MrPollack w V.I.P. PUB

W czwartek 19-ego sierpnia w V.I.P. PUB-ie o godzinie 20.00 odbędzie się koncert zespołu Mr.Pollack. Bracia Jacek (gitara, śpiew, programowanie) oraz Grzegorz (bębny, śpiew) Polakowie zaczęli grać w 1989 roku w Mielcu. Początki kariery scenicznej to występy w wieku 7 lat w chórze Stanisława Steczkowskiego. W 1990 roku po udanym występie w Jarocinie zespół podpisał kontrakt z firmą Loud Out Records, dla której nagrał płytę „QŃ”.

Od tamtego czasu zespół nagrał jeszcze „Manhattan-One” z Grzegorzem Skawińskim, „Air On 6 Strings” z przeróbkami muzyki klasycznej oraz „Covers” nagrany w… Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Ostatnio zespół wydał DVD „Video Tapes- LIVE!” z nagraniami koncertów z całego świata.

W programie kompozycje zespołu oraz światowe hity w stylu R&B, rock, blues, pop (łącznie ponad 150 utworów). Zespół przewiduje bisy około 40 minut, więc warto nalegać.

W roku 1998 Jacek Polak zdobył pierwsze miejsce w kategorii „Nowa Nadzieja Gitary” w konkursie pisma „Gitara i Bas”, a w 1999 wydał instruktażową kasetę video dla gitarzystów pt. „Granie Na Manhattanie”.

Więcej informacji, zdjęcia oraz MP3 na oficjalnej stronie zespołu.