Nadchodzi 30 finał WOŚP

W 19 miejscach w Tarnobrzegu i Nowej Dębie ustawione są już Sztabowe Puszki Stacjonarne. Oficjalnie rozpoczęliśmy kwestę 30. Finału WOŚP. Dorzuć się!

U naszych partnerów i sponsorów w Tarnobrzegu i Nowej Dębie pojawiły się już Sztabowe Puszki Stacjonarne. Sztabowa Puszka Stacjonarna to tekturowa puszka kwestarska, taka sama, kolorowa i wyjątkowa, jak te z którymi kwestują tradycyjni wolontariusze. Z tą różnicą, że jest ona przypisana do konkretnego Opiekuna (osoby odpowiadającej za zbiórkę prowadzoną do Sztabowej Puszki Stacjonarnej) i lokalu – np. sklepu, zakładu fryzjerskiego, biblioteki czy kawiarni. Sztab prowadzi nadzór nad prowadzoną kwestą – wydaje niezbędne materiały oraz rozlicza zbiórkę. Kwesta do Sztabowych Puszek Stacjonarnych może odbywać się w dniach 10.12.2021 r. – 30.01.2022 r.

Sprawdź listę i mapę miejsc gdzie znajdziesz nasze Sztabowe Puszki Stacjonarne: http://wosp-tarnobrzeg.pl/30-final/sztabowe-puszki-stacjonarne/

Kolejnym z elementów zbiórki w Tarnobrzegu miały być licytacje sceniczne. Niestety, z powodów sanitarnych i walce z Covid nie mogą się one odbyć. Mimo to, nie poddajemy się, przenosimy nasze działania do internetu i zorganizujemy wszystkie nasze aukcje na Allegro! Nie jest to jednak możliwe, bez naszych wspaniałych Darczyńców. I tu zwracamy się z apelem do wszystkich, którzy by chcieli pomóc i wesprzeć tarnobrzeskie granie o przekazywanie na aukcje różnych fantów i gadżetów. W razie wątpliwości czy pytań prosimy o kontakt. Dane kontaktowe znajdą Państwo na naszej stronie internetowej oraz Fanpage na facebooku.

Info: Michał Bartyzel, sztab WOŚP Tarnobrzeg
Fot: WOŚP Tarnobrzeg


You May Also Like