Po remisie z Unią Nowa Sarzyna

W sobotę 3 września piłkarze Siarki Tarnobrzeg zremisowali na własnym boisku z drużyną Unii Nowa Sarzyna 1-1. Bramkę dla Siarki zdobył w 31 minucie Daniel Beszczyński. Wyrównał w 87 minucie Karol Cieślik.

– Byliśmy lepszym zespołem i przez zdecydowaną większość meczu przeważaliśmy na boisku. Stworzyliśmy kilka sytuacji bramkowych i powinniśmy ten mecz wygrać.

Niestety znów byliśmy nieskuteczni, a w końcówce Unii udało się wyrównać. Straciliśmy dwa punkty ? mówi trener Siarki Adam Mażysz

Po 5 kolejkach rozgrywek grupy lubelsko-podkarpackiej III ligi Siarka zajmuje 10 miejsce w tabeli z dorobkiem 6 punktów i bilansem bramek 3-3. Unia Nowa Sarzyna jest 8. Piłkarze tej drużyny do tej pory zdobyli 7 punktów.

Drużyna Siarki wybiegła na boisko w następującym skaldzie:
Siarka: Ćwiczak ? Bażant, Beszczyński, Jakubiec, Łuczakowski ? Hynowski, Kuranty, Madeja ? Jakubowski, Kwieciński ? Wolan