Pierwszy triumf z „Siarkopolem” w nazwie

26 maja odbyło się uroczyste spotkanie zarządu Grupy Kapitałowej „Siarkopol” oraz Zakładów Chemicznych „Siarkopol” z członkami mistrzowskiej drużyny KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg. Wydarzenie było okazją do oficjalnego przekazania gratulacji dla zespołu za zdobycie jubileuszowego 30-tego tytułu Drużynowych Mistrzyń Polski.

Nie znam innej drużyny, która mogłaby pochwalić się takim wynikiem. To niezwykłe osiągnięcie jest dla nas – dla Grupy Kapitałowej – tym bardziej istotnym wydarzeniem, że jest to pierwszy tytuł mistrzowski zdobyty z „Siarkopolem” w nazwie klubu. Pragnę złożyć w imieniu firmy gratulacje głównemu „architektowi” tych wszystkich zwycięstw – panu trenerowi Zbigniewowi Nęckowi. Jesteście jedną z nielicznych drużyn z naszego kraju, która odnosi sukcesy na arenie europejskiej. Cieszymy się, że dzięki zdobytym sukcesom możecie godnie promować naszą firmę, miasto, a także całą Polskę. Kontynuujcie to, co tak pięknie trwa od 30 lat! – mówił Prezes Zarządu Grupy Kapitałowej „Siarkopol” Janusz Czyż.

W imieniu Zakładów Chemicznych „Siarkopol” gratulacje złożyli prezes Wojciech Brzezowski oraz członek zarządu ds. technicznych Jerzy Komarnicki.

Wasze zwycięstwo to ogromna radość dla nas, w tym trudnym czasie. Cieszymy się razem z wami i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy. Swoimi osiągnięciami zapisujecie się nie tylko na kartach historii tenisa stołowego w naszym kraju, ale również w Europie. Życzy dalszych sukcesów – mówił W. Brzezowski.

– Bardzo dziękujemy za te piękne słowa. Są one dla nas bardzo ważne, ponieważ są zwieńczeniem naszej ciężkiej pracy. W każdym rozegranym meczu i treningu dajemy z siebie wszystko. Pragniemy sięgać po więcej i dzięki waszej pomocy możemy to robić. Uczynimy wszystko, abyście także w przyszłości mogli być z nas dumni – podsumował trener Zbigniew Nęcek.

Spotkanie było okazją do wykonania pamiątkowych fotografii z pucharem za zdobycie 30-tego mistrzostwa kraju.

You May Also Like