Nie dla spalarni śmieci nad Jeziorem Tarnobrzeskim

Komentarze do aktualności. Podziel się informacją, dodaj temat do dyskusji.
jamWilhelm
Posty: 1148
Rejestracja: 30-04-2005 04:18

Re: Nie dla spalarni śmieci nad Jeziorem Tarnobrzeskim

Post autor: jamWilhelm » 09-09-2023 15:38

szkoda, że nie ma tu opcji dawania lajka

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19390
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Nie dla spalarni śmieci nad Jeziorem Tarnobrzeskim

Post autor: admin » 09-09-2023 22:08

norweski_leśny pisze:
09-09-2023 13:53
Jaki problem np. zbudować zakład z zielonym dachem i ścianami pokrytymi roślinnością. Co nam się zmieni w widoku nad jeziorem? No właściwie nic bo budynek będzie lekko wystawał ponad ścianę obecnej zieleni od strony strefy. A przy zielonym dachu i ścianach to będziemy widzieć tylko kolejną górkę, wzniesienie.
Przedstawiciel FCC nie mówił co prawda o zielonym dachu, ale sam budynek ma być pomalowany w połączenie niebieskiego i zieleni, przez co ma nawiązywać do otoczenia i mało rzucać się w oczy. Wracając do wątpliwości czy do systemu śmieciowego ma trafić tylko czynsz dzierżawny, czy również podatek od nieruchomości, to prawdę mówiąc odroczony mocno temat. Czynsz może się pojawić już wkrótce i trafić do systemu od razu. Podatek od nieruchomości pojawi się głównie po postawieniu budowli, czyli za parę lat. A wtedy o przeznaczeniu środków może decydować już ktoś inny.

dino
Posty: 2002
Rejestracja: 02-09-2016 15:08

Re: Nie dla spalarni śmieci nad Jeziorem Tarnobrzeskim

Post autor: dino » 10-09-2023 20:48

Żałosne.
Jak TANIO można was kupić.
Śmieszne 5 milionów złotych i już gardłujecie za spalarnią.
140 złotych na mieszkańca.
Na rok.

Przypominam, że od nowego roku dziecko będzie miało 800 złotych.
Miesięcznie.

A wy za 12 złotych się sprzedacie.
W internecie jakiejś międzynarodowej korporacji?
Za 12 złotych?
Tani jesteście.

Zamierzacie tam pracować?
Albo wysłać własne dzieci do pracy tam?

To nie tylko kwestia budynku.
I nie tylko terenu.
To setki pociągów toczących się że śmieciami w ciągu roku.
To tysiące ciężarówek.
Ciul wie z czym.

Nie mieliśmy co prawda high-tech ale setki inżynierów pracowało w SIARKOPOLU przy wydobyciu i przetwarzaniu siarki.

Teraz za to będziemy mieć przemysł likwidacji śmieci.
Szczyt postępu!
Za śmieszne 12 złotych na mieszkańca.

Tanio was można kupić.
W czerwcu 2003 roku miałem rację, by NIE WCHODZIĆ do EuroSowietów.
W maju 2020 miałem rację, że pandemia, to tresura.
W kwietniu 2022 miałem racje, by nie pomagać bezwarunkowo Ukrainie.
Jak będzie w 2024?

A1313
Posty: 2293
Rejestracja: 24-09-2006 12:29

Re: Nie dla spalarni śmieci nad Jeziorem Tarnobrzeskim

Post autor: A1313 » 10-09-2023 21:07

dino pisze:
10-09-2023 20:48
Żałosne.
Jak TANIO można was kupić.
Śmieszne 5 milionów złotych i już gardłujecie za spalarnią.
140 złotych na mieszkańca.
Na rok.

Przypominam, że od nowego roku dziecko będzie miało 800 złotych.
Miesięcznie.

A wy za 12 złotych się sprzedacie.
W internecie jakiejś międzynarodowej korporacji?
Za 12 złotych?
Tani jesteście.

Zamierzacie tam pracować?
Albo wysłać własne dzieci do pracy tam?

To nie tylko kwestia budynku.
I nie tylko terenu.
To setki pociągów toczących się że śmieciami w ciągu roku.
To tysiące ciężarówek.
Ciul wie z czym.

Nie mieliśmy co prawda high-tech ale setki inżynierów pracowało w SIARKOPOLU przy wydobyciu i przetwarzaniu siarki.

Teraz za to będziemy mieć przemysł likwidacji śmieci.
Szczyt postępu!
Za śmieszne 12 złotych na mieszkańca.

Tanio was można kupić.
Bylem w 2 spalarniach na dniu otwartym, bylem z dziećmi, bylem min w Kopenhaskiej spalarni. Smrodu, szczurów ,syfu nie widziałem.
Pociągów z syfem, hałd śmieci podobnie.
Czy bylem na wycieczce pokroju Korei i dawnego ZSRR?
Czy jak?
To ze segregacja nie działa, organy kontrolne nie funkcjonują, prawo jest pobłażliwe to wina inwestora?

Serio
Posty: 690
Rejestracja: 16-12-2020 20:47

Re: Nie dla spalarni śmieci nad Jeziorem Tarnobrzeskim

Post autor: Serio » 10-09-2023 23:22

A1313 pisze:
10-09-2023 21:07
dino pisze:
10-09-2023 20:48
Żałosne.
Jak TANIO można was kupić.
Śmieszne 5 milionów złotych i już gardłujecie za spalarnią.
140 złotych na mieszkańca.
Na rok.

Przypominam, że od nowego roku dziecko będzie miało 800 złotych.
Miesięcznie.

A wy za 12 złotych się sprzedacie.
W internecie jakiejś międzynarodowej korporacji?
Za 12 złotych?
Tani jesteście.

Zamierzacie tam pracować?
Albo wysłać własne dzieci do pracy tam?

To nie tylko kwestia budynku.
I nie tylko terenu.
To setki pociągów toczących się że śmieciami w ciągu roku.
To tysiące ciężarówek.
Ciul wie z czym.

Nie mieliśmy co prawda high-tech ale setki inżynierów pracowało w SIARKOPOLU przy wydobyciu i przetwarzaniu siarki.

Teraz za to będziemy mieć przemysł likwidacji śmieci.
Szczyt postępu!
Za śmieszne 12 złotych na mieszkańca.

Tanio was można kupić.
Bylem w 2 spalarniach na dniu otwartym, bylem z dziećmi, bylem min w Kopenhaskiej spalarni. Smrodu, szczurów ,syfu nie widziałem.
Pociągów z syfem, hałd śmieci podobnie.
Czy bylem na wycieczce pokroju Korei i dawnego ZSRR?
Czy jak?
To ze segregacja nie działa, organy kontrolne nie funkcjonują, prawo jest pobłażliwe to wina inwestora?
Przypominają mi się słowa mieszkańca Ocić: "Ja wam mogę nawet dopłacać, ale nie chcę tu spalarni, zdrowie nie ma ceny".

Roman90
Posty: 100
Rejestracja: 19-10-2020 09:37

Re: Nie dla spalarni śmieci nad Jeziorem Tarnobrzeskim

Post autor: Roman90 » 11-09-2023 15:12

A1313 pisze:
10-09-2023 21:07
dino pisze:
10-09-2023 20:48
Żałosne.
Jak TANIO można was kupić.
Śmieszne 5 milionów złotych i już gardłujecie za spalarnią.
140 złotych na mieszkańca.
Na rok.

Przypominam, że od nowego roku dziecko będzie miało 800 złotych.
Miesięcznie.

A wy za 12 złotych się sprzedacie.
W internecie jakiejś międzynarodowej korporacji?
Za 12 złotych?
Tani jesteście.

Zamierzacie tam pracować?
Albo wysłać własne dzieci do pracy tam?

To nie tylko kwestia budynku.
I nie tylko terenu.
To setki pociągów toczących się że śmieciami w ciągu roku.
To tysiące ciężarówek.
Ciul wie z czym.

Nie mieliśmy co prawda high-tech ale setki inżynierów pracowało w SIARKOPOLU przy wydobyciu i przetwarzaniu siarki.

Teraz za to będziemy mieć przemysł likwidacji śmieci.
Szczyt postępu!
Za śmieszne 12 złotych na mieszkańca.

Tanio was można kupić.
Bylem w 2 spalarniach na dniu otwartym, bylem z dziećmi, bylem min w Kopenhaskiej spalarni. Smrodu, szczurów ,syfu nie widziałem.
Pociągów z syfem, hałd śmieci podobnie.
Czy bylem na wycieczce pokroju Korei i dawnego ZSRR?
Czy jak?
To ze segregacja nie działa, organy kontrolne nie funkcjonują, prawo jest pobłażliwe to wina inwestora?
Też byłem w spalarni w krk i pod we Wiedniu w centrum miasta wyglądało bardzo czystko.

Roman90
Posty: 100
Rejestracja: 19-10-2020 09:37

Re: Nie dla spalarni śmieci nad Jeziorem Tarnobrzeskim

Post autor: Roman90 » 11-09-2023 15:37

admin pisze:
08-09-2023 18:17
FCC obudziło się z "akcją informacyjną" na tydzień przed referendum.

Dziś można posłuchać wywiadu z Kamilem Szymikiem na stronie radia Leliwa:

https://leliwa.pl/rozmowa-z-przedstawic ... rnobrzega/

Można też na TVL obejrzeć rozmowę z Norbertem Mastalerzem, reprezentującym komitet referendalny, i tym samy Kamilem Szymikiem z FCC:



To co najistotniejsze, to określenie kwot, czyli 3 mln zł rocznie za dzierżawę działki i ponad 2 mln zł rocznie z podatku od nieruchomości. O ile jednak, jeszcze niedawno była mowa o dorzuceniu obydwu tych kwot do systemu śmieciowego, to teraz p. Szymik twierdzi, że tylko kwota z czynszu obniżałaby opłaty za nasze śmieci, o około 7 zł miesięcznie od osoby. Coś tu nie gra.

Już znalazłem, co dokładnie nie gra.
24 kwietnia tego roku prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek obiecywał, że do systemu śmieciowego trafią zarówno środki z dzierżawy działki, jak i z podatku od nieruchomości. Teraz p. Szymik mówi tylko o środkach dzierżawy, twierdząc, że podatek od nieruchomości wpadnie już do budżetu miasta. Różnica bardzo duża, bo gdyby całość poszła do systemu śmieciowego, to ceny spadłyby nie o 7, ale o kilkanaście złotych.

Wypowiedź prezydenta tutaj:

https://www.youtube.com/live/2snYXKKjKv ... uB3&t=1191

Kto mówi prawdę?
Ale panu Norbertowi najbardziej zależy na wartości działek nad jeziorem bo jemu i jego kolegą na tym zależy. Bardzo słabo norbert wygląda. To jest tylo i wyłącznie próba zdobycia rozgłosu przed wyborami.

1967
Posty: 196
Rejestracja: 08-08-2018 19:00

Re: Nie dla spalarni śmieci nad Jeziorem Tarnobrzeskim

Post autor: 1967 » 11-09-2023 16:07

Te trzy miliony to są ochłapy dla biedaków. Prawdziwy zysk będzie transferowany za granice, a gdyby spółka była zarejestrowana u nas to gmina miałaby przynajmniej podatek CIT jak Stalowa Wola lub Połaniec.W Austrii będzie bogato i ekologicznie, do nas będą zjeżdżały samochody z odpadami z całego kraju, a może i Europy przez kolejne kilkadziesiąt lat. Oby też przypadkiem nie spalali podsuszonych odpadów ściekowych bo oczyszczalniom coraz trudniej zagospodarowywać takie osady. Głupota w Tarnobrzegu nie zna granic.

jamWilhelm
Posty: 1148
Rejestracja: 30-04-2005 04:18

Re: Nie dla spalarni śmieci nad Jeziorem Tarnobrzeskim

Post autor: jamWilhelm » 12-09-2023 16:10

„Skandaliczna wycena działek” „czyj interes jest reprezentowany przy sprzedaży działek, mieszkańców Tarnobrzega czy…”’ mówi gość, który kupił działki nad jeziorem, chyba za swojej prezydentury? :) Szczyt hipokryzji
„Czy fimra FCC jest wiarygodna?”
A czy Pan Norbert jest wiarygodny?!
Kabaret

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19390
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Nie dla spalarni śmieci nad Jeziorem Tarnobrzeskim

Post autor: admin » 12-09-2023 17:56

Cytaty, a tutaj cała konferencja.



Zastanawiam się, kto robił za Pipę, chyba trochę ciepło było w tym kostiumie. Brakuje na konferencji Bogusława Potańskiego. Może to on?

A co do części wpływów, która miałaby być ostatecznie przekazywana na wsparcie systemu śmieciowego, to mam już odpowiedź z urzędu. Mam odpowiedź, co nie znaczy, że znam odpowiedź.

https://www.tarnobrzeg.info/2023/09/12/ ... ieciowego/

dino
Posty: 2002
Rejestracja: 02-09-2016 15:08

Re: Nie dla spalarni śmieci nad Jeziorem Tarnobrzeskim

Post autor: dino » 12-09-2023 18:38

pozwoli obniżyć opłaty dla mieszkańców o 30 procent. Oznacza to około 336 złotych oszczędności rocznie dla czteroosobowej rodziny.

Po raz kolejny przypominam: od nowego roku dziecko będzie miało 800 zł.
Miesięcznie.
Czy 9 tysięcy 600 złotych rocznie.
Przy 2 dzieci - tak jak to bierze pod uwagę Urząd Miasta - będzie to 19 tysięcy 200 złotych.


Ale z odpowiedzi wynika również, że NIEKTÓRZY chcą się sprzedać za dużo mniejsze pieniądze niż myślałem.
Za 7,62 zł miesięcznie.
W czerwcu 2003 roku miałem rację, by NIE WCHODZIĆ do EuroSowietów.
W maju 2020 miałem rację, że pandemia, to tresura.
W kwietniu 2022 miałem racje, by nie pomagać bezwarunkowo Ukrainie.
Jak będzie w 2024?

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19390
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Nie dla spalarni śmieci nad Jeziorem Tarnobrzeskim

Post autor: admin » 13-09-2023 20:24

Farma trolli atakuje. Czyżby tym razem ktoś przesadził? Komentarze zniknęły.

https://www.tarnobrzeg.info/2023/09/13/ ... -spalarni/

dino
Posty: 2002
Rejestracja: 02-09-2016 15:08

Re: Nie dla spalarni śmieci nad Jeziorem Tarnobrzeskim

Post autor: dino » 13-09-2023 21:12

Małe podsumowanie:

- spalarni potrzeba śmieci z mniej więcej 10-15 powiatów,
- śmieci będą wożone przez Tarnobrzeg koleją i ciężarówkami,
- możliwe, że będą sprowadzane z zagranicy - na tym też można zarobić,
- część śmieci będzie okresowo leżała w Machowie - musi być nadwyżka, by zapewnić funkcjonowanie ciągu technologicznego bez przerw i oczekiwania na dostawę,
- i do tego nikt się nie zadeklarował, że chciałby tam pracować,
- i nikt nie zadeklarował, że wyśle tam do pracy swoje dzieci,
- czyli potrzebujemy kolejnych imigrantów z zagranicy,
- czyli zakład nie spełnia naszych aspiracji i w żadnym stopniu nie powstrzyma emigracji z Tarnobrzega.

a to wszystko za potencjalny zysk miesięczny 7,62 zł.

Dziękuję!
Wolę zapłacić.
W czerwcu 2003 roku miałem rację, by NIE WCHODZIĆ do EuroSowietów.
W maju 2020 miałem rację, że pandemia, to tresura.
W kwietniu 2022 miałem racje, by nie pomagać bezwarunkowo Ukrainie.
Jak będzie w 2024?

A1313
Posty: 2293
Rejestracja: 24-09-2006 12:29

Re: Nie dla spalarni śmieci nad Jeziorem Tarnobrzeskim

Post autor: A1313 » 13-09-2023 21:16

dino pisze:
13-09-2023 21:12
Małe podsumowanie:

- spalarni potrzeba śmieci z mniej więcej 10-15 powiatów,
- śmieci będą wożone przez Tarnobrzeg koleją i ciężarówkami,
- możliwe, że będą sprowadzane z zagranicy - na tym też można zarobić,
- część śmieci będzie okresowo leżała w Machowie - musi być nadwyżka, by zapewnić funkcjonowanie ciągu technologicznego bez przerw i oczekiwania na dostawę,
- i do tego nikt się nie zadeklarował, że chciałby tam pracować,
- i nikt nie zadeklarował, że wyśle tam do pracy swoje dzieci,
- czyli potrzebujemy kolejnych imigrantów z zagranicy,
- czyli zakład nie spełnia naszych aspiracji i w żadnym stopniu nie powstrzyma emigracji z Tarnobrzega.

a to wszystko za potencjalny zysk miesięczny 7,62 zł.

Dziękuję!
Wolę zapłacić.
Za komuny to sie nazywało Radio Erewań.

greq19
Posty: 47
Rejestracja: 23-10-2014 13:14

Re: Nie dla spalarni śmieci nad Jeziorem Tarnobrzeskim

Post autor: greq19 » 14-09-2023 17:43

A czy jest podana informacja, gdzie będzie można zagłosować? I czy opcja online wchodzi w grę?
G.K.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19390
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Nie dla spalarni śmieci nad Jeziorem Tarnobrzeskim

Post autor: admin » 14-09-2023 17:50

Nie ma głosowania online. Głosujemy w swoich komisjach, jak przy wszystkich wyborach lub przy budżecie obywatelskim, podobno za wyjątkiem budynku poszkolnego przy ul. Dekutowskiego, który po odprawieniu Ukraińców, ma odłączoną wodę i kanalizację.

TSS
Posty: 942
Rejestracja: 21-05-2020 11:45

Re: Nie dla spalarni śmieci nad Jeziorem Tarnobrzeskim

Post autor: TSS » 14-09-2023 18:20

I dobrze, że nie ma online, bo byłoby jak w BO. A budynek SP5 można po odpowiedniej modernizacji z dotacji państwowej, wykorzystać pod żłobek miejski nr 3 i ewentualnie górę pod przedszkole, bo zapotrzebowanie jest, a miasto słabo prezentuje się porównując z innymi miastami tej wielkości. Dobrze, że budynku nie zdążyli zhandlować za pół darmo bo "piniędzy nima i nie będzie".

olekko
Posty: 1779
Rejestracja: 25-05-2005 19:13

Re: Nie dla spalarni śmieci nad Jeziorem Tarnobrzeskim

Post autor: olekko » 14-09-2023 23:03

A ja uważam, że miastu dość przedszkoli i chyba budynków to jest nadmiar niż niedomiar. Za któregoś z poprzedników, kojarzy mi się że za Kiełba i ustami naczelnik Kociuby, była mowa o sprzedaniu tego terenu. Teren po SP5/G3, Przedszkole nr 5, te dwie paskudne hale (jedna ze sklepem FRAC, druga od lat pusta), i jest kawał potężnego terenu w centrum miasta. Większego niż pod pożal-się-dominikański pasaż.

Ale to nie w temacie spalarni ;)

TSS
Posty: 942
Rejestracja: 21-05-2020 11:45

Re: Nie dla spalarni śmieci nad Jeziorem Tarnobrzeskim

Post autor: TSS » 15-09-2023 06:10

Odnośnie spalarni to podatek za rok dla miasta wynosi więcej niż wyceniona działka z budynkiem i salą gimnastyczną. Nawet po aktualizacji ceny, dobrej ceny nie będzie, a grunt nie tanieje. Wracając do SP5 to kupiec jest i tylko czeka na kupno za śmieszne pieniądze, których zaraz nie będzie, bo zostaną wydane na jakieś niepotrzebne pierdoły lub premie. Teren nie tanieje, ponadto myślisz, że nowy właściciel wybudowałby coś od razu? Ja myślę, że poza widokiem kupy gruzu, kurzu i blaszanego ogrodzenia, nie byłoby nic nowego przez co najmniej 10 lat. 3 żłobek miejski jest potrzebny w Tarnobrzegu i są na to dotacje państwowe dla gmin, tylko trzeba po nie aplikować.

Awatar użytkownika
pepe71
Posty: 391
Rejestracja: 11-11-2005 19:26

Re: Nie dla spalarni śmieci nad Jeziorem Tarnobrzeskim

Post autor: pepe71 » 17-09-2023 13:25

Tu możesz zagłosować w Tarnobrzegu podczas referendum lokalnego w niedzielę 17 września 2023 r. Podajemy siedziby obwodowych komisji wyborczych

1. Osiedle Przywiśle, ulice: Aleja Skalna Góra, Armii Krajowej, Gabriela Narutowicza, Plac Tysiąclecia, Janusz Gałka - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji im. Alfreda Freyera, Aleja Niepodległości 2
2. Osiedle Przywiśle, ulice: Aleja Niepodległości, Kosmonautów, Ludwika Waryńskiego, Wianek, Wiślna - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji im. Alfreda Freyera, Aleja Niepodległości 2, Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
3. Osiedle Przywiśle, ulice: 1 Maja, Adama Mickiewicza nr parzyste 14 - 42, Jana Kochanowskiego, Juliusza Słowackiego, Stanisława Moniuszki, Tadeusza Kościuszki nr 29, 31 i 40 - Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Jana Kochanowskiego 1 - Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
4. Osiedle Serbinów, ulica: M. Dąbrowskiej nr nieparzyste - Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. M. Dąbrowskiej 10, Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
5. Osiedle Serbinów, ulice: Elizy Orzeszkowej, M. Dąbrowskiej nr parzyste - Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. M. Dąbrowskiej 10, Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
6. Osiedle Serbinów, ulice: Bolesława Prusa, Eugeniusza Kwiatkowskiego, Garażowa, Henryka Sienkiewicza nr nieparzyste 55 – 155A, M. C. Skłodowskiej - Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. M. Dąbrowskiej 10, Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
7. Osiedle Serbinów, ulica: Zwierzyniecka - Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. M. Dąbrowskiej 10, Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
8. Osiedle Serbinów, ulice: Gwarków, Jędrusiów, Kanadyjska, Konstytucji 3 Maja, Podleśna, Skarbka, Sztygarów, Św. Kingi, Władysława Sikorskiego nr parzyste 10 - 34, Wojciecha Kossaka - Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. M. Dąbrowskiej 10, Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
9. Osiedle Serbinów, ulica: Jana Matejki Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. M. Dąbrowskiej 10, 39-400 Tarnobrzeg Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
10. Osiedle Stare Miasto, ulice: Władysława Sikorskiego nr nieparzyste 7 - 21 - Państwowa Uczelnia Zawodowa, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 10, Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
11. Osiedle Siarkowiec, ulice: Chopina, Gazowa, M. Konopnickiej, Kurasia Ferdynanda, Henryka Sienkiewicza nr parzyste 20 - 104, Słoneczna, Władysława Broniewskiego, Władysława Sikorskiego nr parzyste 4 - 8 - Zespół Szkół Nr 1, ul. Kopernika 49, Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
12. Osiedle Siarkowiec, ulice: Mikołaja Kopernika nr 1 – 11 i nr nieparzyste od 13 do końca, Władysława Sikorskiego 2 - Zespół Szkół, ul. Kopernika 1, Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
13. Osiedle Siarkowiec, ulica: Mikołaja Kopernika nr parzyste od 12 do końca - Zespół Szkół Nr 3, ul. Świętej Barbary 1B, Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
14. Osiedle Siarkowiec, ulice: 11-go Listopada, Dworcowa, Gruntowa, Św. Barbary - Zespół Szkół Specjalnych, ul. Kopernika 18, Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
15. Osiedle Miechocin, ulice: 12-go Października, Adama Mickiewicza nr nieparzyste od 33 do końca, nr parzyste od 44 do końca, Budowlanych, Czerwonego Krzyża, Dworska, Graniczna, Jana Długosza, Kamionka, Kajakowa, Kajmowska, Krzywa, Machowska, Miodowa, Orląt Lwowskich nr nieparzyste 1 – 57Z, nr parzyste 2 -56, Piaskowa, Plażowa nr 1, nr parzyste 2-20, Pochyła, Pogodna, Poziomkowa, Przyjaźni, Robotnicza, Rolna, Siarkowa, Stanisława Orła, Wakacyjna nr 17, Wesoła, Wisłostrada nr 1A, Żeglarska, Żniwna - Dom Osiedlowy, ul. Krzywa 2
16. Osiedle Nagnajów, ulice: Górnicza, Chemiczna, Chmielowska, Mechaniczna, Nadwiślańska, Partyzantów, Plażowa nr nieparzyste od 71 do końca, Różana, Siarkopolowa, Strefowa, Szewska, Św. Józefa, Turystyczna, Wisłostrada nr 1, Wisłostrada od nr 2 do końca, Zakładowa, Zielona - Dom Osiedlowy, ul. Nadwiślańska 16
17. Osiedle Ocice, ulice: Błonie, Koniczynki, Konwaliowa, Malinowa, Ocicka, Orląt Lwowskich nr parzyste od 58 do końca, Żurawinowa - Ochotnicza Straż Pożarna, ul. Ocicka 89,
18. Osiedle Stare Miasto, ulice: Józefa Piłsudskiego nr nieparzyste, Osiedle Wielopole: ulice: Hieronima Dekutowskiego, Józefa Piłsudskiego nr parzyste, Władysława Sikorskiego numery nieparzyste 3 - 5 - Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Stanisława Wyspiańskiego 10,
19. Osiedle Wielopole, ulice: Borek, Por. Sarny, Porucznika Jana Tracza, Rusinowskiego Ferdynanda, Sosnowa, Stanisława Wyspiańskiego nr parzyste 2 - 24, Szpitalna, Władysława Sikorskiego nr 1 - Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Stanisława Wyspiańskiego 10, Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
20. Osiedle Wielopole, ulice: Adama Mickiewicza nr nieparzyste 1 - 31, Stanisława Wyspiańskiego nr nieparzyste 7 - 23, Targowa - Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Stanisława Wyspiańskiego 10, Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
21. Osiedle Stare Miasto, ulice: Adama Mickiewicza nr parzyste 2 - 10, Dr Olgi Lilien, Henryka Sienkiewicza nr nieparzyste 1 – 53, nr parzyste 2 - 18, Krótka, Plac Bartosza Głowackiego, Plac Generała Grota Roweckiego, Przy Zalewie, Stanisława Jachowicza, Tadeusza Kościuszki 2 – 32, nr nieparzyste 1 – 7, Sokola nr parzyste, Szeroka, Szkolna, Osiedle Przywiśle: ul.: Sokola nr nieparzyste Zespół Szkół Nr 2, ul. Stanisława Jachowicza 4,
22. Osiedle Stare Miasto, ulice: Dominikańska, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Nadole, Sandomierska, Skrajna, Śliska, Stefana Żeromskiego, Wałowa, Władysława Jasińskiego - Państwowa Uczelnia Zawodowa, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 10,
23. Osiedle Dzików, ulice: Dr Michała Marczaka, Konfederacji Dzikowskiej Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Wiejska 4, Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
24. Osiedle Dzików, ulice: Prof. Stanisława Pawłowskiego, Ignacego Paderewskiego, Prof. Stanisława Tarnowskiego, Słomki Jana nr nieparzyste, Wiejska, Władysława Sikorskiego nr nieparzyste 23 - 25, Zygmunta Szewery - Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Wiejska 4,
25. Osiedle Piastów, ulice: Akacjowa, Aleja Warszawska nr parzyste 2 - 50, Bolesława Chrobrego, Bolesława Śmiałego, Borów, Brzozowa, Bukowa, Dąbrówki, Dębowa, Fabryczna, Grabowa, Jaśminowa, Jaworowa, Kasztanowa, Kazimierza Wielkiego, Klonowa, Królowej Jadwigi, Krucza, Leszka Białego, Lipowa, Litewska, Mieszka I, Modrzewiowa, Strzelecka, Św. Onufrego, Tarninowa, Topolowa, W Margaretkach, Władysława Łokietka, Władysława Sikorskiego nr parzyste 36 - 90 - Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Wiejska 4, Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
26. Osiedle Mokrzyszów, ulice: Chłopska, Glinkowa, Grzybowa, Henryka Sienkiewicza nr parzyste od 106 do końca, nr nieparzyste od 157 do końca, Ks. Tadeusza Chrobaka, Leśna, Ludowa, Michała Pazia, Miła, Piekarska, Piotra Jały, Platynowa, Pułkownika Rudolfa Jagielskiego, Rubinowa, Siewna, Sportowa, Strażacka, Szafirowa, Szmaragdowa, Topazowa, Ustronie, Wiśniowa, Wodna, Wrzosowa, Zakole, Zakrzowska, Zamkowa, Zaułek, Żelazna Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. Sienkiewicza 215,
27. Osiedle Wielowieś, ulice: Aleja Warszawska nr parzyste od 178 do końca, nr nieparzyste od 345 do końca, Bosmana Jana Brzęczki, Cicha, Górki, Grobla, Hutnicza, Jadasiówka, Jasień, Kaprala Mieczysława Czecha, Kolejowa, Kopanina, Krańcowa, Lądowisko Jana Pawła II, Nizinna, Nowa, Odwet-Jędrusie, Ogrodowa, Ogródek, Piętaka Stanisława, Plac Matki Kolumby Białeckiej, Plebańska, Sobowska, Starowiśle, Szklana, Wiosenna, Zaciszna, Zagórze - Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Piętaka 53,
28. Osiedle Zakrzów, ulice: Aleja Warszawska nr parzyste 52 – 166, nr nieparzyste 93 – 227B, Batalionów Chłopskich, Ceglana, Cichy Kącik, Elektryczna, Ludowy Plac, Łąkowa, Niska, Ojca Damiana Stanisława Węgla, Parkowa, Podwale, Przemysłowa, Spacerowa, Spokojna, Szczęśliwa, Truskawkowa, Walentego Jędrala, Wędkarska, Wspólna, Zbożowa, Zgodna - Dom Strażaka, ul. Spokojna 9,
29. Osiedle Sielec, ulice: Aleja Warszawska nr parzyste 168 – 176B, nr nieparzyste 229 – 343, Dąbrowa, Długa nr 14, Kąpielowa, Mała, Nowowiejska, Przechodnia, Sielecka, Sowia - Spółdzielcza Dom Ludowy, ul. Sielecka 29
30. Osiedle Sobów, ulice: Chwałki, Dąbie, Edukacji, Gen. J. Bema, Handlowa, Kalinowa, Kawalerska, Kościelna, Księdza Adama Burdy, Makowa, Młynarska, Olszowa, Podkamień, Przyrzeczna, Przytorze, Starowiejska, Szlachecka, Zajęcza, Zarowie, Zatorze - Szkoła Podstawowa Nr 11, ul. Olszowa 1,
31. Osiedle Podłęże, ulice: Aleja Warszawska nr nieparzyste 1 - 91A, Alfreda Freyera, Czereśniowa, Dzikowska, Jabłoniowa, Kwiatowa, Lawendowa, Polna, Sadowa, Senatora Wojciecha Wiącka, Słomki Jana nr parzyste, Tadeusza Rejtana, Ziołowa, Żabia - Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Wiejska 4, Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
32. Dom Pomocy Społecznej Dom Pomocy Społecznej, ul. Kurasia 7,
33. Wojewódzki Szpital im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej - Wojewódzki Szpital im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej, ul. Szpitalna 1,
34. Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy, ul. Dekutowskiego 20,

info: https://echodnia.eu/podkarpackie/refere ... 1-17893249

ODPOWIEDZ