W sobotę ul. Wiślna będzie nieprzejezdna

Wykonawca robót PBI Infrastruktura SA informuje o czasowym wyłączeniu z ruchu remontowanego odcinka ulicy Wiślnej w Tarnobrzegu. Utrudnień należy się spodziewać w najbliższą sobotę, 5 listopada, od godziny 7.00 do godziny 15.00. na odcinku od skrzyżowania z ul. 1 Maja do Skrzyżowania z ul. Waryńskiego.

Pełna treść komunikatu wykonawcy:

Wykonawca robót PBI Infrastruktura SA w związku z realizacją zadania pn.: „Remont drogi wojewódzkiej nr 758 ul. Wiślnej w Tarnobrzegu” informuje, iż w dniu 05.11.2022 r. (sobota) w godz. od 7.00 do 15.00, ze względu na wykonanie warstwy wiążącej, remontowany odcinek ul. Wiślnej zostanie wyłączony z ruchu. Ruchem będą kierować pracownicy posiadający odpowiednie uprawnienia. Prosimy o korzystanie z objazdów. Przepraszamy za utrudnienia.

Tymczasowa organizacja ruchu:

Na czas zamknięcia remontowanego odcinka ul. Wiślnej, czyli 5 listopada w godzinach 7.00 – 15.00, na ulicy Waryńskiego dopuszczony zostanie ruch dwukierunkowy. Dojazd do i z przeprawy promowej, a także dojazd mieszkańców do bloków położonych w tym rejonie odbywać się będzie ulicą Waryńskiego. 

Info: UM

You May Also Like