego) niż błogosławienie rasistom i neonaziolom przez księży na Jasnej Górze. A to że główny problem z Owsiakiem itd jaki masz to krisznowcy, eutanazja i aborcja, znaczy że prowadzisz wojnę religijną - i to z katolikami! Co jest wg mnie po prostu śmieszne i durne.

Ale odważne, kulturalne i twarde dyskutowanie - szanuję!

WOŚP to jest doskonały przykład synergii. To nie jest tylko kwesta z fajerwerkami i wielka impreza. To jest tylko 20%. W 80% to budowanie wspólnoty, społecznego zaufania, solidarność w szczytnym celu i miliony pozytywnych doświadczeń i wspomnień. To jest bardziej chrześcijańskie niż Kościół Katolicki :> I to w 100% made in Poland! Sabotowanie tego projektu przez kaczystów to jest kolejny front zdrady interesu Polski.

Owsiak to pomnikowa postać, będą jeszcze dzieci chodzić do szkół pod jego patronatem, a młodzież żłopała tanie wino na skwerach jego imienia, i to jest piękne ;)

OK, tyle mam do powiedzenia w tym temacie. Jako że głównym celem w całej kweście jest wychowywanie wolontariuszy ale puszki to jednak dla mnie kontenery pewnego ryzyka, to obieram następującą strategię: wrzucam drobniaki do tylu puszek ilu się uda, a grubszy przelew prosto do Fundacji, o. A wy - róbta co chceta! ;)"
Ostatnio zmieniony 13-01-2017 13:43 przez wou, łącznie zmieniany 1 raz.

tarnobrzezanin1234
Posty: 299
Rejestracja: 21-12-2015 15:41

XXV finał WOŚP

Post autor: tarnobrzezanin1234 » 13-01-2017 14:41

"Chyba wezmę przykład z tego gościa co to napisał i ja też założę fundację.
Będziecie wpłacać na szczytny cel?
Poczytajcie.
Wiecie co...? Tak sobie pomyślałem, że ja chyba założę jakąś własną fundację dobroczynną. Na przykład: Wielonarodowa Organizacja Światowego Pokoju, w skrócie - WOŚP. Prezesem tej fundacji będę: Ja. Decyzje będzie podejmował, kierujący się demokratycznymi zasadami, specjalnie powołany w tym celu zarząd w składzie: Ja.

Fundacja będzie miała w założeniu dbać o to, żeby na świecie panował pokój. Czy może być jakiś piękniejszy, bardziej altruistyczny cel...? A jak Moja fundacja zamierza ten cel osiągnąć? A gówno was to obchodzi, nie wasz zasmarkany interes. Wy macie tylko wpłacać forsę na numer konta który podam i o nic nie pytać. Ciekawscy się znaleźli, cholera jasna. Ciekawość to pierwszy stopień do piekła. Wiedzieć to każdy by chciał, a wpłacać ni ma komu! : /

No ale dobra już, dobra. Skoro tak bardzo ciśniecie, to uchylę rąbka tajemnicy. Chociaż nie muszę. Ale znajcie Moją łaskę. Jednym z Moich głównych obowiązków będzie dbanie o księgowość i liczenie hajsu który będziecie mi masowo wpłacali. Ale w każdym miesiącu poświęcę godzinę na udzielanie wywiadów, adorowanie Mnie za Moje Dobre Serduszko i całowanie Mnie w rękę przez ustawiony pod Moją fundacją tłum (który za każdym razem będzie pojawiać się spontanicznie).

Jeśli wolontariusze będą chcieli pomóc Mojej fundacji i zbierać pieniążki do puszek, nie widzę problemu. Oczywiście nie za darmo - ale drogo im za tę przyjemność nie policzę, dogadamy się. Do każdej puszki naleję trochę wody i wrzucę po kilka piranii, żeby jakiś mały złodziejaszek nie pchał tam łapsk po nie swoje pieniądze, hehe.

Z każdych (podkreślam: Z KAŻDYCH!) dziesięciu tysięcy euro wpłaconych na konto mojej fundacji, jedną złotówkę przeznaczę na tacę. W intencji światowego pokoju. A co z resztą wpłaconych pieniędzy?

Znowu zaczynacie...? -_-

Przecież chyba lepiej przeznaczać jedną złotówkę na światowy pokój niż nie pomagać wcale, nie?! -_- Źle mówię?! Ci, którzy sami nie pomagają zachować pokoju na świecie, nie mają prawa Mnie krytykować. B|

I w ogóle, nie drażnijcie Mnie, bo jak jeszcze raz usłyszę pytanie o faktury to wejdę na stół (jak taki jeden), i zacznę dramatycznym, teatralnym tonem krzyczeć na was tymi samymi słowami co on, cytuję: ,,Ludzie, ZWARIOWALIŚCIE...?! ZWARIOWALIŚCIE?! Oszaleliście?! Polska, oszaleliście?! Nie dość, że tracimy marki, straciliśmy ,,Solidarność", ludzie na świecie myślo, że to się zaczęło w Berlinie, chcecie mówić, że my chowamy pieniądze...? POCHRZANIŁO WAS?! Gdzie, powiedzcie gdzie chowam te pieniądze! Zróbcie coś dla innych (w przypadku mojej fundacji: dla światowego pokoju), a wtedy będziecie mieć możliwość mówienia o tym, co może zrobić inna osoba."

I już. Szach mat. B| Wpłacać i nie marudzić...! :* A jak nie wpłacicie i wybuchnie wojna, to potem pretensje miejcie tylko do siebie.


Wiadomo, że gość trochę przesadził ale wystarczy zamienić tylko kilka drobiazgów i sprawa staje się odrobinę inna, a może trochę jasniejsza.



Edytowany przez tarnobrzezanin1234 o 13-01-2017 - 13:53. "
Ostatnio zmieniony 13-01-2017 14:41 przez tarnobrzezanin1234, łącznie zmieniany 1 raz.

marchru
Posty: 188
Rejestracja: 28-12-2005 22:30

XXV finał WOŚP

Post autor: marchru » 13-01-2017 19:47

"Myślę, że gdyby Owsiakowi bardziej zależało na pomocy ludziom to powinien zrzec się wszelkich powiązań z orkiestrą i przekazać cały projekt komuś innemu.
Tzn. chciałbym aby tak się stało.
Jeśli coś aż tak dzieli to nie ma sensu tego ciągnąć, to nie polityka.

Jak ktoś chce festiwal muzyczny to niech założy sobie oddzielną niezależną fundację."
Ostatnio zmieniony 13-01-2017 19:47 przez marchru, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ptasiorrr
Posty: 1653
Rejestracja: 22-08-2011 17:48

XXV finał WOŚP

Post autor: ptasiorrr » 13-01-2017 20:52

"
Myślę, że gdyby Owsiakowi bardziej zależało na pomocy ludziom to powinien zrzec się wszelkich powiązań z orkiestrą i przekazać cały projekt komuś innemu.
Komu?"
Ostatnio zmieniony 13-01-2017 20:52 przez ptasiorrr, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiedyś na krzyżach wisiały łotry, a dzisiaj na łotrach wiszą krzyże...

andriu81
Posty: 1797
Rejestracja: 29-05-2010 03:51

XXV finał WOŚP

Post autor: andriu81 » 14-01-2017 00:55

"dyskusja trwa w najlepsze.Nie czytam tego,ale tak się zastanawiam...Finał w niedzielę,a tymczasem zero informacji w lokalnych mediach na takie proste pytanie: jak się zarejestrowac jako wolontariusz,u kogo,do kiedy,w jaki sposób?Oczywiście jest już za późno,bo sobota.Ale skoro tyle czasu dyskutujecie,to czemu nikt nie raczył napisać?Gdzie mam szukać info,na stronach organizacji,na które nigdy nie wchodzę na co dzień,bo nie mam znajomości,proste? No własnie ..."
Ostatnio zmieniony 14-01-2017 00:55 przez andriu81, łącznie zmieniany 1 raz.

tarnobrzezanin1234
Posty: 299
Rejestracja: 21-12-2015 15:41

XXV finał WOŚP

Post autor: tarnobrzezanin1234 » 14-01-2017 08:42

"Jak nie czytasz to skąd wiesz, ze nie jest napisane? :-D
Nie obraź się adriu, ale skoro miałby być taki nie potrafiący znaleźć podstawowych informacji wolontariusz, to może lepiej, ze nie jesteś.
Kiedy przestaniesz się użalać na tym forum?"
Ostatnio zmieniony 14-01-2017 08:42 przez tarnobrzezanin1234, łącznie zmieniany 1 raz.

andriu81
Posty: 1797
Rejestracja: 29-05-2010 03:51

XXV finał WOŚP

Post autor: andriu81 » 14-01-2017 10:54

"Typowy złośliwiec forumowy,ale nie jesteś jedyny,dobrze że na tym forum jest niewiele złośliwych osób.
Po prostu nie szukałem nic,liczę że forum będzie dostatecznym źródłem informacji,gdy zajdzie potrzeba.Nie mam czasu na szperanie po mediach,mam inne zajęcia proste i oczywiste.Po drugie,to czy ja chcę to czy tamto zależy od tego czy będę najpierw wiedział ,a potem znajdę chęć i czas.
To jest właśnie bolączka tego miasta,że wszystko jest takie rozsypane,że nie idzie się nic dowiedzieć gdy przyjdzie co do czego."
Ostatnio zmieniony 14-01-2017 10:54 przez andriu81, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ