Program Kina TDK na październik

Tarnobrzeski Dom Kultury zaprasza do Kina TDK. W październiku wyświetlane będą następujące filmy: „Załoga G”, „Harry Potter i książę półkrwi” oraz horror „Wezwani”.

Więcej informacji w rozszerzeniu.


Program Kina TDK na październik

2 października, godz. 17.15 – ZAŁOGA G
Animacja, Fantasy, Przygodowy, USA, 2009, reżyseria: Hoyt Yeatman, 89 min.
Zespół wyszkolonych tajnych agentów – świnek morskich – podejmuje sięmisji dla rządu Stanów Zjednoczonych. Mają powstrzymać pewnegomultimilionera, który planuje zawładnąć światem za pomocą odpowiedniozaprogramowanego sprzętu gospodarstwa domowego.

2 października, godz. 19.00 – HARRY POTTER I KSIĄŻĘ PÓŁKRWI
Familijny, Fantasy, Przygodowy, USA/ Wielka Brytania, 2009, reżyseria: David Yates, 155 min.
Lord Voldemort zaciska swoją złowieszczą pętlę wokół świata Mugoli iczarodziejów, a Hogwart przestaje być – jak dawniej – bezpiecznąprzystanią. Harry podejrzewa, że niebezpieczeństwo może czaić się wsamym zamku, ale Dumbledorowi zależy raczej na przygotowaniu go doostatecznego starcia, które jego zdaniem nastąpi niebawem.

3-4 października, godz. 16.00 – ZAŁOGA G
3-4 października, godz. 17.40 – HARRY POTTER I KSIĄŻE PÓŁKRWI

3-4 października, godz. 20.30  – WEZWANI
Horror, Hiszpania, 2009, reżyseria: Elio Quiroga,120 min.
Młode małżeństwo z małą córeczką i niemowlęciem wprowadza się dopięknej, opuszczonej, przedwojennej willi nad morzem. W nowym domukobietę nawiedzają przerażające wizje na pograniczu snu i jawy. Jej mążzrzuca to na karb traumatycznych przeżyć po przebytym szokupoporodowym. Tymczasem niewyjaśnione zjawiska nasilają się. Posądzana oobłęd główna bohaterka czuje, że klucz do zagadki znajduje się w murachmrocznego domostwa.   

7 października, godz. 16.00  – HARRY POTTER I KSIĄŻE PÓŁKRWI