Dwie debaty prezydenckie w MTVT

W przyszłym tygodniu MTVT powinna pobić historyczne rekordy oglądalności, a to za sprawą dwóch debat prezydenckich, transmitowanych na żywo.

Po poparciu Norberta Mastalerza przez tarnobrzeską PO i Jana Dziubińskiego przez Tadeusza Gospodarczyka ostateczny wybór w dużej mierze może zależeć od wyniku debat prezydenckich.

Tarnobrzeskie media: Miejska Telewizja Tarnobrzeg, Tygodnik Sztafeta, Super Nowości, Echo Dnia i Radio Leliwa organizują debaty przedwyborcze.

Debaty z udziałem kandydatów na Prezydenta Miasta Tarnobrzeg: Jana Dziubińskiego i Norberta Mastalerza odbędą się we wtorek (30 listopada) i czwartek (2 grudnia).

W pierwszej debacie pytania będą zadawać dziennikarze lokalnych mediów. Kandydaci zmierzą się także w pojedynku jeden na jeden, będą mieć również czas na podsumowanie.

W drugiej pytania mogą zadać mieszkańcy miasta, dlatego prosimy Tarnobrzeżan o przysyłanie pytań na adresy redakcji. O tym, które pytania zostaną zadane kandydatom na prezydenta zadecydują dziennikarze lokalnych mediów.

Pytania można przesyłać na adresy mailowe:
Telewizja Tarnobrzeg ? tv.tarnobrzeg@wp.pl
Tygodnik Sztafeta ? tarnobrzeg@sztafeta.pl
Super Nowości ? rokoszewska@gmail.com
Echo Dnia ? lipiec@echodnia.eu
Radio Leliwa ? kontakt@leliwa.pl

I debata wtorek (30 listopada 2010) godz. 18.00
II debata czwartek (02 grudnia 2010 roku) godz. 18.00

Obie debaty „na żywo? będzie transmitowała Miejska Telewizja Tarnobrzeg. W związku z ogromnym zainteresowaniem programem on ? line na stronie internetowej (szczególnie w wieczór wyborczy) Telewizja, aby ułatwić dostęp do programu uruchamia dodatkowy kanał na Upstrem, link do debaty będzie dostępny na stronie www.tv.tarnobrzeg.pl