Maleńczuk wystąpi w TDK-u

Koncert Macieja Maleńczuka odbędzie się w najbliższą niedzielę w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Od wtorku można odbierać bezpłatne wejściówki. 

MALEŃCZUK + rhythm section to recital, który jest retrospekcją dotychczasowych dokonań Artysty uzupełniony sekcją rytmiczną. Składa się z zestawu pieśni zarówno ulicznych jak i późniejszych dokonań Maćka, które zyskały mu olbrzymią sympatię i popularność wśród wyrobionej części publiczności. Bliski bezpośredni kontakt z widownią, szczery, niezakłócony przekaz tekstu, no po prostu Maleńczuk w czystej postaci. TEN, o którym się mówi nie do podrobienia, naturalny, dowcipny, czasem brutalny – bo takie jest życie! Nie zabraknie więc pieśni: Ostatnia Nocka, Tango Libido, Sługi za szlugi, Synu czy Dawna Dziewczyno. Słynny już MALEŃCZUK „KONCERT SOLO” z kolegami z sekcji rytmicznej to najnowsza wersja Show, aby urozmaicić i podzielić się przestrzenią na scenie. Do tego oryginalny styl gry na gitarze i nieskażona niczym Wolność Słowa.

Recital odbędzie się w sali widowiskowej TDK w niedzielę 20 czerwca o godz. 19.00. Wstęp na koncert za okazaniem bezpłatnej wejściówki, do odbioru w TDK od wtorku, 15 czerwca. W sali widowiskowej wciąż obowiązuje limit dostępnych miejsc, widzowie mogą zajmować co drugi fotel. Należy pamiętać o maseczkach.

Koncert odbędzie się dzięki wsparciu ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.

You May Also Like