Finisaż wystawy Magdaleny Stokłosy

To już ostatnie dni, kiedy można obejrzeć wystawę rysunku Magdaleny Stokłosy w Tarnobrzeskim Domu Kultury. W najbliższy czwartek odbędzie się finisaż. 

W Galerii TDK od grudnia prezentowana jest wystawa prac Magdaleny Stokłosy pt. „Oswajanie światła”. Artystka ponownie po latach prezentuje swoje prace tarnobrzeskim odbiorcom. Misternie wykonane rysunki zabierają widza do niezwykłego świata wyobraźni, półcieni, wysublimowanych detali. Warto jeszcze odwiedzić Galerię TDK, by spotkać się z Artystką i poznać jej świat. W czwartek 20 stycznia odbędzie się finisaż wystawy. Będzie to okazja do porozmawiania z autorką, podzielenia się swoimi wrażeniami. Początek spotkania o godz. 17.00. 

Wstęp jest wolny, ale ze względu na obostrzenia sanitarne liczba osób przebywających w Galerii TDK będzie ograniczona, dlatego organizatorzy proszą uczestników, by przed wejściem okazali tzw. paszporty covidowe. 

***

Magdalena Stokłosa urodziła się 1968 r. w Tarnobrzegu. Studiowała w Instytucie Wychowania Artystycznego UMCS w Lublinie, dyplom uzyskała w pracowni prof. Stanisława Góreckiego w 1994 roku. Uzyskała tytuł doktora sztuk plastycznych ASP im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Swoje prace prezentowała wielokrotnie na wystawach i przeglądach twórczości, a także na wystawach indywidualnych. Zajmuje się także edukacją artystyczną dzieci i seniorów. Obecnie prowadzi kreatywne zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży w Tarnobrzeskim Domu Kultury.

Więcej o wystawie można przeczytać na stronie Tarnobrzeskiego Domu Kultury.

You May Also Like