Partyzant Targowiska – Siarka Tarnobrzeg – zapowiedź

Już 14 maja o godzinie 17.00 piłkarze Siarki Tarnobrzeg zmierzą się w Targowiskach z tamtejszym Partyzantem.
Spotkanie zapowiada się emocjonująco, będzie to bowiem pojedynek trzeciej (Siarka) i piątej (Partyzant) drużyny rozgrywek grupy lubelsko-podkarpackiej III ligi. Siarkowcy do tej pory zgromadzili 45 punktów, Partyzant natomiast 39.

Siarkowcy są niepokonani od 7 kolejek. Tydzień temu, przed własną publicznością pokonali 5-0 czwartą w tabeli Stal Sanok. Partyzant w poprzedniej kolejce spotkań przegrał natomiast w Przemyślu z tamtejszą Polonią.

Historia spotkań obydwu zespołów jest bardzo krótka, Siarka i Partyzant grały bowiem ze sobą do tej pory tylko raz. Pojedynek tych drużyn w rundzie jesiennej, w Tarnobrzegu zakończył się bezbramkowym remisem.

– Na pewno czeka nas ciężki mecz. Na wyjazdach niestety nie wszystko wychodzi nam tak, jak chcemy i osiągamy gorsze wyniki, niż w meczach rozgrywanych w Tarnobrzegu. Niestety po raz kolejny kibice nie będą mogli wspomóc nas dopingiem. Mimo wszystko liczę, że zagramy bardzo dobre spotkanie, bo po wysokim zwycięstwie nad bardzo dobrym zespołem z Sanoka drużyna jest mocna psychicznie ? mówi trener Siarki Adam Mażysz.

Drużyna Siarki na boisko powinna wybiec w najsilniejszym zestawieniu.

Bukmacherzy faworyta tego pojedynku widzą w drużynie gości. Za zwycięstwo Siarki płacą 2,45 zł za każdą postawioną złotówkę, podczas gdy za remis 3,10 zł a za zwycięstwo Partyzanta 2,50 zł.

Mecz zostanie rozgrywany w ramach 24 kolejki rozgrywek grupy lubelsko-podkarpackiej III ligi.