Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego

Dnia 22 kwietnia 2006 roku, w Zespole Szkół im. ks. S. Staszica w Tarnobrzegu (Górnik) odbył się II Turniej Tenisa Stołowego Placówek Opiekuńczo Wychowawczych Województwa Podkarpackiego…


———————-
Tym razem o puchar Rektora PWSZ w Tarnobrzegu.
Organizatorem turnieju była Placówka Opiekuńczo – Wychowawcza w Tarnobrzegu, a współorganizatorami nauczyciele W.F. Zespołu Szkół, Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół oraz Zarząd i członkowie AZS PWSZ w Tarnobrzegu.

Na turniej przyjechało 18 drużyn z całego województwa, z Sanoka, Krosna, Rzeszowa, Przemyśla, Stalowej Woli, Mielca, Wolicy, Jasła, Żyznowa, Skopania, Długiego, Tarnobrzega. Turniej rozgrywany był w dwóch kategoriach wiekowych z podziałem na dziewczęta i chłopców. Wyniki indywidualne poszczególnych zawodników (a było ich siedemdziesięciu) decydowały o wyniku poszczególnych drużyn.

Zawody były bardzo emocjonujące, zawodnicy bardzo poważnie podchodzili do każdego meczu, a walka trwała do ostatniego finału. Po podsumowaniu wyników okazało się że najlepszą okazała się drużyna reprezentująca Środowiskowe Ognisko Wychowawcze „Uśmiech” TPD w Tarnobrzegu. Drugie miejsce przypadło zawodnikom z Katolickiej Placówki Wychowawczej „Nasz Dom” z Miejsca Piastowego. Trzecie miejsce wywalczyli zawodnicy z Mielca reprezentujący Świetlicę Profilaktyczno – Wychowawczą.

W poszczególnych kategoriach zwycięzcami zostali;
– kat. chłopcy do lat 13 – Wagner Maciej z Tarnobrzega,
– kat. dziewczęta do lat 13 – Krakowiecka Julita z Miejsca Piastowego,
– kat. chłopcy powyżej 13 lat – Pisak Daniel z Wolicy,
– kat. dziewczęta powyżej 13 lat – Korpanty Sylwia z Mielca.