Hilding Anders niezmiennie pozostaje jednym z czołowych producentów materacy w Polsce

Każdy chciałby budzić się wypoczęty i w pełni sił. Niestety rzeczywistość często wygląda zupełnie inaczej. Zamiast poczucia regeneracji pojawia się zmęczenie już na początku dnia, któremu towarzyszy silny ból pleców. Ten potrafi potęgować się w ciągu dnia, czasem uniemożliwiając nawet schylanie i inne codzienne czynności. Przyczyn takiego stanu rzeczy może być wiele, jednak zwykle za podobne problemy odpowiada nieodpowiednio dobrany materac.

O tym, że śpisz na złym materacu, poza bólem pleców i ogólnym zmęczeniem, świadczą między innymi chroniczne bóle głowy, rozdrażnienie, drętwienie kończyn będące wynikiem ucisku na kręgi i problemy z krążeniem. Materac powinien być dopasowany do twojej wagi i upodobań, ale jeszcze ważniejsza okazuje się jego jakość. Tę zapewni wybór produktu uznanej marki – na przykład Hilding Anders.

Hilding. Nowoczesność w służbie zdrowego snu

Szwedzka marka to jeden z najbardziej cenionych producentów materaców. Jej renoma oczywiście nie bierze się znikąd i jest wynikiem wysokiej jakości produktów z katalogu. By ją osiągnąć, szwedzcy specjaliści sięgają zarówno po znane od dawna, jak i zupełnie nowe rozwiązania. Zanim jednak zostaną one udostępnione klientom, są poddawane szczegółowym testom w firmowym laboratorium Sleep-Lab.

By zapewnić użytkownikom najwyższy poziom komfortu, Hilding stosuje różne materiały i technologie. W ofercie matki znajdziesz zarówno materace kieszeniowe, jak i modele z pianką termoelastyczną. Oba rozwiązania mają jeden cen – stworzenie różnych stref twardości i idealne dopasowanie materaca do kształtu ciała. Podobne właściwości mają – również dostępne w katalogu Hilding – materace lateksowe. Który w twoim przypadku będzie najlepszym wyborem? Tego dowiesz się z artykułu Materac termoelastyczny czy lateksowy – który wybrać?

Materace Hilding. Wysoka jakość dla każdego

Materace Hilding. Wysoka jakość dla każdego

Specjaliści Hilding Anders wiedzą, że materac, by zapewnił zdrowy sen, powinien być jak najbardziej dopasowany do potrzeb użytkownika. Dlatego w ofercie marki znajdziesz modele stworzone z myślą o każdej grupie klientów. Sporą jej część stanowią materace dla par, o szerokości od 140 do 200 centymetrów. Dzięki zastosowaniu konstrukcji kieszeniowej lub pianki termoelastycznej, materac podwójny dostosowuje się do kształtu ciała każdego partnera, dzięki czemu sprawdza się także w związkach o dużej różnicy wagi.

Materace Hilding dostępne są w różnych twardościach – od tych najbardziej miękkich, przeznaczonych dla dzieci, przez modele o twardości H1 i H2, aż po te dla najcięższych użytkowników. Poza tym w katalogu marki znajdziesz też modele o dwóch lub więcej stopniach twardości. By dowiedzieć się, który stopień będzie dla ciebie najlepszy, zajrzyj do artykułu Twardość materaca – jak wpływa na komfort snu i nasze zdrowie?

Materace Hilding Anders. 80 lat doświadczenia

Założona w 1939r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków wysoką jakością I skandynawskim stylem. W swoim portfelu firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jansen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również materace dla marek takich jak Agata, Amazon BRW, Sleepmed i wiele innych.

Materiał partnera