Koncert Lazy Class I Negative Vibes

W sobotę 19 stycznia w ROOTS PIZZA na ul. Wyspiańskiego 19 zagrają Lazy Class i Negative Vibes. Rozpoczęcie koncertu o godz. 20:00, cena biletu 20 zł.

Lazy Class(street punk – Warszawa)
Zespół powstał latem 2013 roku i od początku swojego istnienia wierny jest stylistyce street punkowej. W 2014 roku zespół zadebiutował wydaną własnym sumptem kompaktową epką “Better life” na której znalazły się cztery utwory. Kilka miesięcy później holenderskie wydawnictwo Rebellion Records wydało jej winylową wersję. Jesienią 2015 roku ukazują się dwa nowe wydawnictwa zespołu; mini album zatytułowany “Hell of San Domingo”, wydany ponownie przez holenderskie Rebellion Records na CD i 10” winylu, oraz split LP z lubelskim zespołem Max Cady (kooperacja wydawnictw Bad Look, Black Wednesday, No Pasaran i Lazy Class rec.). Obie płyty zebrały dobre recenzje oraz zostały pozytywnie odebrane przez słuchaczy. 6 grudnia tego roku wydali LP „Interesting Times”. I właśnie z tej okazji zagrają koncert w Tarnobrzegu. Czeka was spora dawka melodyjnego punk rocka.

Negative Vibes (hardcore – Warszawa)
Zespół w 2017 roku nagrał epkę „Negative Vibes” i szturmem wdarł się na hardcoreowo – punkowe podwórko. W 2018 roku wydał płytę „Broken Mind”. Ich muzyka to szybkie – (niespełna 2-minutowe), bez patosu i zbędnych solówek – numery. Coś dla fanów starego grania hardcorea z lat 80-tych.

You May Also Like