Wystawa fotografii w Galerii po Schodach

Galeria po schodach zaprasza wszystkich kochających Bieszczady i ceniących dobrą fotografię, na wystawę prezentującą prace Katarzyny i Roberta Wilków.
Galeria ?Po schodach? w Tarnobrzegu, ul. Moniuszki 1.
Otwarcie wystawy: 10.09.2010. Godz. 17.00

Robert Wilk  – urodził się  w 1964 roku. W 1988 roku ukończył fotografię i realizacje filmu na PSKOiB w Krośnie. Przez kilka lat pracował jako instruktor fotografii w Domu Kultury i Klubie Osiedlowym TSM. Od prawie 20 lat prowadzi własna firmę usługą (fotografia, film, reklama). Prowadzi również kursy fotografii w szkołach, stowarzyszeniach i ośrodkach kultury.
Praca z młodzieżą zaowocowała powstaniem  grupy twórczej „Kotłownia” z którą udało się zorganizować dwie wystawy (niestety członkowie grupy rozjechali się po całym świecie). Ostatnia wystawa to właśnie Bieszczady – ubiegłej jesieni wystawiana w Domu Kultury w Baranowie Sandomierskim. Od kilku lat bardzo dużo czasu poświęca fotografii przyrodniczej – prawdopodobnie jeszcze tej zimy powstanie duża wystawa.

Katarzyna Wilk ? córka Roberta urodziła się  w 1992 roku. Obecnie uczennica Liceum Ogólnokształcącego  w Nowej Dębie. Fotografuje od około 1,5 roku i jest to jej pierwsza wystawa.