Tarnobrzeskie BANKI

Komentarze do aktualności. Podziel się informacją, dodaj temat do dyskusji.
latacz
Posty: 418
Rejestracja: 01-07-2011 01:05

Tarnobrzeskie BANKI

Post autor: latacz » 08-05-2017 16:26

"Czy jeszcze istnieje w Tarnobrzegu Bank mający u nas swój oddział a nie punkt Bankowy? Nie piszę o PKO BP i PKO SA.
Chodzi mi o rozsądny bank, który obsługuje przedsiębiorstwa za pomocą dedykowanego opiekuna."
Ostatnio zmieniony 08-05-2017 16:26 przez latacz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
dominik267
Posty: 724
Rejestracja: 04-03-2014 01:20

Tarnobrzeskie BANKI

Post autor: dominik267 » 08-05-2017 23:24

"W BZWBK przydzielany jest opiekun klienta."
Ostatnio zmieniony 08-05-2017 23:24 przez dominik267, łącznie zmieniany 1 raz.

looxoos
Posty: 132
Rejestracja: 26-09-2009 00:21

Tarnobrzeskie BANKI

Post autor: looxoos » 08-05-2017 23:57

"
latacz pisze:Czy jeszcze istnieje w Tarnobrzegu Bank mający u nas swój oddział a nie punkt Bankowy? Nie piszę o PKO BP i PKO SA.
Chodzi mi o rozsądny bank, który obsługuje przedsiębiorstwa za pomocą dedykowanego opiekuna.
A co konkretnie potrzebujesz, Moze cos doradzę?
Jezeli jestes malym przedsiębiorcą, to wiekszosc spraw powinieneś móc zalatwic przez alternatywne kanały.
Jak posiadasz większą firme, to prawie kazdy bank zapewni ci dedykowanego opiekuna."
Ostatnio zmieniony 08-05-2017 23:57 przez looxoos, łącznie zmieniany 1 raz.

latacz
Posty: 418
Rejestracja: 01-07-2011 01:05

Tarnobrzeskie BANKI

Post autor: latacz » 09-05-2017 09:29

"http://kontofirmowe24.pl/konto-firmowe-ranking.html
BZWBK jest na 13 miejscu w znalezionym przeze mnie linku. Jak już zmieniać bank to na lepszy. Chodzi mi ogólnie o pomoc doradcy, który mógłby przygować wniosek, przypomnieć termin, podpowiedzieć co jest lepsze a co gorsze w moim indywidualnym przypadku. Jestem małym przedsiębiorcą zatrudniam tuż powyżej 10 pracowników."
Ostatnio zmieniony 09-05-2017 09:29 przez latacz, łącznie zmieniany 1 raz.

looxoos
Posty: 132
Rejestracja: 26-09-2009 00:21

Tarnobrzeskie BANKI

Post autor: looxoos » 09-05-2017 19:26

"
latacz pisze:http://kontofirmowe24.pl/konto-firmowe-ranking.html
BZWBK jest na 13 miejscu w znalezionym przeze mnie linku. Jak już zmieniać bank to na lepszy. Chodzi mi ogólnie o pomoc doradcy, który mógłby przygować wniosek, przypomnieć termin, podpowiedzieć co jest lepsze a co gorsze w moim indywidualnym przypadku. Jestem małym przedsiębiorcą zatrudniam tuż powyżej 10 pracowników.
Ja bym jednak polecał bank taki, w którym pracownicy obsługi nie zmieniają się co 12 mcy.
Z przygotowaniem wniosku przez pracownika banku moze byc problem, bo generalnie nie wolno im tego robic. Gdyby w przyszlosci cos poszlo "nie tak" z kredytem i bank by mial o cos pretensje (np o brak realizacji zalozen finansowych), to powiesz, ze to pracownik ci tak sporządził dokumenty, ...pracownika wyleją z roboty, bank by byl w malo komfortowej sytuacji...a i ty i tak ostatecznie byś poniósł konsekwencje.
Owszem, pracownik moze ci doradzic co i jak mniej wejcej zrobic, jak ulozyc finansowanie aby bylo najnajbardziej korzystne w twoim przypadku...ale o pomoc w opracowaniu wniosku musisz zwrócić sie do firmy kub osoby ktora sie tym zajmuje...najczesciej zrobi ci to firma, ktora prowadzi ci sprawy ksiegowe.

Jezeli chodzi o Tbg to pomimo wszystkiego polece Ci PKO Bank Polski...
Od wielu lat Ci sami pracownicy na firmach... ludzi poznasz i bedziesz spotykał na ulicy...jak cos zawalą,.. to beda mieli prolem, bo będą musieli uciekać na druga stronę ulicy ;)
Pekao SA... nie znam.. BZWBK ...nawet ok...ale tam byla duza rotacja pracowników ... resztę mozna sobie darować."

ODPOWIEDZ