Mistrz Europy Marek Fiedko gościł u prezydenta

Tarnobrzeżanin, Marek Fiedko, który kilka dni temu wywalczył w Paryżu tytuł Mistrza Europy w karate kyokushin gościł u Prezydenta Miasta, Jana Dziubińskiego.

Zawodnik Tarnobrzeskiego Klubu Kyokushin Karate opowiadał o swoich ostatnich sukcesach.

Tarnobrzeżanin pojechał do Paryża jako reprezentant Polski. Przedwyjazdem nie chciał mówić o swoich medalowych szansach. Namistrzostwach stoczył cztery walki, w tym trzy wygrał w dogrywkach.Marek Fiedko zdobył złoty medal i tytuł Mistrza Europy w kategoriikumite.

Marek Fiedko, ma 40 lat. Jest żonaty i ma trójkę dzieci. Karate uprawiaod 1982 roku. Ma drugi Dan. Na co dzień prowadzi zajęcia w tarnobrzeskimklubie, a także w filii w Grębowie.

Ze złotym medalistą będzie można porozmawiać i pogratulować mu sukcesówjuż w najbliższą sobotę, 19 grudnia podczas rozgrywanego w SzkolePodstawowej nr 10 Gwiazdkowego Turnieju Karate o Puchar PrezydentaMiasta. Początek zmagań już o godzinie 11.

Fot zawody: Archiwum TKKK