Wychowawcy recital Jarosława Wajka

Tarnobrzeski Dom Kultury zaprasza na recital Jarosława Wajka, połączony z jego autorskim programem profilaktyczno-wychowawczym. Występ skierowany jest przede wszystkim do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

11-12 marca, godz. 8:00 i 11:00. Cena biletu: 5 zł, (czas trwania: 70 min.)(prosimy o wcześniejszą rezerwację!)

Jarek Wajk, były wokalista grup Collage, Daab, The Lizards Day i Oddział Zamknięty, który wiele lat temu wyszedł z nałogu narkomanii, opracował swój autorski program, skierowany głównie do młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, rodziców, opiekunów i nauczycieli. Ma na celu propagowanie zdrowego, wolnego od używek stylu życia, naukę tworzenia właściwych stosunków międzyludzkich oraz postaw życiowych, dobrych decyzji i wyborów moralnych oraz pomoc w budowaniu wiary we własną godnoś? oraz szacunku do siebie.

Celem programu jest nie tylko promocja zdrowego trybu życia poprzez profilaktykę w dziedzinie uzależnień, ale także dostarczanie wrażeń kulturalnych i artystycznych.

Program Wajka to swoisty muzyczny pamiętnik. Pomiędzy utworami muzyk dzieli się historią swojego życia i świadectwem wyjścia z nałogu. Mówi językiem młodzieży, świetnie nawiązuje z nią kontakt. Opowiada nie tylko o narkotykach, ale także o alkoholu i prostytucji.

Jarek, który był idolem nastolatków jako wokalista kultowych niegdyś zespołów, obecnie wyciąga narkomanów z dworców i śpiewa o tym, że narkotyki mogą zabi?.

Jest prezesem Stowarzyszenia ?Jutro jest?, którego celem jest wydobywanie ludzi z nałogów. Walczy z poglądami, które głoszą, że istnieją groźne i mniej groźne narkotyki (miękkie i twarde). Mówi:?totalna bzdura!?.Wszystkie prowadzą do jednego ? do uzależnienia. Każdy eksperyment z narkotykami kończy się dramatem!

INFORMACJE I REZERWACJA BILETÓW: 
TDK – Dział Organizacji Imprez, tel. 15 822 21 10, w. 32