Odchudzanie w pandemii

Obecnie mamy zimę i jesteśmy narażeni nie tylko na zarażenie Covid-19, ale również na inne choroby jak chociażby grypa, angina lub zwykłe przeziębienie. Musimy być świadomi, że to co zjadamy wpływa na organizm i odporność. Jeśli dieta jest pełna słodyczy, słonych przekąsek, fastfoodów czy produktów przetworzonych to nie mamy z czego czerpać niezbędnych witamin oraz potrzebnych składników mineralnych, przez co jesteśmy bardziej podatni na infekcje i choroby.

Jak mówią ostatnie badania osoby, które mają zwiększoną masę ciała i ich wskaźnik BMI wskazuje na nadwagę i otyłość gorzej przechodzą zakażenie koronawirusem. Wiąże się to z tym, że często chorują również na cukrzycę czy nadciśnienie tętnicze. W pierwszej kolejności należy zadbać o obniżenie wagi i odciążyć organizm, aby mógł sobie poradzić z każdą infekcją.

Nasz gabinet jest cały czas otwarty. Pan Przemek, rozpoczął swoją przygodę z Naturhouse, dzięki namowom rodziny. Udało się stracić 27kg, dzięki determinacji i regularności. Pan Przemek nie opuścił ani jednej wizyty kontrolnej, skrupulatnie przestrzegał zaleceń dietetyka i nie pozwalał sobie na odstępstwa. W przeciągu 6 miesięcy udało się osiągnąć zamierzony cel i teraz Pan Przemek inspiruje inne osoby do zmiany na lepsze! Pokazuje, że jeśli tylko się chce to wszystko można!!

Mamy GRUDZIEŃ – z okazji Mikołajek przygotowaliśmy KONKURS, który trwa od 07 do 18.12.

Do wygrania będą atrakcyjne NAGRODY – wygrywają, aż 3 osoby! Przy okazji KONKURSU – zapraszamy na BEZPŁATNE KONSULTACJE z dietetykiem w naszym Gabinecie! Podczas konsultacji poznasz swoje wyniki, jaka jest twoja analiza składu ciała, ile masz zatrzymanych płynów metabolicznych, oraz nadmiaru tkanki tłuszczowej, dowiesz się jakie jest twoje BMI, otrzymasz odpowiedzi na wszelkie pytania.

Zapisz się już dziś, pod numerem telefonu: 505-608-313 lub za pomocą formularza internetowego: https://rezerwacje.naturhouse-polska.pl/?lokalizacja=tarnobrzeg.szeroka

ZAPRASZAMY do Naturhouse Tarnobrzeg, ul. Szeroka 20!

Artykuł sponsorowany

You May Also Like