Konkurencja Tarnobrzeska

W dzisiejszych czasach internet jest źródłem informacji i głównym czynnikiem wpływającym na rozwój umysłu ludzkiego. W Tarnobrzegu jest kilka konkurencyjnych firm które cały czas walczą o klientów. Dlaczego nie oferują lepszych usług niż inni operatorzy?!


————
Tarnobrzeskie firmy oferują znacznie mniej niż np. w innych miastach naszego kraju. Chciałbym opisać przykład jak można łatwo znaleźć klientów. Pierwszym aspektem na jaki patrzy potencjalny użytkownik jest cena i szybkość. Jeśli chodzi o oferty tarnobrzeskie to naprawde nie ma co porównywac jesli chodzi o inne firmy np. w miescie wojewódzkim „Rzeszów”. Szybkość i cena bierze góre.

Przykładowa tarnobrzeska firma oferuje abonament: 128 kb/s za 40 zł, 256 kb/s 50 zł. Moim zdaniem to lekka przesada. Patrząc na szybkości i ceny za granicami naszego kraju to „śmiech na sali puste krzesła”. Dlaczego ceny w Tarnobrzegu są tak wysokie?! Na to pytanie nie potrafię odpowiedzieć…
W tych czasach ponad 90% społeczności ma dostęp do internetu i moim zdaniem powinien on być zdecydowanie tańszy i oferty powinny być lepsze!