Wielki Finał Kolędowania dla bliźniego z Golec uOrkiestra

Już niebawem, 30 stycznia, przeżyjemy w Tarnobrzegu wielkie chwile kolędując razem z Golec uOrkiestra. Kolędując dla bliźniego, dla Anety, Michałka i Bartusia. Tarnobrzeg już czeka na ten finał.
Wiele środowisk, wielu ludzi dobrej woli zjednoczonych dla tych trojga, którzy walczą o zdrowie i życie.

Tysiące serc tarnobrzeżan, chcących pomóc w przekonaniu, że razem możemy więcej.

Finał akcji Kolędowanie dla bliźniego z Golec uOrkiestra dostarczy niezapomnianych wrażeń. Początek to pokoleniowe Jasełka, w które zaangażowane jest całe miasto ? ponad 180 aktorów. Nie zabraknie ciekawych licytacji gdzie pod młotek pójdą bardzo oryginalne przedmioty. Bardzo atrakcyjna będzie loteria fantowa na którą organizatorzy zgromadzili szereg cennych nagród. Dobrą zabawę, niespodzianki i klimat kolędowania zwieńczy koncert zespołu Golec uOrkiestra.

Przez całą niedzielę po mszach św. pod tarnobrzeskimi kościołami, jak również po zakończeniu koncertu, młodzież z wolontariatu będzie prowadziła kwestę do puszek dla Anety, Michałka i Bartusia. Czy trzeba zachęcać Tarnobrzeżan do ofiarności? ? nie! Mieszkańcy naszego miasta nigdy nie są obojętni. Potrafią pomagać, zaskakiwać szczodrością i hojnością i są przekonani o jednym, że razem możemy więcej

ks. Dariusz Hamera