Od jutra płatny wjazd nad Jezioro Tarnobrzeskie

Od jutra, tj. 23 lipca rusza pobór opłat za wjazd nad Jezioro Tarnobrzeskie. Opłata będzie wynosiła 10,00 zł i będzie można ją uiścić w jednym z 10 biletomatów usytuowanych wzdłuż ulicy Plażowej i Żeglarskiej. Płatności w urządzeniach do poboru opłat będzie można dokonywać gotówką, kartą płatniczą lub BLIKIEM. Opłaty będzie można także wnosić korzystając jedynie z telefonu, poprzez jedną z 4 aplikacji: MobiParking, Pango, mPay lub ePark.

Opłata za wjazd obowiązywać będzie zmotoryzowanych użytkowników terenów nad Jeziorem we wszystkie dni tygodnia, w godzinach od 8.00 do 18.00. Jeszcze dziś przy wjeździe nad jezioro, a także przy ulicach Plażowej i Żeglarskiej zamontowane zostaną tablice informujące o opłacie. Od jutra przeprowadzona zostanie także akcja informacyjna, w ramach której kierowcy otrzymają ulotki informujące o opłacie i sposobie jej dokonywania.

Kontrole opłat będą prowadzone przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej, a osoby które jej nie dokonają będą dodatkowo narażone na koszty związane z egzekucją opłaty wjazdowej.

Na zdjęciu tablice jakie będą umieszczone na wyjazdach, informujące o właściwym kierunku ruchu.

You May Also Like