„Siarkowcy dzieciakom” – finał akcji

Na zakończenie akcji charytatywnej „SIARKOWCY DZIECIAKOM” dla dzieci z placówki opiekuńczo-wychowawczej w Tarnobrzegu, Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Nożnej „Złota Siarka” zaprasza w dniu 20 grudnia (niedziela) na spotkanie ze sławami tarnobrzeskiego środowiska piłkarskiego: panami Jackiem Zielińskim, Cezarym Kucharskim oraz Mariuszem Kukiełką. 

Spotkanie rozpocznie się o 17:30 w sali nr 143 hali OSiR. Po spotkaniu odbędzie się wręczenie nagrody dla najlepszego piłkarza Siarki w rundzie jesiennej, a następnie rozegrany zostanie mecz piłkarze – kibice.

Warunkiem wstępu na halę jest wsparcie finansowe lub rzeczowe akcji.

Tomasz Frankowski, który zdobył bramkę w ostatniej kolejce Orange Ekstraklasy w meczu Jagiellonia Białystok – GKS Bełchatów, za pośrednictwem stowarzyszenia kibiców Jagiellonii „Dzieci Białegostoku” przekazał na licytacje koszulkę w której występował podczas turnieju Remes Cup w Poznaniu. Kwota uzyskana z jej sprzedaży zostanie przeznaczona na dom dziecka w Tarnobrzegu.

Link do aukcji: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=851647922

Plebiscyt na najlepszego piłkarza Siarki rundy jesiennej sezonu 2009/10. Wyniki plebiscytu zostaną przedstawione podczas finału akcji „Siarkowcy dzieciakom”, który odbędzie się w hali OSiR 20. grudnia o godzinie 17:30. Najlepszy zawodnik zostanie uhonorowany pamiątkowym pucharem.

Głosować można drogą mailową, wskazując na trzech najlepszych graczy Siarki w minionej rundzie. Zawodnik, którego wskażecie na pierwszym miejscu, otrzyma do klasyfikacji 4 punkty, drugi – 2 punkty, a trzeci 1.

Maile można wysyłać pod adres: yellowhorde@yahoo.pl. Uczestnicy głosowania wezmą udział w losowaniu pamiątkowych gadżetów Siarki (czapki i szaliki), dlatego prosimy w mailu podawać także imię i numer telefonu. Głosowanie zostanie zamknięte w sobotę 19. grudnia o godzinie 17:00. 

Piłkarze, na których można oddawać głosy:
1.Paweł Kozieł
2. Łukasz Ćwiczak
3. Marcin Stępień
4. Michał Kozłowski
5. Damian Sałek
6. Jakub Łuczakowski
7. Łukasz Szymański
8. Grzegorz Oladele
9. Janusz Hynowski
10. Mirosław Kabata
11. Roman Bobak
12. Konrad Pluta
13. Kamil Lipiec
14. Jakub Kwieciński
15. Jacek Rożek
16. Łukasz Dziedzic
17. Przemysław Stąporski
18.Tomasz Walat
19.Paweł Krzemiński
20.Piotr Mazurkiewicz