Rusza XXI rekrutacja WOŚP!

?Tak jak zawsze i tym razem będziemy pochylać się nad problemami polskiej medycyny dziecięcej. Jednak po 20 latach działalności widzimy, jak bardzo naszej pomocy potrzebują także seniorzy.

W tym roku gramy dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów.?

 Przypomnijmy; w styczniu 2012 po raz kolejny z rzędu ustanowiliśmy rekord zebranych pieniędzy – tym razem, po raz pierwszy w historii tarnobrzeskich finałów przekroczyliśmy granicę już nie 50-ciu, nie 60-ciu, nie 70-ciu, a 80-ciu tysięcy złotych!

Jeśli chcesz się do nas przyłączyć i mieć wpływ na te magiczne liczby – zostać wolontariuszem podczas XXI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przyjdź na rekrutacje, która odbędzie się 17 listopada o godz. 11. w Liceum Ogólnokształcącym im. M. Kopernika przy ul. Jachowicza 13 ? nie zapomnij zabrać ze sobą ankiety.

ANKIETY WOLONTARIUSZA można pobrać z naszej strony www.wosp.vel.pl w dziale Rekrutacja lub skserować w punkcie ksero na hali targowej. 
UWAGA! W tym roku nie musisz przynosić zdjęcia legitymacyjnego ? zrobimy Ci je podczas rekrutacji!

Gdybyś chciał zostać wolontariuszem, a z różnych względów nie mógł przyjść na rekrutacje lub w razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z Blanką (blanka@wosp.vel.pl).

Bez WAS nie gramy!
Tarnobrzeski Sztab WOŚP