Srebro Tomasza Goździewskiego

W Gorzowie Wielkopolskim odbyły się Letnie Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Pływaniu. Organizatorem mistrzostw był Gorzowski Związek Sportu Niepełnosprawnych „Start”. W dwudniowej rywalizacji udział wzięło 95 zawodników, którzy startowali na basenie 50-metrowym. Tarnobrzeg i Stowarzyszenie „Integracja” reprezentował Tomasz Goździewski, który zajął II miejsce na dystansie 100 metrów grzbietem oraz IV na dystansach 50 i 100 metrów stylem dowolnym. W klasyfikacji OPEN Tomek zajął wysokie IV miejsce. Potwierdził tym samym, że z roku na rok zbliża się do czołówki krajowej.

Przypomnę, że na początku bieżącego roku podczas Zimowych Mistrzostw Polski w Dębicy Tomek zajął V miejsce w klasyfikacji ogólnej. Ponadto jest zawodnikiem solidnym i z charakterem, potrafi przygotować się do najważniejszych imprez w kraju. Na swoje wyniki ciężko zapracował, trenujemy codziennie o 6 rano na basenie, a po południu 2 razy w tygodniu na siłowni OSiR w Tarnobrzegu – powiedział Krzysztof Dydo, trener Tomka.

Dziękujemy kierownictwu OSiR za możliwość korzystania z basenu oraz sponsorom: Urzędowi Miasta w Tarnobrzegu, PW Karabela, dzięki którym mogłem się solidnie przygotować do mistrzostw– powiedział Tomasz Goździewski.