Dwie kobiety – dwa żywioły – koncert w Wozowni

Kolektyw What’s That Noise oraz Wozownia FRAM zapraszają na koncert „Dwie kobiety – dwa żywioły”. 23 września (piątek) godz. 20:00
Wozownia w Parku Dzikowskim w Tarnobrzegu. Bilety w cenie 20 zł do nabycia bezpośrednio przed koncertem na bramce.

Zagrają:

The Pau – Solowy projekt Pauliny Dudek. To nie przypadek, że zespół Dezerter wybrał właśnie ją, by otwierała koncerty podczas ich trasy z okazji swojego 40-lecia artystycznego. Uzbrojona w gitarę i telefon z którego lecą bity, ze swoim charakterystycznym, mocnym wokalem jest doskonałym uosobieniem czegoś co można nazwać drugim tchnieniem punka lub jak kto woli punkowego postmodernizmu. Rozkrzyczany wokal i przesterowana gitara w połączeniu z jej poezją recenzującą współczesną Polskę, to absolutny ogień na scenie i spustoszenie w duszy.

Kathia – Czyli Katarzyna Półrolniczak z Poznania. Jej debiutancka EP-ka rozeszła się na pniu gdy pewnego dnia Onet przyznał jej miano płyty tygodnia. Osoba o wyjątkowej wrażliwości muzycznej i emocjonalnej. Na scenie towarzyszy jej zawsze gitara, pianino, a ostatnio nawet flet poprzeczny. Jej muzyka jest jak chłodna woda w upalny dzień. Kojąca, przenosząca nas w transcendentalne wymiary. Jej teksty są melancholijne, bardzo poetyckie i wysublimowane. W połączeniu z muzyką, która trąca neo soulową nutę, są ucztą dla duszy.


You May Also Like