GJZ – Mała Czarownica

Galeria Jednego Zdjęcia – konkurs fotograficzny organizowany przez Tarnobrzeskie Stowarzyszenie Kulturalne już drugi sezon (zima/wiosna 2007 oraz zima/wiosna 2008). Edycję kwietniową wygrała Karolina Ramos z Tarnobrzega, zdjęciem pod tytułem: Mała czarownica. Gratulujemy!
Jury składające się z trzech osób wybiera ich zdaniem najlepsze zdjęcie, które prezentowane jest w kilku różnych punktach miasta oraz lokalnych portalach informacyjnych, czy też środkach masowego przekazu. Nie ma tutaj nagród, bo nagrodą samą w sobie jest możliwość prezentacji własnego dorobku przez młodego fotografa. Nie ingerujemy w tematykę, czy też sposób wykonania zdjęcia – po prostu, jeśli uważasz, że zrobiłeś ciekawą i interesującą fotografię przynieś ją do Nas.

Zdjęcia kolorowe, czarno-białe, wykonane w dowolnej technice o minimalnym formacie 15×21, podpisane na odwrocie tytułem, imieniem, nazwiskiem oraz danymi kontaktowymi, należy dostarczyć w kopercie/wysłać pocztą na adres Tarnobrzeskiego Stowarzyszenia Kulturalnego, ul. Kościuszki 30/210, 39-400 Tarnobrzeg. Zgłaszający zdjęcie musi posiadać jego odpowiednik w wersji jpg. w maksymalnej rozdzielczości. W tym miesiącu otrzymaliśmy dziesięć zgłoszeń. Dziękujemy i zachęcamy do dalszej zabawy.


Edycję kwietniową wygrała Karolina Ramos z Tarnobrzega, zdjęciem pod tytułem: Mała czarownica. Gratulujemy!

Zwycięską fotografię można zobaczyć na: tarnobrzeg.info, tarnobrzeg.pl (strona Urzędu Miasta Tarnobrzeg), fotospider.tbg.net.pl oraz w Tarnobrzeskim Domu Kultury, Środowiskowym Domu Kultury, Irish Pubie, Kebab Poczekalnia, Blues&Rock Machine, VIP PUB, Pizzeria Tertio.

Patronat medialny: Echo Dnia, Tygodnik Sztafeta, Miejska Telewizja Tarnobrzeg.