Mecz charytatywny

Mecz charytatywny na rzecz dzieci z tarnobrzeskiego Domu Dziecka

Dnia 21 czerwca o godzinie 17.00, na dużej hali OSiR odbędzie się mecz siatkówki, pomiędzy nauczycielami a uczniami, na zakończenie roku szkolnego. Mecz jest imprezą charytatywną na rzecz dzieci z tarnobrzeskiego Domu Dziecka. Bilet będzie można nabyć przy wejściu do hali na zasadach handlu wymiennego. W zamian za bilet organizatorzy oczekują mydełek, papierów toaletowych, past do zębów itp.

Każdy, kto zaopatrzy się w bilet będzie brał udział w losowaniu nagród i gadżetów. Między innymi do wygrania sprzęt RTV. Mamy nadzieję, że tarnobrzeska młodzież zapełni widownię hali widowiskowej i będzie czynnie kibicować drużynom.

Już dzisiaj wiemy, że w drużynie nauczycieli wystąpią Barbara Mysiak (zespół szkół png. nr 1), Barbara Mortka (Gimnazjim nr 2), Zbigniew Jabłoński (Szkoła podstawowa nr 10), Tomasz Trela (Zespół Szkół „Górnik”) Wojciech Magda (drużynowy drużyny Dąbrowa z gimn. nr 2) Robert Chmiel (placówka Op.- Wych w Tarnobrzegu) ale to jeszcze nie pełny skład, bo ten się jeszcze krystalizuje.

W drużynie uczniów wystąpią uczniowie z zespołów szkół „Górnik”, „Budowlanka”, „Jachowicz” i „Rolnik”. Organizatorem imprezy jest Placówka Opiekuńczo – Wychowawcza w Tarnobrzegu przy pomocy Samorządów Górnika i Budowlanki.

Patronat medialny nad imprezą objęła Telewizja Miejska Tarnobrzeg. Organizatorzy zapewniają profesjonalną sportową oprawę meczu, dlatego sędziować spotkanie będą sędziowie z PZPS, a na hali obecny będzie obserwator z ramienia PZPS, wieloletni działacz i sędzia PZPS Pan Andzrzej Sanojca.

Już dzisiaj zapraszamy na wspaniałą imprezę.

—————–
TALPS – Tarnobrzeska Amatorska Liga Piłki Siatkowej

www.siatka.tbg.net.pl