Opieka dentystyczna przez cały tydzień

Informacje o zbliżającym się otwarciu w Tarnobrzegu punktu stałej opieki stomatologicznej pojawiały się od jakiegoś czasu, również na tutejszym forum. Słowo stało się ciałem – Niepubliczny Zakład Opieku Zdrowotnej „Sanitas” rozpoczął działalność. Tymczasem usługi świadczone będą codziennie (również w soboty, niedziele i święta) w godzinach 9:00-20:00, jednak docelowo, po otrzymaniu kontraktu z POW NFZ w Rzeszowie, Sanitas czynny będzie całodobowo.
Budynek dawnej przychodni preluksacyjnej doktora Ciumaka, mieszczący się przy ul. 11-go Listopada 8, przeszedł gruntowny remont, z dostosowaniem do najnowszych standardów medycznych.

NZOZ „Sanitas” jest spółką rodowitych Tarnobrzeżan – Magdaleny Rawskiej-Wnęk i Jacka Próchniaka. W poniedziałek 11-go maja, przychodnia została poświęcona przez ks.kanonika Zbigniewa Tracza (na zdjęciu).
poswiecenie

Zakład świadczy usługi z zakresu dentystyki ogólnej, chorób przyzębia i błon śluzowych, leczenia dzieci i dorosłych, profilaktyki stomatologicznej, chirurgii i protetyki dentystycznej.
sanitas

Sprawni, kompetentni i sympatyczni lekarze prowadzą gabinet pomocy doraźnej – zawsze można przyjść z bolącym zębem. Można nas nękać, wybrzydzać, marudzić, bać się i robić co się chce przed i po wizycie. Przed każdym zabiegiem, wyjaśniamy co, komu i dlaczego robimy. Przed leczeniem endodontycznym, chirurgicznym i protetycznym oraz przed leczeniem dzieci  spisujemy umowę z pacjentem lub opiekunem, dotyczącą celu, zakresu przybliżonego kosztorysu leczenia. Dajemy pełną gwarancję na swoje usługi, przy należytym obustronnym zrozumieniu zawartej umowy cywilnej, jaką jest umowa o świadczenie usług lekarskich w naszej przychodni.
Pacjenci indywidualni przy leczeniu kompleksowym i leczeniu rodziny, otrzymują karty rabatowe umożliwiające leczenie ze zniżkami. Prowadzimy również leczenie w sysytemie ratalnym. Lekarze seniorzy leczeni są w SANITAS bezpłatnie
– mówi Magdalena Rawska-Wnęk – współwłaścicielka i stomatolog z Sanitasu.

NZOZ „SANITAS”
ul. 11-go Listopada 8, parter po lewej stronie
Rejestracja osobista, telefoniczna – 015 8142637 oraz online:
skype: magdarawska8232,
GG: 3710797

mail: sanitas.sc@gmail.comsanitas2

Mapa z zumi.pl